Макдоналд'с отвътре

  • 6 058
  • 77
  •   1
Отговори
# 45
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 849
В пловдивския Мак има почти пряка видимост към кухнята. Ми доволна съм от стандарта на хигиената Crossing Arms Иначе и аз като другите го избягвам обикновено заради състава на храната.

Сега, простотия, селяния и снобария - айде няма нужда. Това е просто ресторант за бързо хранене и изобщо не виждам смисъл да се категоризира както в едната, така и в другата посока.

Впрочем тези дни ако не забравя, ще ви снимам извътре на една дюнерджийница скарата и аспиратора. Тогава ако няма припаднали - няма кога да е.
И пак се храня от там Rolling Eyes

# 46
  • София
  • Мнения: 6 372
Скъпотия не е. Там е най-евтината
храна, затова и е пълна с хлапета
и улични хаймани.

ти споделяш наблюденията си от друга държава, не от България.
средна цена на едно меню в български Макдо е 5-6 лева. това далеч не е най-евтината храна.
нито е пълно с хаймани.

# 47
  • Мнения: 1 100
За малките деца е истинско удоволствие да обядват в Макдоналд'с. Мисля, че това с хигиената може би е спекулация, пък и не навсякъде е така. Във Варна мисля, че хигиената определено е на ниво. Постоянно щъка персонал напред назад  Crazy  И аз не харесвам храната вътре, може би защото ми омръзна. Единственото, което обичам сега, е сосът барбекю и и Мактост-а, и салатата със сос 1001 острова. Обстановката не ми харесва, защото има мноого хора и е голяма блъсканица.

Предпочитам Кентъки Фрай Чикън. Там всичко ми харесва. Струва ми се малко по-здравословно и прилично.

# 48
  • София
  • Мнения: 5 606
Отврат..И не само там е така..
Някой да е гледал един филм - "Inside me" се казваше май..
Гледайте и ходете в МакДоналдс после..

Peace

# 49
  • Мнения: 11 607
И все пак - не мога да си отговоря на един въпрос: Какво толкова му харесват на МакДоналдс децата????? Рекламата тук си е казала май думата, или не е само рекламата?????

От кадрите - лошо да ти стане!

# 50
  • Мнения: 1 432
Впрочем тези дни ако не забравя, ще ви снимам извътре на една дюнерджийница скарата и аспиратора. Тогава ако няма припаднали - няма кога да е.
И пак се храня от там

Направо макдоналдса е цвете в сравнение с дунерджийниците  например.Sick Sick Sick
Изненадана съм от тези снимки,за6ото в Мак-А  където ходя  заради детето /само там мога      да седна на слън4ице  с коли4ката близо до вкъ6ти/има пряка видимост до кухнята......няма такава мизерия бе ooooh! newsm78..........

# 51
  • Мнения: 2 070
И за мен хигиената не е най-стряскащото там, а що се отнася до работата има си един конкретен термин, влязъл в употреба - Mc Jobs....
Имам приятел, толкова анти настроен към подобен тип места, антиглобалист го раздава... Май беше правил неуспешен опит да слага мая в тоалетните... знаете, че в подобни тоалетни това не върви, резултатно е само, ако са от онези с дупките... Мдааа....
Не ходя там...

# 52
  • Мнения: 221
И все пак - не мога да си отговоря на един въпрос: Какво толкова му харесват на МакДоналдс децата????? Рекламата тук си е казала май думата, или не е само рекламата?????

От кадрите - лошо да ти стане!

и аз това се чудя?!?  Peace
Нито храната е нещо кой знае какво нито му има нещо по специално
А най-тъпото е че в България Макдоналдс се води "елитен" ресторант. Аз не знам какво му е елитното?!?  newsm78 Аз там за да се нахраня ми трябват около 30-40 лева сигурно..
В САЩ и т.н. се води за едва ли не долнопробен ресторант

# 53
  • Linz
  • Мнения: 11 619
А най-тъпото е че в България Макдоналдс се води "елитен" ресторант.
Малки порции на високи цени, добра реклама, любезен персонал... и ето ти елитно заведение ooooh!

# 54
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
аз също ще се включа като човек, който е работил там- в макдо- наистина е много чисто, а снимките определено не от българия.
А иначе за качеството на храната  newsm78
като работех там се носеха слухове, че мазнината в която се пържат картофките е конска ама.... това не можах да го прочета в съставките..... но хлапака ми също харесва сандвичите там
но ако поне в половината ресторанти в Б-ия е толкова чисто ще е супер

# 55
  • София
  • Мнения: 6 372
А най-тъпото е че в България Макдоналдс се води "елитен" ресторант. Аз не знам какво му е елитното?!?

еее, айде да не преувеличаваме. изобщо не се води елитен, още по-малко ресторант. води се заведение за бързо хранене и нищо повече. не си измисляй.

# 56
  • София
  • Мнения: 830
В Макдоналдс ходя по много причини. Децата обичат, мога спокойно да ги оставя да щъкат без да съм под напрежение ииии ВЪТРЕ НЕ СЕ ПУШИ.

# 57
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Не знам кого учудва това. Ако мислите, че някъде другаде е по-различно- жестоко се лъжете. 

Последна редакция: пн, 20 ное 2006, 21:03 от Джемма

# 58
  • Linz
  • Мнения: 11 619
А най-тъпото е че в България Макдоналдс се води "елитен" ресторант. Аз не знам какво му е елитното?!?

еее, айде да не преувеличаваме. изобщо не се води елитен, още по-малко ресторант. води се заведение за бързо хранене и нищо повече. не си измисляй.
Ресторант се води, нищо, че не е Wink И цените са като за ресторант...

Не знам кого учудва това. Ако мислите, че някъде другаде е по-различно- жестоко се лъжете. 
Другаде е и по-мизерно, то е ясно.

# 59
  • Мнения: 221
А най-тъпото е че в България Макдоналдс се води "елитен" ресторант. Аз не знам какво му е елитното?!?

еее, айде да не преувеличаваме. изобщо не се води елитен, още по-малко ресторант. води се заведение за бързо хранене и нищо повече. не си измисляй.
Ресторант се води, нищо, че не е Wink И цените са като за ресторант...

много ясно Wink

jam айде моля ти се.. не знам какви хора познаваш но това което аз виждам е, че хората си го мислят точно за елитно заведение.. предполагам, че едва ли толкова много хора могат да си позволят да ядат там ако не всеки ден то поне 3-4 пъти в седмицита..
пък и да не говорим, че за да се "наям" там ми трябват поне 30 лева..  не знам за другите хора, но..

Общи условия

Активация на акаунт