Лакове за нокти - 157

  • 39 573
  • 734
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 797
Пускам снимки, но преди форумът ги смачкваше и изглеждаха избледнняли.



# 61
  • Мнения: 3 002
Джасте,а кой топ е без формалдехид?Примерно на ГР?Ти кой ползваш?
Момичета страхотни цветове и маникюри-от сутринта ми напълнихте сърцето Simple Smile

# 62
  • Мнения: 12 624
На лакове устоявам инатливо, че съм се зарекла... но на тази цена на Сеш не можах Grinning Около черния петък като пак някой писа тук че е на такава, се чудих прекалено дълго и нямаше наличност докато се наканя. Пише 3-4 работни дни, ще видим кога и как ще се ходи до Спиди, до сега не съм поръчвала от там.
Темичката пак е пълна със страхотни снимки, аз самата не правя такива сезонни и празнични неща но на вас много ви се радвам.

# 63
  • Мнения: 15 300
Рени, аз в момента ползвам Миракъл топа на Пърфект. Редувам с този на ГР и другия на Пърфект. Имам на Дъглас, на Ревюел, на Ривърс. Абе, доста топове имам.
Чела съм коментари, че Сеша е с доста вредни съставки и формалдехид, който го прави не особено полезен за ползване. И трябва да не се прекалява с него. Чела съм, че от друга страна е всепризнат за най добрия топ следван от Пош, също добър и почти толкова вреден. Чела съм, че доста дами го ползват редовно и не го сменят за нищо друго. Не знам къде е истината, но аз се колебая дали да се сдобия с него.

# 64
  • Мнения: 3 002
Хмммм -ще го пропусна значи....моите нокти не са в много цветисто положение...А този на ГР има ли формалдехид,че моя отзад е изтрит и не мога да прочета...А питах в предната тема за СБН-как се държи топ-а експресния,те нали уж нямат формалдехид,но явно не го ползват момичетата

# 65
  • виртуално
  • Мнения: 2 860
Повече от 7 години и аз и дъщерята използваме само Сеш и не го заменям за нищо друго.
Ноктите са ни здрави, без никакви проблеми
След него най-доволна съм от топа на AEngland , но цената му е малко по-висока

# 66
  • Мнения: 15 300
Рени, ще трябва да поровя да видя.
Просто с това съм запомнила Сеша, с формалдехида.

# 67
  • Мнения: 9 567
Джасте, напротив, Поша е от безвредните. Много го харесвам аз, за мен е най-добрият и откакто ми е трудна поръчката и ми свърши много страдам. Sad

# 68
  • Мнения: 2 816


По-нагоре някой питаше за него Има го в Лили

# 69
  • Мнения: 15 300
В Елитис е с 1лв. по евтин.

Осем, явно се бъркам за Пош.
Извинявам се за подвеждащото инфо относно него.

# 70
  • София
  • Мнения: 10 560
Аз ползвам сега на СНБ бързосъхнещия топ и съм много доволна.
И на Катриз е супер! Този 40-секудния (не знам има ли друг).

# 71
  • Мнения: 2 237
Според мен понякога не зависи и от лаковете, а от моментното състояние на ноктите като цяло. Аз съм имала периоди, в които съм се лакирала страшно много, ползвала съм какви ли не лакове и ноктите са ми били бетон. Сега пък например положението е много зле, а даже не се лакирам често. От седмици съм и без лак. Та си зависи.
Иначе за Сеш и аз ползвам, запасила съм се с една бутилка. Само че аз ползвам Seche Vive - гел топа им. Единственият кусур е че се сгъстява сравнително бързо.

# 72
  • Мнения: 1 420
Нещо сравнително коледно от мен. Като записахте за Сеш, взех, че и аз забърсах една бутилка плюс един червен Сали и масло за кажи. Май трябваше 2 Сеша, ама 😄

# 73
  • Мнения: 605
Dicewithoutnumbers, от този (SNB БЪРЗОСЪХНЕЩ ТОП ЛАК 15 МЛ) ли си доволна?

# 74
  • София
  • Мнения: 10 560
Ivelionora, точно този.

Общи условия

Активация на акаунт