Модни консултации (Декември-Януари, 2021/22) - 62

  • 62 405
  • 907
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 1 130
Та "да" или "не"!?!?



Много e хубава, от мен едно "да".

# 781
  • Бостън
  • Мнения: 13 512
Не ми е любимия нюанс на зелено, но ако ти харесва и има с какво да я носиш защо не.
Баш това ми е проблемът! Нито съм носила, нито ми е любимо трeвно зеленото, но моите любими оттенъци на зелено хич не са пролетно/летни, нито пък особено акцентни.... например:
    

Вариант на зелено, който е малко по-ярък и акцентен и който ми е лесно да си го съчетая със всичко би било нещо такова като цвят:


Иначе това тревно зелено веднага си го представих със сини дънки и бели кецове...


Изобщо синьо-зелената комбинация много ме привлича:


PS "Мадамски" чанти не нося, не ми отиват. Апропо, скоро коментирахме много симпатична чанта от типа - "чанта с ремък за рамо, която се носи на нивото на ханша"... та преди години някъде бях прочела, че този тип чанти подчертават точно ханша. И никога не си купих такава Grinning очевидно на подсъзнателно ниво не искам да привличам вниманието към ханша си!

Благодаря ви за мненията, ще помисля още малко!

# 782
  • Мнения: 3 504
последната чанта в това ментово зелено е супер Sunglasses
пс/ ханша си е ханш, не ме притеснява да акцентирам върху него

Последна редакция: чт, 27 яну 2022, 18:48 от Al Georgieva

# 783
  • София
  • Мнения: 17 775
Да, на втората тройка зелено и твърдо НЕ на първата. А щом и на теб не ти е любимо зелено, може би не си струва.

Последна редакция: чт, 27 яну 2022, 18:50 от The Catcher in the Rye

# 784
  • Мнения: 6 930
Агент, чантата е супер, това зелено е много тренди от известно време, имам чувството че и то тръгна от Ботега Венета чантите. За акцент е страхотно!

А тази откъде е? 😍

ето още един модел, който много харесвам и ще взема в нетрадиционен цвят

# 785
  • Мнения: 1 104
Момичета, привет - в момента не е модна консултация, по-скоро искам да ви попитам за съвета ви относно:

Поръчвали ли сте от този сайт https://primegear.bg Знаете ли дали е надежден, дали нещата са оригинални и тн?

Харесала съм дрехи от там, които са изчерпани от bibloo, about you и други.. А от този не съм поръчвала и се чудя. Благодаря ви!

# 786
  • Мнения: 7 898
Агент, забрави тогава. Прекалено скъпа чанта е за да си правиш опити.
Заложи на друг цвят и модел може би.
Сега погледнах какви други цветове има и много харесах оранжевата и червената велурена.

# 787
  • Мнения: 3 504
tuali, от тук https://www.mytheresa.com/euro_en/elleme-envelope-leather-should … l?catref=category
Разгледах и официалния им сайт, имат няколко добри модела

# 788
  • Мнения: 2 435
Agent, на мен този цвят много ми харесва за чанта и акцент, защото не ми отива до лицето. И чантата ми харесва, както и комбинациите със синьо.

Аз си поръчах една рокля за кумуването. Ей, така да ми се намира. Чакам все още, да каже булката с какво ще е, че онази червената се оказа малка. Smiley

# 789
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 474
Я дайте мнение Simple Smile

Чантата си я харесвам и я имам в 2 размера (2 големи и 1 средна) и 3 цвята (черна и медено кафява (големите) и бяла (средната), но това зелено много ми харесва за разчупване и в същото време ме изнервя леко. Мисля, че за пролет/лято ще е много свеж акцент. Та "да" или "не"!?!?



Страхотна чанта - и цветът, и моделът са велики. Единственото, което разваля снимката са нещата, с които е комбинирана на нея.

Имала съм такъв цвят стилето на среден ток и бяха страхотен летен акцент на скини дънки, танктоп и шал, изобщо разхубавява всичко иначе невзрачно и обикновено.

Миналата година най-после намерих и такава чанта и измествам акцента, понеже не намирам вече такива обувки. Та супер е за лятото с дънки, тениски, дънкови рокли, черни рокли. Носи се и с фуксия, но не е моята комбинация. Нося я и на есен с черно неопреново  вталено яке с колан, с дънково и тн. Определено мисля, че ще ти отива.

Последна редакция: пт, 28 яну 2022, 01:30 от OnDiNe_

# 790
  • Мнения: 1 692
Здравейте, какво ви е мнението за черна рокля по тялото с ръкав до лакета и дължина до средата на бедрото и боти? Съответно и с черен чорапогащник ли трябва да съм?
Поканена съм утре на повод в заведение и мисля утре да се разходя за обувки за роклята. Събитието изобщо не е официално. За сега харесах тези, защото после ще си ги нося и навън. Висока съм обаче 175. Дали са високи за мен и грозно ли ще е според вас да стм на толкова високи обувки?
https://matstar.bg/shop/damski-obuvki/damski-boti-i-botushi?product_id=31497
Може ли мнение дали са подходящи. Знам, че не съм показала роклята, но в момента няма как да ви я снимам.
Другия вариант ми е тези бото с някакъв панталон и блуза. Там обаче ми е сложно да го измисля.

# 791
  • София
  • Мнения: 17 775
Според мен става. Леки скучно, но пък при подходящо комбиниране - елегантно.
Аз такива рокли нося с тънък черен чорапогащник, да. Но всеки си преценява.

# 792
  • София
  • Мнения: 6 264
Аз съм 177 и нося доста по високи обувки. Явно не ходиш на токове щом задаваш такъв въпрос. Защо не облечеш роклята с кубинки, ще постигнеш по- младежка и актуална визия.
Тези боти ги виждам повече с панталон, отколкото с рокля.

# 793
  • Мнения: 7 898
Щом повода не е официален изобщо не го мисли. Облечи каквото имаш.

# 794
  • Мнения: 3 504
medissa, мисля че си представям роклята и такъв модел стои добре с всякакъв чорапогащник - плътен, фин, фигурален /имам един двуцветен в скандинавски стил и го нося много с по-къса рокля/
Ботите са май по-подходящи за панталон.
См не са причина да носиш високи токове Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт