Модни консултации (Декември-Януари, 2021/22) - 62

  • 62 321
  • 907
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: X
Sunn, аз бих върнала. Пробвай с друго, може това просто да е дефектно. Ако е вата, много е възможно на другото яке празното да е на друго място. Случвало ми се е в магазин да разглеждам такива якета "тука има, тука- нЕма" е пълнежа.
Чанти с верижки, синджири и т.н.не харесвам. По принцип гледам да е без никакви метални елементи. От гледна точка на носенето- предпочитам големи чанти, също не е удобно да има железа по дръжката - прерязване, скубане...

# 766
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 089
относно чантите с верижка/ синджир, красиви са на вид, но не са удобни. поне за мен. не помня да съм носила някога освен на един официален повод и то повечето време си е държах в ръка, а не на рамо- имам дълга коса и непрекъснато ми се заплита в дръжките - единствения вариант е с вързана , вдигната коса, но пак ми е  много задължаващо и предпочитам просто клъч за по -официалните  и изискващите случаи, а крос боди за ежедневието. Wink

# 767
  • Мнения: 1 974
За девойките, които се притесняват, че някой друг ще има като тяхната дреха да кажа две неща:

1. Една и съща дреха седи различно на всеки човек.

2. Ако искате да имате нещо уникално ще трябва да си го ушиете, няма как да стане с бърза мода или които и да е моден бранд, създаващ повече от една дреха от даден модел.

Бъдете по уверени в себе си!
Wink

# 768
  • Бостън
  • Мнения: 13 465
Я дайте мнение Simple Smile

Чантата си я харесвам и я имам в 2 размера (2 големи и 1 средна) и 3 цвята (черна и медено кафява (големите) и бяла (средната), но това зелено много ми харесва за разчупване и в същото време ме изнервя леко. Мисля, че за пролет/лято ще е много свеж акцент. Та "да" или "не"!?!?

# 769
  • Мнения: 7 898
Не ми е любимия нюанс на зелено, но ако ти харесва и има с какво да я носиш защо не.

# 770
  • Мнения: 2 639
Страхотна е, с удоволствие бих носила такава!

# 771
  • Мнения: 1 974
Аз имам зелена чанта и я скъсвам от носене. Така, че от мен ДА Blush

# 772
  • Мнения: 13 223
Харесва ми зелената чанта,
Агент, изглежда  си пристрастена към този модел щом обмисляш 4 та чанта от него.

# 773
  • Мнения: 3 377
Зелената чанта е красив, силен цвят, но не особено лесен за съчетаване, но ако ти пасва на гардероба я взимай. А защо не потърсиш друг модел в зелено щом имаш този в други цветове?

Аз имам ярко зелена и я нося много като излизам за малък пазар. Фамилията направо замижа като я извадих 🙃 а сега заглеждам ето тази но аз не нося големи чанти извън работата, някак не са ми мадамско-елегантни.

Goddess, благодаря за идеите, това фланелено сако се оказа много добра покупка 😎

Отказах се от чанта със синджир, за вечер се спрях на мини чантичките, които се носят на рамо, само свеж цвят трябва да си избера, че тъмните са ми поомръзнали, а вече се стягам за пролетта.

Едит: ето едни зелени маратонки

Последна редакция: чт, 27 яну 2022, 17:38 от Al Georgieva

# 774
  • Мнения: 7 898
Агент, на тази цена чантата трябва направо да ти говори “вземай ме “. Simple Smile.
Щом толкова се чудиш значи не е твоята.

# 775
  • Мнения: 605
Не от мен за чантата.

# 776
  • Мнения: 39 195
Агент, чантата ми харесва (и модел и цвят). Обаче ти вече имаш няколко такива варианта. Ето защо от мен съвет да си купиш зелена, но друг модел. Не си ти, когато повратяш.....ако ме разбираш.

# 777
  • Мнения: 7 898
И аз съм съгласна, че няма нужда от още една такава чанта при условие, че вече имаш 3. Освен ако не си правиш колекция от тях Simple Smile.

# 778
  • Мнения: 3 377

ето още един модел, който много харесвам и ще взема в нетрадиционен цвят

# 779
  • Мнения: 2 479
Да, за зелената чанта на Агентката.

Общи условия

Активация на акаунт