Модни консултации (Декември-Януари, 2021/22) - 62

  • 62 405
  • 907
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 2 435
Момичета, много благодаря за отзивите за чантите със синджири; ще го помисля още малко - за вечер ми трябва, големите ми работни чанти са с кожени дръжки

Чантата и обувките не са мой стил и не мога да кажа нищо

С какво бихте носили такова сако освен със скини тъмни дънки и панталона от снимката?
С трикотажна / вълнена или кашмирена/ пола, тип молив. Бих добавила и колан на сакото.

Колкото до чантите със синджир, имам няколко / 7-8 бройки/ малък и среден модел, нося си ги и нямам износване, нито върху палта, нито върху сака, рокли или каквото и да е.
Отказах големите торби/ шопинг баг/ и сега съм постоянен източник за майтапи на ЛМ и приятелки, но пък ми е леко, не ме боли гърба и осъзнах, че няма нищо спешно в големите чанти, а им бях заклет фен откакто се помня. Сега само им се радвам, гледайки ги, защото все още ми радват очите.

# 751
  • Мнения: 28 515
От три години и аз ходя с малка чанта, кросбоди, напълно ми е достатъчна...
Ей този мъник ми е любима


Имам и със синджир, но за по официални случаи

Последна редакция: вт, 25 яну 2022, 13:15 от mimi.7299

# 752
  • Мнения: 1 122
Много ли е бабешка комбинацията? За палтенце...
Скрит текст:
Супер са и двете! много мой стил. От къде са /метнах око на чантата и цената много ме изкуши/?
Obuvki. bg

Последна редакция: вт, 25 яну 2022, 20:07 от bubanka

# 753
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Момичета, носите ли чанти с вериги вместо дръжки?
Харесала съм си няколко модела, но ме спира едно леко притеснение, че металната верига може да изтърка/развали/разбрида/т.н. кожа, фин плат, коприна.....
Нося и много харесвам такива чанти.

# 754
  • Мнения: 5 268
Момичета, много благодаря за отзивите за чантите със синджири; ще го помисля още малко - ..
А съм малко закъсняла сигурно.. Имам три чанти със синджир в три различни големини. За мен без кожена част за рамото биха били твърди. Едната е много тежка, но другите две са добре направени и бих си купила пак.

# 755
  • Мнения: 3 504
goddess, идеята за колан е супер! Благодаря! Ще пробвам и с цветен /в цвета на чантата/. На това сако му трябва дълга пола за баланс, с наличните ми някак не стои, но с рокля до средата на прасеца е добре и най-добре е с панталон/дънки. Вдъхнових се за сакото от роклята тип сако Sunglasses

Големи чанти нося само за работа, най-обичам да ходя без чанта или с нещо малко, за да събера телефон, документи, ключове и червило.

Още веднъж благодаря за синджирите, живи&здрави събота ще си потърся офлайн чантичка.

# 756
  • Пловдив
  • Мнения: 13 489
От показаните боти на Тенденз съм за първия модел.
За бодита съм доволна от една българска фирма като се сетя за името ще пиша.

# 757
  • София
  • Мнения: 9 483
За бодита съм доволна от една българска фирма като се сетя за името ще пиша.
Авангард?

# 758
  • Мнения: 605
На Авангард са много хубави бодитата.

# 759
  • Мнения: 12
Скрит текст:
Много ли е бабешка комбинацията? За палтенце...
Супер са и двете! много мой стил. От къде са /метнах око на чантата и цената много ме изкуши/?
Obuvki. bg
Много актуални модели! Чантата наподобява Bottega veneta без да е копие.

Последна редакция: вт, 25 яну 2022, 20:07 от bubanka

# 760
  • Мнения: 225
Много благодаря на всички. Поръчах тези боти https://www.fashiondays.bg/p/%D0%92%D0%B5%D0%BB%D1%83%D1%80%D0%B … arpaw-p3191247-1/
Утре ще пристигнат. Дано да съм уцелила номера.

# 761
  • Мнения: 6 930
Скрит текст:
Много ли е бабешка комбинацията? За палтенце...
Супер са и двете! много мой стил. От къде са /метнах око на чантата и цената много ме изкуши/?
Obuvki. bg
Много актуални модели! Чантата наподобява Bottega veneta без да е копие.
Според мен, са се опитали да я копират предоволно. Но няма как да се копира максимално точно, да е от кожа и да струва малко, това е.
Ето пример за "вдъхновена" от cassette чантата, но не копирана

# 762
  • Мнения: 2 435
goddess, идеята за колан е супер! Благодаря! Ще пробвам и с цветен /в цвета на чантата/. На това сако му трябва дълга пола за баланс, с наличните ми някак не стои, но с рокля до средата на прасеца е добре и най-добре е с панталон/дънки. Вдъхнових се за сакото от роклята тип сако Sunglasses

Големи чанти нося само за работа, най-обичам да ходя без чанта или с нещо малко, за да събера телефон, документи, ключове и червило.

Още веднъж благодаря за синджирите, живи&здрави събота ще си потърся офлайн чантичка.
Със сигурност полата трябва да е поне под коляното или пък супер мини, ако носиш.
А може и нещо такова, ама да се затопли малко

Такъв тип пола също можеш да пробваш

# 763
  • Мнения: 225

Здравейте,дами. Днес получих това яке,но от пред от едната страна няма почти никакъв пълнеж. Дали ако го върна и поръчам ново,отново ще дойде по същия начин или има шанс всичко да си е наред? Вие получавали ли сте такива  и как сте процедирали? Благодаря!

# 764
  • София
  • Мнения: 6 726
Щом нещо не е наред върни го. Ако дойде пак такова директно рекламация и да ти връщат парите.

Общи условия

Активация на акаунт