Внушение или реалност?

  • 4 225
  • 103
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 055
Според мен, има игра Wink Докъде ще стигне, зависи от куп неща. Добре е, че си обърнал внимание, вече изборът е нейн.

# 61
  • Мнения: 3 813
Игра има, ясно е като бял ден.

Въпросът за мен не е дали нещо ще се случи между тях, а кога ще се случи. Ако вече не е изконсумиран този така интелихгентен, приятен и забавен несемеен мъж.

# 62
  • Мнения: 7 558
Не се филмирайте толкова с тоя фейс, сърца получавам и от непознати от мрежата, колеги и приятели.  Човек, с който имаш отношения няма да ти праща сърца под всеки пост. Най - много лайк. Абе хората не са толкова малоумни, така че фейса отпада като опция за съмнение.

# 63
  • Мнения: 8 005
Мисля, че няма "консумация", щом е на фаза "сърчица". Ако имаше, щеше всичко да е вече скрито.
Ще се допълня - имам приятелка с много упорит ухажор, който все още слага сърчица на всичко нейно, макар отдавна да е преценен и отсвирен. Нещо като знак "ако си промениш мнението, аз още съм тук".

# 64
  • Мнения: 8 709
Чета и не вярвам на ушите си. Joy Лошо е да смяташ друг мъж освен мъжа си за умен и забавен и да имаш приятели от мъжки пол.
Глупости.
Не е лошо, но е лошо да го кажеш на мъжът си.
Твоят мъж ако ти каже, че приятелката ти "Х" е по-красива и забавна от теб, как ще се чувстваш? Happy ли ще си?
За мен такива изказвания нараняват близкия човек и показват безразличие.
Иначе всички сме срещали - и по-умни, и по-забавни, и по-красиви от половинките си.

# 65
  • Мнения: 4 976
Освен месинджър, вайбър и времето, което е сама;)
Авторе, шега е, не се филмирай.
Като парена, без да драпаш истината излиза!

# 66
  • Мнения: 18 410
Авторе, как изглежда този господин? Grinning Хубавец ли е? Висок? Атлетичен?
За какво толкова си се впрегнал, че са говорили? Ти не говориш ли с жени? Фейсбукът не е ли да се обсъждат теми и да се лайкват снимки или нещо бъркам? Защо те притеснява, че тя изпитва симпатия към друг човек? Обикновена симпатия... Rolling Eyes

Доколкото разбрах, не е сравнявала човека с мъжа си, а с другите от компанията.

# 67
  • Мнения: 12 473
Чета и не вярвам на ушите си. Joy Лошо е да смяташ друг мъж освен мъжа си за умен и забавен и да имаш приятели от мъжки пол.
Глупости.
Не е лошо, но е лошо да го кажеш на мъжът си.
Твоят мъж ако ти каже, че приятелката ти "Х" е по-красива и забавна от теб, как ще се чувстваш? Happy ли ще си?
За мен такива изказвания нараняват близкия човек и показват безразличие.
Иначе всички сме срещали - и по-умни, и по-забавни, и по-красиви от половинките си.

От кога да кажеш за някого, че хубав и интелигентен, означава, че не смяташ мъжа си за такъв? 😳
Че и да се обидел..

# 68
  • Мнения: 12 473
Чета и не вярвам на ушите си. Joy Лошо е да смяташ друг мъж освен мъжа си за умен и забавен и да имаш приятели от мъжки пол.
Глупости.
Не е лошо, но е лошо да го кажеш на мъжът си.
Твоят мъж ако ти каже, че приятелката ти "Х" е по-красива и забавна от теб, как ще се чувстваш? Happy ли ще си?
За мен такива изказвания нараняват близкия човек и показват безразличие.
Иначе всички сме срещали - и по-умни, и по-забавни, и по-красиви от половинките си.

# 69
  • Мнения: 7 558
Ама то филмите на някои хора, водят до психотрилър.

# 70
  • Мнения: 18 410
Авторе, влязал си тук във форума и говориш с куп жени едновременно. Просто ти обръщам внимание.

В нарушение си. Не бива. Имаш право да говориш само с мъже, ако следваш собствените си правила.

И да не лайкваш ничии постове, че срамота за женен мъж!

# 71
  • Мнения: 7 558
Лори невероятна си, раздавай фереджетата😀

# 72
  • Мнения: 8 709
Чета и не вярвам на ушите си. Joy Лошо е да смяташ друг мъж освен мъжа си за умен и забавен и да имаш приятели от мъжки пол.
Глупости.
Не е лошо, но е лошо да го кажеш на мъжът си.
Твоят мъж ако ти каже, че приятелката ти "Х" е по-красива и забавна от теб, как ще се чувстваш? Happy ли ще си?
За мен такива изказвания нараняват близкия човек и показват безразличие.
Иначе всички сме срещали - и по-умни, и по-забавни, и по-красиви от половинките си.

От кога да кажеш за някого, че хубав и интелигентен, означава, че не смяташ мъжа си за такъв? 😳
Че и да се обидел..
Явно не разбираш написаното от мен, защото нямам на предвид от нищо от това което ти си написала. 🙄

# 73
  • Мнения: X
Наистина се изненадвам какви теми, какви мисли. Разбирам, че става дума за възрастни хора, а не тийнове.
Каква е тая параноя, какво е това следене… къде отиде доверието?
Ако жена ти ходи, където иска, може да ти изневери и няма и да разбереш. Ама сега си видял две сърца във фейса и скачаш. Излишно.
За мен тези неща нямат значение, нито се вглъбявам кой какви сърца ми слага на снимките във фейса, нито на моя приятел.
Всякакъв тип следене за мен е грозно и неетично. Ако има нещо, ще се разбере, няма нужда от тая праноя. И аз особено в последните години излизам често без мъжа ми. Ходя с колеги, приятели на ресторант, бар. Не мисля, че това е повод за семейни проблеми, защото нищо нередно не се случва.
Поддържам връзка с доста хора, смених няколко работи напоследък, останаха ми много контакти, то излиза, че било голям грях.

# 74
  • Мнения: 12 473
Аз често показвам на мъжа ми снимки или клипове на хубави мъже - стил, излъчване, енергия и той е ба моето мнение. Той пък ми показва на жени, какво му е харесало и тн.
А в ежедневието и двамата постоянно срещаме красиви и ителигентни хора, представям си ако се съмнявахме един в друг..

Общи условия

Активация на акаунт