Мъж-нарцис

  • 3 062
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 224
В какво се изразява токсичността и нарцисизма му?
И в какво се изразява раздялата?

И двете не ми станаха ясни.

# 16
  • Мнения: 3 767
Колко си нагла и глупава! Без думи съм. Горкия мъж!

Хващай се на работа, изчезвай от неговото жилище, най-добре си купи свое собствено, така че да бъдеш независима, да не ти е смачкано самочувствието и да не те трови нарциса. Докато живееш под неговия покрив и ядеш неговите пари, така ще я караш както досега.

# 17
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Кое му е нарцистичното на тоя мъж? Само това не разбрах. В какво се изразява? Може би бъркаш ситуациите, понятията, не знам. Знам, че една жена настройла ли се е против мъжа си веднъж, вижда все куцото, кьоравото и сакатото в него.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 5 131
Мъж, от когото си родила дете, няма как да зачеркнеш завинаги от живота си, колкото и да ти е неприятен. Да беше го преценила по-добре преди да забременееш.

# 19
  • Мнения: 14 833
Сигурно е нарцис, защото ù е казал, че доходът ù е малък и я праща да работи след двете години платено майчинство.
Струва ми се, че напоследък зачестиха мнения, че и цели теми на жени, които трябва да се връщат на пангара и с разочарование откриват, че тоя льольо, мъжът им, е съгласен с това, вместо да ги окуражи да останат домакини за негова сметка още две-три петилетки.

Общи условия

Активация на акаунт