Гледам на карти Таро и Ленорман.

  • 132 855
  • 2 192
  •   1
Отговори
# 1 800
  • Мнения: 388
Ззравей, Кроко. Бих искала да попитам, вижда ли се някаква позитивна промяна в личния ми живот до края на годината? Ако да, с нов човек ли ще бъде? Благодаря. Казвам се Весела.

# 1 801
  • Мнения: 41
Здравейте, бих искала да ви задам два въпроса:
1. В момента съм в развод, ще срещна ли човек до себе си. Страхувам се да остана сама, имам и дъщеря на почти 10 г. В момента се виждам с човек,но мисля че не е подходящ за мен. Ще открия ли любовта?
2. Работата- ще се наложи ли да я сменя,ще получа ли някакво предложение.

# 1 802
  • Мнения: 1 138
Как ще се развие връзката до края на лятото? Какво им е отношението един към друг?

# 1 803
  • Мнения: 716
Здравейте,Теди1177,mnegrevska
,tornado790,elinor7 и 3108lvr,

Теди1177

Не знам какво е направила майка Ви ,но според мен ще започне някакъв ремонт ,тук има работа ,майстори.Но сякаш резултатът няма да е това,което е очаквала,ще бъде разочарована за нещо.Като че ли накрая ще съжалява.
Трудно ще го купи,не че няма шанс,но аз лично клоня към не.Излиза като много труд на вятъра.


mnegrevska

Съжалявам,но аз не виждам тук по картите някакво проявление на чувства ,не мисля,че има някакво такова намерение да предприема,каквито и да било действия.


tornado790

Не,не Ви прави интриги ,но е доста озлобена за нещо -някаква работа Ви е свързвала ,за нещо материално е .По-скоро тя се чувства предадена.Но в никакъв случай не е интригантка.


elinor7

Обидена е ,причината са някакви клюки ,които е чула по свой адрес,затова се е отдръпнала.Изчакайте я ,сама ще осъзнае ,че не сте виновна.


3108lvr

Голяма борба ще падне ,но има светлина в тунела.Ще успеете ,не знам дали ще е до края на лятото ,но търпение и упоритост .Зададох срок до края на годината.

Може да си триете данните.

# 1 804
  • Мнения: 88
Здравейте,Теди1177,mnegrevska
,tornado790,elinor7 и 3108lvr,

Теди1177

Не знам какво е направила майка Ви ,но според мен ще започне някакъв ремонт ,тук има работа ,майстори.Но сякаш резултатът няма да е това,което е очаквала,ще бъде разочарована за нещо.Като че ли накрая ще съжалява.
Трудно ще го купи,не че няма шанс,но аз лично клоня към не.Излиза като много труд на вятъра.


mnegrevska

Съжалявам,но аз не виждам тук по картите някакво проявление на чувства ,не мисля,че има някакво такова намерение да предприема,каквито и да било действия.


tornado790

Не,не Ви прави интриги ,но е доста озлобена за нещо -някаква работа Ви е свързвала ,за нещо материално е .По-скоро тя се чувства предадена.Но в никакъв случай не е интригантка.


elinor7

Обидена е ,причината са някакви клюки ,които е чула по свой адрес,затова се е отдръпнала.Изчакайте я ,сама ще осъзнае ,че не сте виновна.


3108lvr

Голяма борба ще падне ,но има светлина в тунела.Ще успеете ,не знам дали ще е до края на лятото ,но търпение и упоритост .Зададох срок до края на годината.

Може да си триете данните.
Ама той през това време вече ме покани..нз защо излизат такива неща на картите. Странно е. Благодаря все пак Simple Smile

# 1 805
  • Мнения: 44
Здравей Кроко,задавам за трети път въпроса си,който зададох януари и март Simple Smile)
Какви действия ще предприеме Г към мен до 1м?
Кога ще направи крачка към съвместно съжителство?

# 1 806
  • Мнения: 83
Ще си сменя ли работата до 6 мес.?
Ще имам ли дете до 2г.?

# 1 807
  • Мнения: 716
Здравейте,Happy mom😊,

При много усилия от Ваша страна може и да бъдете заедно,но като гледам цялата наредба не мисля ,че имате общо бъдеще .Съжалявам,но никакви положителни емоции няма тук.Не се надявайте на някакво развитие.


Може да си изтриете данните.

# 1 808
  • Мнения: 233
Здравейте Croco! Преди известно време питах дали имаме бъдеще с въпросният човек и отговорът Ви беше положителен, но нещата не потръгнаха. Също така  попитах дали скоро ще се вдигна психически, но и това се влоши. Ако може да попитам отново, вижда ли се някаква положителна промяна с мен, както и с връзката ми с въпросния човек, защото за момента всичко върви надолу, и сякаш няма измъкване от това състояние, в което съм. Имената ще пратя на лично, благодаря 🙂

# 1 809
  • Мнения: 716
Здравейте,obirkana,mechopooh1
,лятна рокля
и bonibon_
,

obirkana

Сега точно любов не ,но се паднаха хубави карти ,няма лоши чувства към Вас.Но бих казала ,че повече са приятелски чувствата му.Има привързаност.До края на годината не мисля,че ще се разведете ,тук има много колебание ,обърканост у Вас,неясноти какво точно да правите.Не мисля,че е узряло решението за развод.
Децата по-добре ще се чувстват без него.Ще бъдете по-щастливи.



mechopooh1


Относно професионалния Ви път зададох по-общ въпрос -предстои хубава работа ,където доста ще се работи.Ще Ви хареса ,ще има хубави пари.Като цяло много положителни карти.Потърсете и ще намерите.Пътят Ви е отворен.


лятна рокля


Малко ми е странно ,но в евтиния ще се чувства много добре.За скъпия не излязоха много добри карти.


bonibon_

Зададох въпрос до края на годината .Аз се надявах на по-други карти ,но...Пред избор сте поставена .Предполагам,че ще Ви се даде възможност да избирате за по-висока позиция .След този избор ще бъдете удовлетворена .Много позитивни карти за успешно развитие .Тук един мъж се появява ,който е доста хлъзгав и подмолен ,но е много възможно да Ви побутне напред .Дали ще му се доверите или не ,пак внимателно трябва да си прецените.
Втори път редя -показват ми бавен възход картите.И добри финанси излязоха.

Може да изтриете данните си.

# 1 810
  • Мнения: 11
Как ще продължат отношенията ни, ще се съберем ли отново? Момчето е питащ.

# 1 811
  • Мнения: 55
Здравей Croco, ще си позволя да попитам един въпрос от името на моя близка, която ме помоли за помощ и няма регистрация тук. Името пращам на лични,
Тя е много отчаяна, от месеци няма работа, всичките й спестявания са изчерпани, ще загуби колата си, и няма къде да живее. Вижда ли се светлина в тунела, ще намери ли работа за да се справи?

Благодаря ти от сърце!

# 1 812
  • Мнения: 261
Здравейте croco искам да попитам нещо тъй като във фирмата в която работех преди да забременя са решили да ме местят в друга тяхна форма по време на болничния ми , не получавам никакви пари от НОИ аз пуснах жалба срещу фирмата за това че е направено зад гърба ми следва проверка но НОИ РЕШИХА да дадат решението в полза на формата все едно съм назначена фиктивна което не е така сега обжалвам решението според теб какво ще се случи ще мога ли да вземам нормално майчинство 2 години или ще бъда прецакана ...
Данни на лично

# 1 813
  • Мнения: 83
Здравейте, може ли да ми гледате
-Ще се върна ли да работя в родния си град до 1 г
-Ще имам ли дете до 1 г

# 1 814
  • Мнения: 1 057
Здравейте!Днес се явих на интервю за работа,ще ме приемат ли този път?

Общи условия

Активация на акаунт