Гледам на карти Таро и Ленорман.

  • 132 353
  • 2 192
  •   1
Отговори
# 1 815
  • Мнения: 305
И аз имам нужда някой да погледне.Ще продадем ли скоро имот , който сме обявили?

# 1 816
  • Мнения: 113
Здравей, Croco! Може ли да погледнеш,какво ме очаква до края на годината? Интересува ме това,дали ще започна работа? Ще има ли развитие в положителна посока най-накрая? Благодаря ти предварително за отговора,Croco! Аз съм Деси.

# 1 817
  • Мнения: 716
Здравейте,dt,Mariya Ivanova 729987
и Klementina Nikolova 679378,


dt


Честно казано -няма да се развият ,нищо няма да се случи ,ако мога така да се изразя -като равно плато са.Няма да минат в друго ниво.


Mariya Ivanova 729987

Не знам какво е излязло преди ,но сега мислите му за нея вече са в миналото ,мислил е.Вече не го прави.Раздвоен е ,има вътрешна борба ,но като цяло човекът вече се е дистанцирал емоционално.


Klementina Nikolova 679378


Има шанс за сближаване ,но не бих казала за връзка.Тук в миналото се очертава един много сериозен и окончателен конфликт.Може да се срещнете на обществено място ,където да затоплите отношения ,но мисля,че емоциите при него ги няма .

Може да си триете данните.

# 1 818
  • Мнения: 138
Здравей Croco! Ако може да попитам - Как ще се развият отношенията между мен(1) и (2),ще се съберем ли отново?  - Как ще се развият отношенията между (2) и (3). Какво ще се случва,какво ми предстои? Имената изпращам на лично. Благодаря предварително!

# 1 819
  • Мнения: 716
Здравейте,Mimoza411,




Не знам колко ще е дълго.Промени ще има ,но те няма да са неочаквани.Ще бъдете изправена пред избор .Някак събитията ще следват естествения си ход.


Може да си триете данните.

# 1 820
  • Мнения: 716
Здравейте,Ralita9,daniela_222,Rossi и addictedtolove,


Ralita9

Много съжалявам ,но аз тук чувства от негова страна към Вас не виждам по картите,мило отношение ,симпатия -да,но друго -не.Не е край ,може да запазите приятелство,ще Ви се затоплят отношенията .Но Вие ме питате за сериозни неща като семейство и деца ,а такива намерения той няма ,дори любов няма.


daniela_222

1.Дребни проблеми -може би,но нищо грандиозно.Не протича всичко гладко между Вас според картите ,но и нишо страшно не показват.Вероятно са Вашите притеснения.
2.Не мисля,прави опити ,но му е трудно ,по-скоро послъгва ,ако казва,че го е загърбил.
3.В това положение ,в което сте  с нея ,е напълно балансирано.


Rossi

1.Хм ,пак никакви чувства не ми излизат ,по-скоро ми излиза,че е човек ,който много не се интересува от такива неща,гребе от живота с пълна сила ,безгрижен ,не му пука какво ще се случи на другия ден ,поема по нов път ,без да се замисли ...Съжалявам,но тук никакви чувства няма.
2.Няма промяна ,всичко ще си се развива нормално .


addictedtolove


1.До края на годината -да,ще намерите.
2.Мисля,че напразно таите някакви надежди-може да имате някоя и друга хубава среща ,но нищо повече.
А относно сродна душа -не е задължително тази сродна душа да се появи под формата на партньор ,може да е роднина.


Може да си изтриете данните.

# 1 821
  • Мнения: 148
Здравей Кроко,

1. Ще успея ли финансово да си стъпя на краката другата година?

2. ****** Съжалява ли, че не сме заедно? Ако можеше да промени ситуацията, щеше ли да иска пак да сме заедно?

# 1 822
  • Мнения: 716
Здравейте,Пирожка,ssiigg,mimChoo,kiro8444 и
Fiore6767
,


Пирожка

1.Нещо не ми харесват картите по първия въпрос ,няма индикации за сватба.По-скоро показват предпазливост ,страх ,изчакване,даже и отдръпване.
2.До края на годината теглих карти и тук нищо особено -носталгия ,връщане към миналото ,комуникация ,но засега нищо повече.


ssiigg

Днес картите не са толкова лоши .Има надежда ,в зародиш е ,но я има .Само че е нужно търпение ,когато Оня отгоре реши,тогава ще тръгнат нещата напред.


mimChoo

За чувства трудно мога да говоря.Много инатлив и властен човек,думата му на две не става,вземе ли решение,значи просто трябва да се изпълни.Не се виждат тук чувства .
Не мисля,че има друга жена ,но е отворен за нови запознанства.


kiro8444

За имота малко странни карти излизат -както има забавяне ,така изведнъж нещо потръгне изневиделица ,само че нещо няма да сте много доволен,има нещо ,което не мога да разбера.
Жена ще се появи до края на годината.Много категорични карти.



Fiore6767

1.Среща ще има ,но нова любов все още не.
2.Да ,ще бъдете много доволна и емоционално ,и финансово.
3.Има,но не с особено добри чувства.

Може да си изтриете данните.

# 1 823
  • Мнения: 2 526
Здравейте! Предстои ли нещо хубаво в живота на *****? Нова любов или развитие в професионален план?Ще успее ли да преодолее старата? Името ще изпратя на лично, благодаря Ви.

# 1 824
  • Пловдив
  • Мнения: 383
Здравейте,Пирожка,ssiigg,mimChoo,kiro8444 и
Fiore6767
,


Пирожка

1.Нещо не ми харесват картите по първия въпрос ,няма индикации за сватба.По-скоро показват предпазливост ,страх ,изчакване,даже и отдръпване.
2.До края на годината теглих карти и тук нищо особено -носталгия ,връщане към миналото ,комуникация ,но засега нищо повече.


Привет Кроко и благодаря за отговора!
Как да разбирам "носталгия, връщане към миналото, комуникация" по втория въпрос?
Означава ли, че ще има връщане към минала връзка и прекъсване на сегашната с настоящата партньорка? Пиша на лично🙏🙏🙏

По първия въпрос - към момента има предложение и пръстен (приет). Събраха се да живеят заедно. Но, не искат да бързат със сватбата.

# 1 825
  • Мнения: 148
Здравей Кроко,

Със сегашния партньор ще се разделим ли? Ако не, виждаш ли да съжителстваме в хармония?

# 1 826
  • Мнения: 350
Какво ще се случи в близките 3 месеца в любовен план ? Име на лично. Благодаря

# 1 827
  • Мнения: 414
Здравейте,Пирожка,ssiigg,mimChoo,kiro8444 и
Fiore6767
,


Пирожка

1.Нещо не ми харесват картите по първия въпрос ,няма индикации за сватба.По-скоро показват предпазливост ,страх ,изчакване,даже и отдръпване.
2.До края на годината теглих карти и тук нищо особено -носталгия ,връщане към миналото ,комуникация ,но засега нищо повече.


ssiigg

Днес картите не са толкова лоши .Има надежда ,в зародиш е ,но я има .Само че е нужно търпение ,когато Оня отгоре реши,тогава ще тръгнат нещата напред.


mimChoo

За чувства трудно мога да говоря.Много инатлив и властен човек,думата му на две не става,вземе ли решение,значи просто трябва да се изпълни.Не се виждат тук чувства .
Не мисля,че има друга жена ,но е отворен за нови запознанства.


kiro8444

За имота малко странни карти излизат -както има забавяне ,така изведнъж нещо потръгне изневиделица ,само че нещо няма да сте много доволен,има нещо ,което не мога да разбера.
Жена ще се появи до края на годината.Много категорични карти.



Fiore6767

1.Среща ще има ,но нова любов все още не.
2.Да ,ще бъдете много доволна и емоционално ,и финансово.
3.Има,но не с особено добри чувства.

Може да си изтриете данните.
Благодаря ти. Надявам се всичко при теб да се нареди в положителен аспект с персонала и да имаш повече свободно време за себе си и хората, които са важни за теб.

# 1 828
  • Мнения: 20
Здравейте,Пирожка,ssiigg,mimChoo,kiro8444 и
Fiore6767
,

kiro8444

За имота малко странни карти излизат -както има забавяне ,така изведнъж нещо потръгне изневиделица ,само че нещо няма да сте много доволен,има нещо ,което не мога да разбера.
Жена ще се появи до края на годината.Много категорични карти.


Много Благодаря Croco!

# 1 829
  • Мнения: 199
Благодаря, но се оказа, че вече е във връзка с друга жена.
Ще срещна ли друг мъж до два месеца?
Ще бъда ли щастлива?
Име на лично.
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт