Гледам на карти Таро и Ленорман.

  • 127 125
  • 2 192
  •   1
Отговори
# 1 845
  • Мнения: 412
Здравейте писах отдавна, но нищо никой не ми отговори
Имам само - въпрос Как ще се развият отношенията ми с моя приятел за вбъдеще.... Моля за отговор много ме тормози тоя въпрос
Не отговорят, а времето върви, а проблеми ни се задълбочават за съжаление Cold Sweat
Има и вариант да си платиш на някой и той да ти гледа. Хората чакат по два месеца, за да получат отговор. Отговорите са на доброволни начала и сега ревеш по всички групи, че проблемите ти се задълбочават. Нека уважаваме и гледащия и другите участници

.ДА, ТОВА И НАПРАВИХ...

Никой не,, РЕВЕ,, става дума за това че няма ред... Едни чакат по 2 месеца, а на други постоянно им се отговаря, защото те имат Таро карти и си обменят информация една на друга знаете за какво говоря... Споделят си какво са научилии какво не... Исках да подкрепя хората като мен където чакат за 1 елементарен въпрос толкова много време исках да кажа че се задълбочава 1 проблем, когато той си седи без решение
И не се заяждайте, иначе ТЕМАТА СЕ ОБЕЗМИСЛЯ НАПЪЛНО ТОВА Е...ЩОМ НИКОЙ НЕ ОТГОВОРЯТ И Broken HeartВСЕКИ СЕ ЗАЯЖДА ВЕЧЕ НЯМА НИКАКЪВ СМИСЪЛ
Това е най-лесно. След като изводът е, че няма смисъл напускаш темата. Гледащите са работещи жени и имат и други ангажименти освен любовните терзания на питащия. Малко уважение към личното пространство на хората не е излишно.

# 1 846
  • Мнения: 716
Не смятах да отговарям ,но май стана прекалено...
На тези ,на които не съм отговорила-уважаеми дами (предполагам) ,на първа страница съм постнала правилата -не мисля,че е трудно да напишете имената  на хората ,за които се отнасят въпросите.Като не искате в темата ,може и на лични.
Не мисля,че е толкова трудно да ми пратите имената веднага ,след като сте написали въпроса си ,а не след седем дни ,примерно.
Къде-къде по-лесно е да си пишете въпросите до безкрай ,да ги повтаряте ,потретвате ,че и на лични най-малко три пъти да ми ги пращате.
Важното е да се тръшкате ,че няма ред ,че се отговаря на едни и същи хора.Ред има ,Вие не сте си направили труда да прочетете условията.

# 1 847
  • Мнения: 44
Здравей,явно не съм прочела задълбочено правилата поправям се
1- Той какви действия ще предприеме към мен до 1м?  До 3м ще заживеем ли заедно?
Имена на ЛС

# 1 848
  • Мнения: 2
Здравейте ,може ли да попитам как ще се развият отношенията ни със съпруга ми,пред дилема съм дали да не се откажа от брака ни. Обича ли ме все още,иска ли да бъдем заедно или всичко е заради детето ни?
Благодаря ! Имената ще ги пратя на лични
Пs късно видях че на лични са достатъчни само имената без въпроса. Извинявам се

Последна редакция: нд, 28 май 2023, 20:07 от Pisanka1987

# 1 849
  • Мнения: 11
Привет, Кроко

Аз ти бях пратила имената на лично съобщение, можеш ли да погледнеш отново:))))

# 1 850
  • Мнения: 350
Има ли друга жена в живота му , лъже ли ме за нещо ?Като цяло какво крие той от мен ?

# 1 851
  • Мнения: 14 418
Как ще се развият отношенията мужду А. и Й.?Има ли преспектива в тях или нещо им пречи и какво?
Благодаря и бъдете здрава!

# 1 852
  • Мнения: 716
Здравейте,daniela_222,Радостина Станчева

,Азалия11
,begeli,Бреза
,polia72
,Kalinnna,petef4e,lollytta
,Mihaela.love
,Lynna20,AvaDavina
и Bernnarda,

daniela_222

Не е говорил нищо лошо за Вас,може да е споделил нещо с нея,но не с лоши чувства.
Ще мине ,но ще има отдръпване.Ще преживеете трудни моменти.


Радостина Станчева

Ако на мен лично ми се паднат тези карти ,не бих се надявала.Човекът е хитър като змия,умее да замазва положението.Ще има периоди и на отдръпване ,и пак сближаване,и на трудности.Дано греша ,но картите не предполагат решителност у този човек ,а по-скоро нагаждачество,според както му е удобно.


Азалия11

Засега отговорът на картите е не.Излизат много трудности ,лъжа,измама ,може някой да Ви обещае нещо и да се отметне после.Това излиза към момента,но до септември има време.


begeli

Има големи шансове да стане полицай,пътят му е отворен ,пред него е ,трябва само да тръгне по него.
Студент...на него иска ли му се ...сякаш не му е присърце.Колебае се ,претегля плюсове и минуси.Струва ми се ,че Вие сте по-голяма мераклийка.


Бреза

Обича я .
Засега излизат намерения,не и реални действия .Ще има промяна ,но не знам защо не са хубави картите -все едно след промяната ,няма да ѝ е приятно (най-меко казано).


polia72

Съжалявам,че отговорът ми е закъснял.Но все пак ще наредя за изпита ,любопитно ми е какви карти ще излязат-Много трудности и отчаяние има тук,защо така ,направо мъчителен товар на раменете му .Втори път нареждам-има просветление -този изпит трябва да мине зад гърба му .Процесът е бавен ,мъчителен ,много труден ,но крайният резултат ще е добър.
За студентстване-по-скоро се ослушва,някак не му се иска,донякъде май го мързи.Колебае се ,изчаква .


Kalinnna


За съжаление ,да ,поддържа връзка .Засега няма изгледи за раздяла.
Към Вас е с много добри чувства ,но я няма тръпката ,която изпитва към другата жена.


petef4e

При всички случаи е жена.Но ми се струва,че са взети с цел печалба ,не просто да се направи мръсно.

lollytta

По-скоро не ,може да се появи взаимно привличане ,но няма да е дълготрайно ,всичко ще влезе в застой.

Mihaela.love



До края на годината -не,няма да се появи такъв човек.
Също до края на годината няма да се преместите другаде.


Lynna20

Бавно се развиват взаимоотношенията Ви,Вие влагате повече чувства ,Вие имате очаквания.Не сте на една вълна ,не се виждат тук хармонични отношения .


AvaDavina


Ще го вземете.Всичко е във Ваши ръце,няма невзет изпит.


Bernnarda

Засега не се очертава мъж ,застоят продължава,но в края на годината ще има някаква положителна промяна-ще е хубава ,нещо много бързо и неочаквано ще се случи ,което ще промени настроение ,нагласи ,всичко .Ще внесе много позитивни емоции.Не знам в какъв аспект ще бъде,но ще бъде хубава промяна.


Може да си триете данните.

# 1 853
  • Мнения: 39
Благодаря ти много, Кроко!!!

# 1 854
  • Мнения: 41
Здравей, Croco!

1. Гаджето ми ще ми изневери ли? Притеснявам се от едно момиче, с което е имал нещо общо преди. Има ли опасност да ми изневери с нея?

2. Ще има ли човек, от когото да получа солидна финансова помощ за погасяване на поне част от кредита ми?

3. С приятелката ми, с която сме бисексуални, ще охладнеят ли взаимоотношенията ни и какво изпитва тя към мен сега?

4. Ако срещна потенциален мъж за съпруг, ще срещна ли в негово лице разбиране за това, че имам финансови задължения?

Имена на ЛС.

Благодаря!

# 1 855
  • Мнения: 18
Благодаря
Здравейте,daniela_222,Радостина Станчева

,Азалия11
,begeli,Бреза
,polia72
,Kalinnna,petef4e,lollytta
,Mihaela.love
,Lynna20,AvaDavina
и Bernnarda,

daniela_222

Не е говорил нищо лошо за Вас,може да е споделил нещо с нея,но не с лоши чувства.
Ще мине ,но ще има отдръпване.Ще преживеете трудни моменти.


Радостина Станчева

Ако на мен лично ми се паднат тези карти ,не бих се надявала.Човекът е хитър като змия,умее да замазва положението.Ще има периоди и на отдръпване ,и пак сближаване,и на трудности.Дано греша ,но картите не предполагат решителност у този човек ,а по-скоро нагаждачество,според както му е удобно.


Азалия11

Засега отговорът на картите е не.Излизат много трудности ,лъжа,измама ,може някой да Ви обещае нещо и да се отметне после.Това излиза към момента,но до септември има време.


begeli

Има големи шансове да стане полицай,пътят му е отворен ,пред него е ,трябва само да тръгне по него.
Студент...на него иска ли му се ...сякаш не му е присърце.Колебае се ,претегля плюсове и минуси.Струва ми се ,че Вие сте по-голяма мераклийка.


Бреза

Обича я .
Засега излизат намерения,не и реални действия .Ще има промяна ,но не знам защо не са хубави картите -все едно след промяната ,няма да ѝ е приятно (най-меко казано).


polia72

Съжалявам,че отговорът ми е закъснял.Но все пак ще наредя за изпита ,любопитно ми е какви карти ще излязат-Много трудности и отчаяние има тук,защо така ,направо мъчителен товар на раменете му .Втори път нареждам-има просветление -този изпит трябва да мине зад гърба му .Процесът е бавен ,мъчителен ,много труден ,но крайният резултат ще е добър.
За студентстване-по-скоро се ослушва,някак не му се иска,донякъде май го мързи.Колебае се ,изчаква .


Kalinnna


За съжаление ,да ,поддържа връзка .Засега няма изгледи за раздяла.
Към Вас е с много добри чувства ,но я няма тръпката ,която изпитва към другата жена.


petef4e

При всички случаи е жена.Но ми се струва,че са взети с цел печалба ,не просто да се направи мръсно.

lollytta

По-скоро не ,може да се появи взаимно привличане ,но няма да е дълготрайно ,всичко ще влезе в застой.

Mihaela.love



До края на годината -не,няма да се появи такъв човек.
Също до края на годината няма да се преместите другаде.


Lynna20

Бавно се развиват взаимоотношенията Ви,Вие влагате повече чувства ,Вие имате очаквания.Не сте на една вълна ,не се виждат тук хармонични отношения .


AvaDavina


Ще го вземете.Всичко е във Ваши ръце,няма невзет изпит.


Bernnarda

Засега не се очертава мъж ,застоят продължава,но в края на годината ще има някаква положителна промяна-ще е хубава ,нещо много бързо и неочаквано ще се случи ,което ще промени настроение ,нагласи ,всичко .Ще внесе много позитивни емоции.Не знам в какъв аспект ще бъде,но ще бъде хубава промяна.


Може да си триете данните.

# 1 856
  • Мнения: 517
здравейте,

1.Моя леля,която е отдавна разведена с чичо ми,има ли към мен и моята майка негативни влияния и наговаря ли братовчедка ми против нас ?

2. Познат на майка ми в  пияно състояние излъгал ли е жена си ( или друга жена до него , приятелка) че има нещо общо с мен за да се похвали само че и други го харесват и това довело ли е до някакви действия от страна на жената през януари

3.наши съседи, жена и мъж, били ли са излъгани някъде къдет са ходили да им гледат, че може ние нещо да сме им правили с майка ми. наш общ познат в  същото населено място  ли им е препоръчал къде да идат и неговото странно държание има ли общо с това че лавира между двете семейства -моето и тяхното и какво цели общо казано ?

4. някой от семействата  на двама мъже с едно и също име , предприемали ли са нещо  като енергийен негатив срещу мен като  срещу първия имам жалба в полицията и само се познаваме  , а другия се занимава с ремонти по дома ни


5.  мои познати, които са близки и с приятеля ми , под някакви влияния ли са и говорят ли срещу мен или някой  от семействата им лъже ли ги за цялостната ситуация, а те само предават което са чули





имена на ЛС,благодаря

Последна редакция: пт, 02 юни 2023, 12:27 от Instyle

# 1 857
  • Мнения: 26
Здравей Croco

1-Н.ще се ожени ли за Т.?
2-Защо Н.прекрати връзката си с майка си?
Каква е причината?
Благодаря,на лс имената

# 1 858
  • София
  • Мнения: 1 871
Здравейте, Croco. Трябва да взема важно решение - ще бъде ли по-добре за децата ми, които са близнаци, да ги преместя в набелязаното от мен ново училище през предстоящата нова учебна 2023/2024 година? В училището, в което са сега, има учител, който според мен се отнася зле с тях и се опасявам, че ако останат тук, ще им повлияе зле на психиката, както и ще ги ощети в оценките, нужни им за кандидатстване догодина.
Изпращам имената на лични.
Благодаря Ви Flowers Hibiscus

# 1 859
  • Мнения: 21
Здравей, Croco! Съжалява ли * за отношението си към мен преди време или продължава да злослови зад гърба ми? Ще изпратя данните на лично
Благодаря ти! Успешен ден !

Общи условия

Активация на акаунт