Гледам на карти Таро и Ленорман.

  • 132 869
  • 2 192
  •   1
Отговори
# 1 905
  • Мнения: 3 117
Здравей Croco,
Кандидатствах в за работа в една фирма, интервюто мина успешно и получих оферта, която към момента очаквам да коригират. Въпросът ми е ще се развият ли добре за мен нещата в тази фирма и ще се чувствам ли добре там.
Данните в лично съобщение.
Благодаря от сърце!

# 1 906
  • Мнения: 351
Не мисля , че има скрито семейство , по скоро да друга жена . Да попитаме картите тогава по друг начин той и тя имат ли връзка някаква? Какви са взаимоотношенията им ? Продължават ли да си говорят по телефона ? Какво има по между им ? Какви са неговите чувства към мен ?

# 1 907
  • Мнения: 293
Обиден ли ми е моят много добър приятел?

Благодаря!

# 1 908
  • Мнения: 51
Здравейте. Имам въпрос... Ще се съберем ли със съпруга ми и или ще се стигне до развод ?
Благодаря, предварително.
Имена на ЛС.

# 1 909
  • Мнения: 274
Благодаря ти, Croco! Бъди здрава и щастлива!

# 1 910
  • Мнения: 9
Може ли гледане и за мен има ли бъдеще връзката ми или се очертава скорошна раздяла

# 1 911
  • Мнения: 10
Здравей, Croco! Благодаря предварително за възможността! Въпросът ми е ще успея ли да разреша проблемите във връзката си с Х и ще се получат ли нещата да заминем двамата? Имена на лични.

# 1 912
  • Мнения: 294
Здравей Кроко, не отговаряй на въпроса който бях писала, защото не е актуален...реших да не приемам да се върна в старата фирма, защото последно ми предложиха по- ниско възнаграждение от това , което вземат преди да напусна...всъщност не знам защо ми и предложиха, защото ми казаха, ме са знаели, че няма да се върна....
Ако имаш възможност за отговор - бих задала друг - Ще си намеря ли друга работа, която да ме "грабне" - да съм доволна от колектива , работната атмосфера и заплатата? Приемам съвети...благодаря предварително...бъди здрава

# 1 913
  • у дома...
  • Мнения: 3 101
Здравейте,

Имам два въпроса:
1. До края на годината ще сменя ли работата си с по-платена?
2. До април месец, 2024 г. ще срещна ли половинката си?

# 1 914
  • Мнения: 716
Здравейте,daniela_222,Instyle и Pamela53,


daniela_222

1.Каквото и да е било,си остава в миналото .Сега няма такива намерения .Не желае да си навлича проблеми и неприятности.
2.Мисля,че ще получите подкрепа от мъж ,може би роднина,близък.Някак неочаквано за Вас,ще има човек,който да Ви подкрепи.
3.Ще продължите кореспонденция ,няма да Ви се променят отношенията.
4.Много хипотетичен въпрос ,до края на годината няма да има такъв.


Instyle

1.Не,леля Ви се чувства много самотна и изобщо не се занимава с Вас,нито наговаря някого.
2.Имало е някакви клюки за Вас,но никой нищо не е предприел.
3.Не,не са били излъгани.
4.Не.
5.Не,не са под влияния.




Pamela53

Засега не ,няма да се ожени.Поне не излизат такива планове при него.




Може да си триете данните.

P.S.Съжалявам,че се бавя толкова ,но освен липсата на персонал,многото работа ,се оказа,че си влача една умора от ковида и понякога наистина просто нямам енергия и не мога да стана от леглото.
Така че пазете си здравето ,всичко друго е вятър и мъгла.

# 1 915
  • Мнения: 26
Здравейте,daniela_222,Instyle и Pamela53,


daniela_222

1.Каквото и да е било,си остава в миналото .Сега няма такива намерения .Не желае да си навлича проблеми и неприятности.
2.Мисля,че ще получите подкрепа от мъж ,може би роднина,близък.Някак неочаквано за Вас,ще има човек,който да Ви подкрепи.
3.Ще продължите кореспонденция ,няма да Ви се променят отношенията.
4.Много хипотетичен въпрос ,до края на годината няма да има такъв.


Instyle

1.Не,леля Ви се чувства много самотна и изобщо не се занимава с Вас,нито наговаря някого.
2.Имало е някакви клюки за Вас,но никой нищо не е предприел.
3.Не,не са били излъгани.
4.Не.
5.Не,не са под влияния.




Pamela53

Засега не ,няма да се ожени.Поне не излизат такива планове при него.
Благодаря,но имам и други въпроси.

Pamela53
Новак
# 1 8592 юни 2023, 20:09 ч.
Здравей Croco

1-Н.ще се ожени ли за Т.?
2-Защо Н.прекрати връзката си с майка си?
Каква е причината?
Благодаря,на лс имената
Пази се много,умората е от Луната и действията на  
планетите,не от ковида.
Здравето е найважно.




Може да си триете данните.

P.S.Съжалявам,че се бавя толкова ,но освен липсата на персонал,многото работа ,се оказа,че си влача една умора от ковида и понякога наистина просто нямам енергия и не мога да стана от леглото.
Така че пазете си здравето ,всичко друго е вятър и мъгла.

# 1 916
  • Мнения: 41
Здравей, Croco!

1. Мъжът на приятелката ми ще замине ли до края на годината в чужбина и тя ще отиде ли с него?

2.  До края на годината ще се разделя ли с приятеля си?

Имената са на ЛС.

Благодаря!

# 1 917
  • Мнения: 199
Здравейте Кроко,
1. Трябва ли да се пазя от този мъж и да прекратя взаимоотношенията?
2. Какво чувства към мен?
3. Имаме ли бъдеще заедно?
4. Ще срещна ли друг мъж?
Имена на лични. Благодаря !

# 1 918
  • Мнения: 259
Здравей Croco,
имам два въпроса. Мария съм.
Ще сменя ли работата си с по-добра до края на годината?
Ще успея ли да се сдобия с нова кола скоро?
Благодаря ти!

# 1 919
  • Мнения: 9
Здравейте,daniela_222,Instyle и Pamela53,
Здравейте кроко, може ли да видите връзката ми има ли бъдеще или се очертава скорошна раздяла, писала съм имена и дати на лс, благодаря

daniela_222

1.Каквото и да е било,си остава в миналото .Сега няма такива намерения .Не желае да си навлича проблеми и неприятности.
2.Мисля,че ще получите подкрепа от мъж ,може би роднина,близък.Някак неочаквано за Вас,ще има човек,който да Ви подкрепи.
3.Ще продължите кореспонденция ,няма да Ви се променят отношенията.
4.Много хипотетичен въпрос ,до края на годината няма да има такъв.


Instyle

1.Не,леля Ви се чувства много самотна и изобщо не се занимава с Вас,нито наговаря някого.
2.Имало е някакви клюки за Вас,но никой нищо не е предприел.
3.Не,не са били излъгани.
4.Не.
5.Не,не са под влияния.




Pamela53

Засега не ,няма да се ожени.Поне не излизат такива планове при него.




Може да си триете данните.

P.S.Съжалявам,че се бавя толкова ,но освен липсата на персонал,многото работа ,се оказа,че си влача една умора от ковида и понякога наистина просто нямам енергия и не мога да стана от леглото.
Така че пазете си здравето ,всичко друго е вятър и мъгла.

Общи условия

Активация на акаунт