Гледам на карти Таро и Ленорман.

  • 132 355
  • 2 192
  •   1
Отговори
# 1 890
  • Мнения: 716
Здравейте,Fiore6767,Elena Atanasova 707909

и Пирожка,


Fiore6767

Догодина е далечна работа,но до края на годината нещата са на кантар ,на приливи и отливи,няма да сте много стабилна финансово.Може да се подведете по някакво ново направление ,което няма да се окаже много печелившо.Просто ще се заблудите или ще Ви заблудят.
Не мисля,че съжалява,че не сте заедно.Просто го е приел спокойно,няма драми при него.


Elena Atanasova 707909


Ще има влюбване ,флирт,но няма да доведе до нищо сериозно ,по-скоро нещо за забавление ,приятелско.Няма да Ви хареса,че няма да се получи и донякъде ще съжалявате,но в един момент ще го приемете откъм приятната му страна,че просто така е трябвало да се случи.
В професионален план нищо ново -по-скоро умереност,отколкото някакво развитие.Каквито и сътресения да се случват ,не вземайте страна ,стойте си неутрална.


Пирожка

Този човек все още има някакви спотаени чувства към Вас.От друга страна е огорчен от Вас ,с наранено сърце,Донякъде не е наясно кое е правилното поведение и в един момент просто проявява детинско поведение-на принципа -каквото дойде и каквото стане.
Той наистина на инат е действал с другата ,защото не е измислил какво друго да направи.Много импулсивно ,харесва я ,сега за чувства не мога да говоря ,но го привлича .Той сякаш е от хората,които не могат да стоят сами ,трябва да има някоя около него.Той сам не е честен със себе си ,защото не е много наясно какво иска.Сякаш тази му връзка е ей така между другото ,колкото да не е без хич.Явно Вие сте някъде там ,дълбоко потисната в съзнанието му и сега се залъгва с тази връзка.


Може да си изтриете данните.

# 1 891
  • Пловдив
  • Мнения: 383
Здравейте,Fiore6767,Elena Atanasova 707909

и Пирожка,



Пирожка

Този човек все още има някакви спотаени чувства към Вас.От друга страна е огорчен от Вас ,с наранено сърце,Донякъде не е наясно кое е правилното поведение и в един момент просто проявява детинско поведение-на принципа -каквото дойде и каквото стане.
Той наистина на инат е действал с другата ,защото не е измислил какво друго да направи.Много импулсивно ,харесва я ,сега за чувства не мога да говоря ,но го привлича .Той сякаш е от хората,които не могат да стоят сами ,трябва да има някоя около него.Той сам не е честен със себе си ,защото не е много наясно какво иска.Сякаш тази му връзка е ей така между другото ,колкото да не е без хич.Явно Вие сте някъде там ,дълбоко потисната в съзнанието му и сега се залъгва с тази връзка.


Може да си изтриете данните.

Благодаря ти, Кроко! 💐Безценна си! 🍀

Няма как след този отговор да не попитам отново дали той (1) и тя (2) ще продължат тази връзка?
Ако, виждаш приключване - дали той ще ме потърси отново за да подновим отношенията си? Кога ще стане това?
Имената на лично! 🙏🙏🙏

# 1 892
  • Мнения: 371
Здравейте, нямам въпроси, но се включвам с резултат относно мое питане от м.януари някъде.

 Казаното от Вас се сбъдна! 👍

# 1 893
  • Мнения: 28
Здравей Croco,ще се съберем ли отново да заживеем заедно с бившета ми приятелка,но този път да създадем семейство и да продължим заедно напред далеч от старите дразги и проблеми?Даниел и Илияна?

# 1 894
  • Мнения: 1
Здравейте, Croco! Благодаря ви за предоставената възможност.
Ще изгрее ли скоро слънце и на моята улица? В личен план, какво ме очаква? Щастлива любов, дете… ? Усилията в артистично-професионалната сфера заслужават ли си или мечтата ми е твърде нереална?
С уважение

# 1 895
  • Мнения: 14
Здравей Croco,
Много си точна в отговорите си!
Искам да те попитам той ще се върне ли при мен? Ще поиска ли да сме семейство и да бъдем щастливи заедно? С нея в какви отношения са, имат ли връзка и очаква ли ги общо бъдеще?

# 1 896
  • Мнения: 439
Здравей Кроко! Имам отново притеснения за работата си. Ще успея ли да се задържа на тази работа и, ако не, ще успея ли да намеря друга?

# 1 897
  • на едно прекрасно място
  • Мнения: 150
Здравей, Кроко. Ще си сменя ли работата?

# 1 898
  • Мнения: 21
Здравей,Кроко! Ще се възобнови ли връзката ни с бившия партньор и той ли ще е инициатора?Йоана 23.07.1987
Йонко 06.01.1990.
Благодаря предварително!

# 1 899
  • Мнения: 19
Здравейте,Кроко! Ще се радвам ако отворите няколко карти за мен.Темите са: 1. Да сменя ли работата. 2. Ще има ли развитие във връзката ми с приятелят ми.3 София ли е най - подходящия град за мен.Като цяло обстановката около мен ме интересува.Да започна ли свой бизнес,дом? Благодаря предварително. Цветелина -30 г

# 1 900
  • Мнения: 19
Здравейте,Кроко! Ще се радвам ако отворите няколко карти за мен.Темите са: 1. Да сменя ли работата. 2. Ще има ли развитие във връзката ми с приятелят ми.3 София ли е най - подходящия град за мен.Като цяло обстановката около мен ме интересува.Да започна ли свой бизнес,дом? Благодаря предварително. Цветелина -30 г

# 1 901
  • Мнения: 716
Здравейте,Andjelina123
,mimChoo
,Lorena Mari,Angel 2010
,zlatinaas
,inmvb,P0nichka7a,Pisanka1987
,Andjelina123 и Sause baus!,


Andjelina123



Малко Ви е общ въпросът,но питах до края на годината -сексуални взаимоотношения излизат тук ,много е вероятно да срещнете някой в работна среда ,защото ще правите нещо ,може да е някакъв курс.Много страст има тук в края на годината .Някак внезапно ще се случи -от скука скачате в бурна връзка (да го кажем връзка).


mimChoo

До края на годината ще срещнете ,ще има запознанство,но само запознанство.Щастието е относителна работа-не ми се вижда много да сте в хармония със себе си .Донякъде се чувствате самотна.Картите повече Ви показват като ядосана на света ,озлобена и евентуално да се питате-ама защо на мен така ми се случва.


Lorena Mari

Не видях въпрос,искате картите да Ви кажат какво да правите.Вие не виждате перспективите пред себе си -има ги ,само че трябва да се вдигнете и да се огледате .Чувствате се притисната и убита ,обаче имате много потенциал,ми дайте му шанс.


Angel 2010


Предполагам,че отговорът ми е малко закъснял,но аз мисля,че ще си намери работа в България и доста стабилна.Много позитивни карти излизат.


zlatinaas

Ще имате възможност до края на годината,доста ще е чакането.



inmvb

Има шансове,но са минимални и ще бъде краткотрайно.Той няма желание да прави компромиси и да отстъпва.Като цяло трудно работа .
И при Вас почти не се вижда краят на тунела.Реално нещастието Ви се дължи на човека до Вас.Той Ви потиска и командва.


P0nichka7a

Питах за чувствата му към Вас-много странно тук не излизат никакви любовни чувства -забавно му е ,весело му е,успокоявате го,релаксира във Ваше присъствие.Донякъде все едно Ви проучва,търси информация за Вас,но това някак започва да остава в миналото.
Като че ли се колебае за съвместно съжителство ,не е някак убеден ,че това е правилното решение.По-скоро предпочита да отлага .Дано не съм права ,но много едни такива нестабилни карти излизат.


Pisanka1987

Ами да нещата между Вас са в застой ,не казвам,че няма чувства към Вас.Има ги,но са доста избледнели.Няма да се промени отношението му.Развитие реално няма .Него го устройва това положение.Ако и Вас Ви устройва,значи няма проблем.


Andjelina123


Хм,много странно,възможно ли е да крие друго семейство или нещо свързано със семейството си?Все нещо скрито вкъщи ми излиза .Не изключвам възможността да има друга жена намесена ,много гадни карти излизат.


Sause baus!


Доста трудни отношения ми изглеждат ,не мисля,че е  човек,на който може да се разчита -манипулатор ,незрял за тези отношения ,малко инфантилно гледа на тях.Засега липсва развитие в тази връзка.

Може да си триете данните.

# 1 902
  • Мнения: 14 436
Благодаря!

# 1 903
  • Мнения: 1
Здравейте, моят въпрос е дали нещата между  нас ще се оправят или не ? (името на лично)
Дали ще ме потърси ? 🤷🏻♀

# 1 904
  • Мнения: 430
Ще успеем ли да продадем къщата до края на годината?

Общи условия

Активация на акаунт