Гледам на карти Таро и Ленорман.

  • 127 142
  • 2 192
  •   1
Отговори
# 1 875
  • Мнения: 484
Здравейте, Croco! Ще успея ли да си намеря по-добре платена работа на която да се чувствам на мястото си? Ще открия ли любовта до края на годината? Благодаря предварително за отделеното време и отговорите! 💐

# 1 876
  • Мнения: 449
И аз искам да попитам, как изглеждат нещата с любовта при мен?

# 1 877
  • Мнения: 261
Здравей croco имам нужда от помощ във формата в която работех и забремненях нещо се случва и вече 10 месеца немога да си взема болничните пусках проверка ходих къде ли не разбрах ще счетоводителката е допусната грешка с датите на назначаване и от там не ми плащат сега се води втора проверка за да се уточни че аз нямам вина какво ще се случи ще си взема ли парите и ще мога да си вземам майчинство най накрая благодаря ти много
Имена на лични

Последна редакция: ср, 21 юни 2023, 12:08 от vikinci

# 1 878
  • Мнения: 716
Здравейте,Nikoolx и eden_8,


Nikoolx

Надявам се да греша,ама картите никак не са хубави.Струва ми се ,че няма да се съберете .Нещата са тръгнали надолу и сякаш няма връщане назад.Много трудности ,много нанесени рани ,а всичко е било чудесно в началото.


eden_8

До края на годината (въпреки че не обичам да поставям срокове) нещата ще се оправят,ще си стъпи на краката малко по малко и работа ще намери .


Може да си изтриете данните.

# 1 879
  • Мнения: 10
Здравей, Кроко! Бих искала да попитам какво ме очаква в любовен план и ако е възможно да се определи горе-долу дали в близко бъдеще ще имам връзка. Възможно ли е да съм срещнала човека за мен, просто да не е започнало развитие? Нямам конкретен човек предвид. Много благодаря и се надявам на отговор.

Имената ги изпратих на лично в съобщение със заглавие "Въпрос 123".

Последна редакция: пт, 23 юни 2023, 00:26 от Kokoki1

# 1 880
  • Мнения: 7 573
Здравей , искам да попитам какво ше е развитието на отношенията ми със …? И какво е отношението му към мен ?
Имената на лично 😌

# 1 881
  • Мнения: 716
Здравейте,vikinci и papa6ka,


vikinci

Според мен нещата ще се оправят,ще приключите с този тегав период.Светлина в тунела има.Само малко време си дайте и повече търпение.


papa6ka

Предполагам,че въпросът вече не е актуален,но нарочно изтеглих карти,а Вие ще кажете какво е станало-според картите има надежда ,но има и събиране на информация ,проучване .И тук накрая стои една жена ,която е готова да Ви елиминира ,много взискателна.Не е изключено и това да сте Вие -примерно не харесвате работата и просто ги отрязвате .На кантар са ми картите.


Може да си изтриете данните.

# 1 882
  • Мнения: 449
И аз искам да попитам, как изглеждат нещата с любовта при мен?

Пускам Ви имена на лично съобщение.

# 1 883
  • Мнения: 22
Здравей Croco,
Ще се премести ли да живее в друг град приятеля ми? Ще потръгне ли бизнеса, който започва? Ще си купим ли жилище?

Данните ще изпратя на лично.
Благодаря!

# 1 884
  • Мнения: 290
Здравей Кроко, много са ми помагали твоите отгори,защото са били точни..моля отново да ми погледнеш...Предлагат ми да се върна на старото ми работно място, но на друга длъжност , да приема ли ? Ще сгреши ли ако се върна на място от което напуснах? Или да изчакам и скоро ще имам възможност да отида другаде....Не ми се остава на работата където съм в момента,  много ми е депресираща.
Предварително благодаря.

# 1 885
  • Мнения: 261
vikinci

Според мен нещата ще се оправят,ще приключите с този тегав период.Светлина в тунела има.Само малко време си дайте и повече търпение

Благодаря

# 1 886
  • Мнения: 6
Здравей, Croco, аз случайно попаднах на темата виждам,че се отзоваваш на всякакви теразния…. Та и аз вече попадам в графа терзаещи се. Става дума за мен и моя човек. Въпроса ми е с него защо се случват всички тези недоразумения между нас? Обича ли ме? Изневерявал ли ми е? Той ли е моя човек(ако може да се разгледа така въпроса) Да се боря ли за отношенията ни понеже много го обичам и не виждам бъдеще с друг ? И кога ще му се види края на тези любовни драми?
Благодаря ти предваритешно за отделеното време

# 1 887
  • Мнения: 224
Здравейте,
 
Имам въпрос към вас .

Има ли направена магия на цялото ни семейство ?

# 1 888
  • Мнения: 10
Здравейте. Въпросът ми е- Как ще се развият отношенията ни за в бъдеще с приятеля ми?

# 1 889
  • Мнения: 716
Здравейте,Posledna roza и Eleonora12345,



Posledna roza


Много съжалявам,но картите не показват никакво развитие ,а напротив -едно и също -все разочарования ,вътрешна борба,буквално оттегляне от света ,умора и нежелание да се борите ,защото Ви е писнало.С много лъжи и фалш ще се сблъскате ,конфликти ще има .В края на годината ми излиза някакво събиране ,събитие ,на което ще има много хора ,но това по никакъв начин не влияе на Вашия живот.По-скоро някакво разнообразие ,отколкото събитие ,което да промени нещо.
За работата -има надежда,ще минете през много перипетии ,трудно ще бъде ,но тук вече накрая гледате по-положително на нещата .Все едно ще преживеете някакъв вътрешен катарзис и оттук ще започне промяната-за работа съдбата е по-благосклонна.


Eleonora12345

Между Вас и съпруга Ви нещата са на кръстопът и избор-той е раздвоен между две жени.Лошото е ,че и към другата жена не е безразличен ,има трепет ,има чувства ,привлича го.С нея се чувства добре.Но и когато е с нея се появяват колебания дали така трябва да бъде,дали не е направил грешка.Вътрешно го гризе.Не е убеден,че това,което прави ,е правилно.Но с нея се чувства по-добре,отколкото с Вас.За него въпросът за връщане не стои на дневен ред.Може да обещава ,да послъгва.Поне засега не.Много колебания има  у него ,но сякаш бяга по тъчлинията ,донякъде като че ли не знае какво иска.Претегля ,премисля и отлага вземането на ясно и категорично решение.Не се вижда тук промяна от сегашното Ви положение.

Може да си изтриете данните.

Общи условия

Активация на акаунт