Гледам на карти Таро и Ленорман.

  • 132 729
  • 2 192
  •   1
Отговори
# 2 130
  • Варна
  • Мнения: 261
Здравей Кроко, въпросът ми е какво ме очаква в работата и в професионален план в близко бъдеще? Името на лични.

# 2 131
  • Мнения: 1
Здравей, Croco,

Въпросът ми е, ще се събера ли с човека, с когото имам връзка, ще имаме ли дете и ще създадем ли семейство?
Имена на лично.

Благодаря!

# 2 132
  • Мнения: 1 282
Здравей Кроко!

Искам да ви задам един въпрос,който е много важен за мен в момента.
Какви са истинските (подсъзнателни мисли) и чувства на А към мен? До къде ще стигнем? Благодаря

# 2 133
  • Мнения: 44
Йорданка и Усман.
Лелята на Усман е ходжа и чете Йорданка.
Психическия и физически тормоз над Йорданка ще спре ли и ще се оправи ли връзката или съюза е обречен и да бяга от там.

# 2 134
  • Милано
  • Мнения: 964
Здравейте,Кроко и благодаря за предоставената възможност.Казвам се К. Въпросите ми са пет:                                        1.Ще има ли любов,спокойствие и късмет в семейството ни?    2.Съпругът ми М. ще започне ви скоро работа?3.Доволен ли ще е?4.Ще останем ли заедно?5.Ще имаме ли собствен дом?Благодаря сърдечно!(изпратих имената на личната ви поща)

# 2 135
  • Мнения: 716
Здравейте,daniela_222,

Не мисля,че става въпрос за проституция или нелегална дейност ,но няма да е доволна .Обещанията идват в повече и няма да се изпълнят-няма да ѝ хареса.
В личен план няма развитие при нея-може да има срещи  и ще има ,но после влиза в застой .
Мисля,че ще се върне.

Може да си изтриете данните и бъдете здрави!

# 2 136
  • Мнения: 22
Здравей, Croco!
Ще вървят ли нещата между мен и приятеля ми? Ще се разбираме ли? Бизнесът му ще се развива ли? Бизнесът ще се разрасне ли до края на годината? Той ще е доволен ли?
Данните ще изпратя на лично.

Благодаря!

# 2 137
  • Мнения: 716
Здравейте,Mihaela.love,

Чувства-аз поне тук не виждам такива ,благоразположен е към Вас,но нищо повече.Няма лоши чувства към Вас,но няма и любовни.Делото тук ми излиза на кантар,нищо не мога да кажа за него,но дело ще има.
Шанс за събиране засега няма.

Може да си триете данните и бъдете здрави!

# 2 138
  • Мнения: 41
Здравейте,daniela_222,

Не мисля,че става въпрос за проституция или нелегална дейност ,но няма да е доволна .Обещанията идват в повече и няма да се изпълнят-няма да ѝ хареса.
В личен план няма развитие при нея-може да има срещи  и ще има ,но после влиза в застой .
Мисля,че ще се върне.

Може да си изтриете данните и бъдете здрави!

Здравей, тъй като въпросът е стар вече, предоставям обратна връзка. Завърна се в България. Не е останала доволна и обещанията наистина са били без почва, но тя твърди, че е ставало въпрос за проституция. Да, в личен план там нищо не се получи.

# 2 139
  • Мнения: 716
Здравейте,mimChoo,


Питах направо какво му е отношението към Вас-бих казала неопределено.Любовни чувства не се виждат ,една жена тук сериозно го реже -не знам дали сте Вие или някоя друга.Накрая той е поставен пред избор.
Връзка-клоня към не.Като че ли не  е много готов, а и я няма онази тръпка от негова страна.

Може да си изтриете данните и бъдете здрави!

# 2 140
  • Мнения: 294
Здравейте  Кроко, ще помоля да погледнете  на един въпрос
1.Имам работа, но не се чувствам добре там- самата работа нейното естество, не ми харесва, когато започнах си я представях по друг начин,затова се и съгласих. Търся си работа друга, но за сега нищо подходящо. Ще се появи ли възможност да се преместя на друга работа през 2024 ,където ще ми харесва и заплатата ще е по- добра? И ако да кога да  я очаквам сега в началото на годината , средата или края
Името на лично.
Благодаря предварително

# 2 141
  • Мнения: 716
Здравейте,*Serendipity*,


Не мисля,че тази връзка ще се развие ,появиха се карти на застой и равновесие,по-скоро засега няма развитие.
До края на годината преобладават мислите и намеренията за преместване в нов град ,а не реални действия.
За нова работа -като че ли не е точно сега моментът ,поне няма да е това,за което мечтаете.

Може да си изтриете данните и бъдете здрави!

# 2 142
  • Мнения: 289
Здравейте!
Ще сключа ли граждански брак тази година? Името на ЛС.

# 2 143
  • Мнения: 716
Здравейте,Jizelle* и Eda12,



Jizelle*

Харесва Ви,за чувства не мога да говоря,но има голяма симпатия към Вас.Привличате го.Бавно ще се получават нещата между Вас,много мудни карти,но все пак има надежда.


Eda12

Такава Ви е съдбата-понякога не се получават нещата и няма разумно обяснение за това.Ще продължавате да се разминавате.

Може да си изтриете данните и бъдете здрави!

# 2 144
  • Пловдив
  • Мнения: 383
Здравей Кроко и благодаря за отделеното време! Бъди здрава! 🍀
Въпросите ми са:
1. Какви са и какви ще са отношенията между 1 и 2? Ще заживеят ли заедно като семейство? Какво ги спира и в кой е причината? Защо все още държат отношенията си в тайна? Има ли любов в тази връзка изобщо?
Връзката е дългогодишна, но без развитие. Събирания и раздели. Караници и сдобрявания. И двамата са разведени, зрели хора с пораснали, самостоятелни деца, без жилищен проблем.

2. 1 ще замине ли да работи в чужбина тази пролет?
Имената на лично.

Общи условия

Активация на акаунт