Гледам на карти Таро и Ленорман.

  • 127 154
  • 2 192
  •   1
Отговори
# 2 175
  • Мнения: 16
Здравейте. Croco, въпроса ми е свързан с дъщеря ми. Юни месец и предстои операция в чужбина. Въпроса ми е операцията успешна ли ще е и ще постигнем ли резултата, който искаме от тази операция? Изпращам името на дъщеря ми на лично съобщение

# 2 176
  • Мнения: 1
Здравей, Croco! Почнах нова работа, но не съм сигурна дали е за мен. Въпросът ми е дали да се ориентирам към нещо друго? Благодаря предварително за отделеното време!

# 2 177
  • Мнения: 716
Здравейте,Mihaela.love,

Много хубави карти Ви се нареждат.Имате шансове да започнете и да се задържите на работа.Малко повече самочувствие и увереност Ви трябват.Тук ми излизат карти за кръстопът -ще се колебаете за нещо ,преценете добре ,преди да приемете ,каквото и да било.

Може да си изтриете данните!

# 2 178
  • Мнения: 8
Здравей, croco , ще продължи ли връзката ми до 3 месеца с човека,с когото съм?
Какво решение ще вземе той за нас ( да ни на лично ще пусна, благодаря

# 2 179
  • Мнения: 716
Здравейте,Анонимен,donsita,az i toi,Тайминг
,sweet_girl__
,Ravven_R
,Stasi184,zlatinaas
и Rumenatia
,


Анонимен

Доста трудности се очертават тук в работна среда.Някак ми се струва ,че това не е Вашето нещо.Не мисля,че ще Ви хареса.
За бременност картите са малко колебливи-може би към края на годината.
За семейството и приятелите -ще има и разочарования,няма да върви всичко гладко.


donsita

До края на годината не се очертава сериозна връзка.


az i toi

Картите показват много добре развитие-ако търсите ,ще намерите .


Тайминг

Комуникация може да възобновите,даже и приятна среща,но дотам,нищо повече.
Относно приятелката-няма нужда от голямо сближаване,по-надалеч си стойте.


sweet_girl__


До края на годината не се очертава бременност.
В сферата на дизайна ще се развиете отлично.
И работата може да смените.

Ravven_R


Трудно ще спре,той е доста властен човек и иска да става на неговото-когато реши ,тогава.Вие не можете да му попречите.
Няма магия.


Stasi184

Трудно е да се каже дали даден човек е за Вас или не-щом се е появил в живота Ви ,значи,че трябва да научите някои уроци ,независимо дали Ви харесва или не.

zlatinaas

Може би да,в края на годината.


Rumenatia


До края на годината няма да има сериозна връзка.
Не знам за чужбина-тук едни лъжи излизат ,едни измами,не знам точно как да ги тълкувам.

Може да си триете данните и бъдете здрави!

Моля,не пишете повече въпроси ,ще отговоря на дотук питалите и ще приключа с темата.

# 2 180
  • Мнения: 854
Здравей Croco, бих искала да попитам до края на годината ще има ли някакъв катаклизъм на работа, като съкращение или неполучаване на заплати, или ще е спокойно. Благодаря. Адриана

# 2 181
  • Мнения: 716
Здравейте,Анонимен,Бреза,ЛейдиРоуз
,angelika_
,Eleonora12345,Iveto Dobreva 734770
,mimi-1977,Andjelina123
и exfree,

Анонимен

Приятелка е силно казано-по-скоро позната и нищо повече.
Според мен Вие искате да сте във връзка с него-Вие държите на тези отношения.Той- не особено.


Бреза

До края на годината не се очертава такава възможност.


ЛейдиРоуз

До края на тази година -не.


angelika_


Да,преболедувал Ви е ,трудно е било -минал е през всички етапи ,но чувства няма,поне не такива,каквито искате.
Такава голяма любов няма да намерите.


Eleonora12345


Излизат ми много хубави чувства към Вас.Опасенията ми са ,че сте с еднакви имена.Точно към другата ми излиза,че няма чувства и че ще се разделят.


Iveto Dobreva 734770

За мен това си е чист край .


mimi-1977

Не знам дали Ви ги е върнал,обаче по картите излиза не.
До края на годината -не.


Andjelina123

Няма да се оправи всичко във финансов аспект,но няма и да е толкова лошо.
За работата се вижда удовлетворение ,но не знам дали е свързано със смяна.

exfree

Много кофти карти излизат за връзката Ви ,надявам се да грешат.
Бременност не се очертава.


Може да си изтриете данните и бъдете здрави!

P.S.Моля ,не публикувайте повече въпроси след този пост!

# 2 182
  • Мнения: 57
Здравей Croco, въпросът ми е ще си започне ли синът ми Александър стаж и също ще има ли ваканция в края на лятото. Благодаря.

# 2 183
  • Мнения: 716
Здравейте,Mimoza411
,e233,desi.a
,Candy_girl,qqdd68,Altana,Lorena Mari
,sweet_girl__
,Stormy23 и Liliange,

Mimoza411

За работата-мисля,че да,трябва да преодолеете някои пречки и ако успеете,ще останете дълго.
За мъжа,за който питате -по-скоро не.



e233

Не се показват промени ,но по-удовлетворена ще бъдете от работата-там ще има видими резултати.

desi.a

Да,ще има ,бавно и полека ,въоръжете се с търпение.


Candy_girl

Много общ въпрос задавате,но като цяло не се виждат промени,сътресения.Всичко си върви така,както досега.

qqdd68

Вижте,Вие нямате шанс за тази жена-тя ще продължи живота си с него.Тя никога не е преставала да го обича .Не си представя живота с Вас и това е.


Altana


Да,има чувства към Вас,категорично.

Lorena Mari

Трудно ще Ви е ,но ще се справите.Малко повече спокойствие Ви е нужно.Няма нищо загубено.Шансове ще Ви се дават.


sweet_girl__

Аз бих казала,че са само симпатии и няма да се развие в нещо друго.Донякъде Ви проучва и като че ли не харесва това,което вижда.На силни чувства по тези карти не разчитайте.


Stormy23

Много общ въпрос ми задавате-но има и щастливи моменти ,и доста трагични .Лъжа,измама се появяват тук.Като цяло -голямо разнообразие от емоции.


Liliange

Много странен и общ въпрос ,дори не знам за какво става дума-бащата на дъщеря Ви -не са му най-щастливите дни,ако мога да така да се изразя.Доста проблеми са му на главата.При нея също ще има проблеми .При майка му нещата са по-добри- и финансови постъпления ,и късмет,някакво начинание ѝ предстои.

Може да си изтриете данните и бъдете здрави!

P.S.Моля,не пишете повече въпроси ,преустановявам тази си дейност!

# 2 184
  • Мнения: 44
Croco, бъдете здрава и благословена! Благодарим за помощта!  Настъпват светли християнски  празници, от сърце пожелавам на всички от тази дискусия да бъдат живи и здрави!

# 2 185
  • Мнения: 716
Здравейте,Mihaela.love и fiona03,



Mihaela.love

Мисля,че да.


fiona03

Много хубави карти Ви се наредиха-някакво повишение излиза тук-не знам като длъжност ли,като пари ли ,но като цяло всичко най-добро ще Ви се случва в професионален план.

Може да си триете данните и бъдете здрави!

# 2 186
  • Мнения: 412
Сroko пожелавам ти много здраве и много късмет.

# 2 187
  • Мнения: 39
Кроко, може ли да попитам пак същия въпрос.
Ще се развият ли отношенията ми с...?

Името ще го пратя на лични.

# 2 188
  • София
  • Мнения: 574
Здравей Кроко
mimi-1977Не знам дали Ви ги е върнал,обаче по картите излиза не.
До края на годината -не.
Да,парите ги е върнал,е не с голямо желание а с подканяне и ми ги дадоха още януари месец.

# 2 189
  • Мнения: 16
Кроко, благодаря за отговорите на предишните ми въпроси.
Ако може бих искала да попитам също така:
- Ще имам ли трето дете?
- До края на годината очаква ли се подобрение на финансовото състояние на семейството ми?
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт