Гледам на карти Таро и Ленорман.

  • 127 143
  • 2 192
  •   1
Отговори
# 1 830
  • Мнения: 746
Здравейте, Croco
Загубила съм вяра за каквото и да е след дълга серия от несполуки, дори се страхувам, че никога няма бъда щастлива каквото и да правя.
Ще помоля за съвет от картите чрез Вас.
Името си го изпращам на лично съобщение.

# 1 831
  • Мнения: 271
Здравейте Croco, притеснена съм за дъщеря ми *******, която сега живее и работи в Англия, но се връща тук... Ще намери ли хубава работа в България или пак ще търси късмета си в друга страна?
И другият ми въпрос дали ******* ще започне работата в Пловдив, за която му се обадиха тази седмица? Безкрайно ви благодаря за добрината и търпението, за времето, което отделяте за нас!

# 1 832
  • Мнения: 185
Здравей Кроко, ще си намеря ли работа скоро? Името но лично.

# 1 833
  • Мнения: 11
Здравей, Кроко, благодаря ти за предоставената възможност!

Исках да те попитам дали връзката със съпруга ми ще се оправи, тъй като аз вече нямам особени надежди, смятам, че сме се изчерпали и само тъпчем на едно място. Също исках и да те попитам, понеже всичко около мен ме кара да се чувствам зле, дали се вижда светлина в края на тунела? Спрях да си мисля, че нещастието ми се дължи изцяло на човека до мен.

Изпращам ти имената на лично съобщение.
Поздрави,

# 1 834
  • Мнения: 31
Здравейте писах отдавна, но нищо никой не ми отговори
Имам само - въпрос Как ще се развият отношенията ми с моя приятел за вбъдеще.... Моля за отговор много ме тормози тоя въпрос
Не отговорят, а времето върви, а проблеми ни се задълбочават за съжаление Cold Sweat

Последна редакция: чт, 25 май 2023, 22:16 от cheryyll

# 1 835
  • Мнения: 44
Аз имам въпрос зададен още февруари и нямам отговор все още,а зададени въпроси след моя получиха отговор. Помислих,че е пропуснат случайно,пак зададох пак същата работа Rolling Eyes
Здравейте писах отдавна, но нищо бикой не ми отговори
Имам само - въпрос Как ще се развият отношенията ми с моя приятел за вбъдеще.... Моля за отговор много ме тормози тоя въпрос

# 1 836
  • Мнения: 31
Цитат на: Plink=topic=1397065.msg46485510#msg46485510 date=1685041113
Аз имам въпрос зададен още февруари и нямам отговор все още,а зададени въпроси след моя получиха отговор. Помислих,че е пропуснат случайно,пак зададох пак същата работа Rolling Eyes
Здравейте писах отдавна, но нищо бикой не ми отговори
Имам само - въпрос Как ще се развият отношенията ми с моя приятел за вбъдеще.... Моля за отговор много ме тормози тоя въпрос
Дано някой да ни хвърли по едни карти да пише какво да правим, ако ли не ще търсим други решения на проблемите... Някой да знае кой гледа и познава с обикновени карти нека да пише... Ако няма да е Таро и Ленорман, то да са обикновени карти и те са много показателни и точни като другите стига да се тълкуват правилно HeartsHeartpulseDiamonds

# 1 837
  • Мнения: 355
А пратихте ли имената, вашите и хората, за които се интересувате на лични?

# 1 838
  • Мнения: 716
Здравейте,tornado790,Nikoolx
,fiona03,mashaaa12
,Astrea,Happy mom😊,narni и Zornica_ZZ
,

tornado790


Предполагам,че въпросът не е актуален,но искам да опитам един нов метод-повече клоня към откраднат ,тук така ми се подреждат нещата ,сякаш потвърждават Вашите съмнения.


Nikoolx

Не знам дали ще се съберете ,но се гледате един друг.Приятелски чувства и топлота между Вас винаги ще има.Имате големи шансове за повторно събиране.Какво да направите-покажете ѝ,че може да се разчита на Вас,че сте верен.Има духовна близост между Вас,като сродни души сте.
Относно хазарта-ще Ви омръзне,сам ще се откажете.


fiona03

Доста противоречиво отношение излиза ,някак раздвоен е този човек.Хем я има за готина ,има харесване ,приятна му е ,от друга страна нещо го възпира вътрешно.Ако питате за любов-то тук просто я няма .Почти няма развитие,от негова страна е малко детинско поведението.


mashaaa12


Ами,в началото никак не го е харесвал ,но това ще остане в миналото ,ако все още не е станало.После ще мине в периоди на колебания ,ще го преценява.Но в един момент ще го приеме ,сякаш ще поставят двамата ново начало.
Приятелят Ви ще смени квартирата,само да внимава да не го излъжат нещо ,да не скрият нещо от него.


Astrea

Тази вечер много противоречиви карти ми излизат.На сексуална основа ли е ?Като цяло Ви харесва,като идеал за жена сте му.Така си я представя своята жена той .От друга страна ,той е човек ,който иска голямо подчинение ,двойствен човек е ,манипулативен,контролиращ тип е .Има високо мнение за себе си ,цени се.Това може и да Ви отблъсне и това да е причина за отдръпване ,защото тук картите ми показват загърбване ,отдалечаване,всеки си хваща пътя.Но този лед в един момент ще се стопи -сега за връзка все още нищо не мога да кажа ,но разбирателство и може и ухажване да има.



Happy mom😊


Шанс има ,с повече амбиция и без пораженчески дух .с твърда вяра в собствените си умения,дори и да не сте одобрена ,кандидатствайте пак.Няма да  е леко.


narni

За дъщеря Ви-категорично да.
Проблеми ще има ,но ще бъдат преодолени-нищо драматично.
Сгрешили сте и мисля,че сте го знаели ,още когато сте я предлагали.
За шефа Ви мога да отговоря и без карти-защото е идиот като всички шефове -моят не само че ме прецаква ,но и съм задължена да работя с работното време на обекта-12 часа.
Съпругът -от време на време флиртува все още.



Zornica_ZZ

Имам чувство,че нещо се заблуждавате за тази връзка.Вие гледате с надежда към него и Вие имате желание да се поднови.Този човек ще Ви подлъжи и ще Ви нарани,ако му позволите.Той се влияе от мнението на други хора и най-вече от женски роднини.Засега нищо хубаво не мога да кажа по тези карти.Надявам се да е временно това положение.

Може да си изтриете данните.

# 1 839
  • Мнения: 412
Здравейте писах отдавна, но нищо никой не ми отговори
Имам само - въпрос Как ще се развият отношенията ми с моя приятел за вбъдеще.... Моля за отговор много ме тормози тоя въпрос
Не отговорят, а времето върви, а проблеми ни се задълбочават за съжаление Cold Sweat
Има и вариант да си платиш на някой и той да ти гледа. Хората чакат по два месеца, за да получат отговор. Отговорите са на доброволни начала и сега ревеш по всички групи, че проблемите ти се задълбочават. Нека уважаваме и гледащия и другите участници.

# 1 840
  • Мнения: 35
Благодаря!

# 1 841
  • Варна
  • Мнения: 259
Благодаря Croco

# 1 842
  • Мнения: 31
Здравейте писах отдавна, но нищо никой не ми отговори
Имам само - въпрос Как ще се развият отношенията ми с моя приятел за вбъдеще.... Моля за отговор много ме тормози тоя въпрос
Не отговорят, а времето върви, а проблеми ни се задълбочават за съжаление Cold Sweat
Има и вариант да си платиш на някой и той да ти гледа. Хората чакат по два месеца, за да получат отговор. Отговорите са на доброволни начала и сега ревеш по всички групи, че проблемите ти се задълбочават. Нека уважаваме и гледащия и другите участници

.ДА, ТОВА И НАПРАВИХ...

Никой не,, РЕВЕ,, става дума за това че няма ред... Едни чакат по 2 месеца, а на други постоянно им се отговаря, защото те имат Таро карти и си обменят информация една на друга знаете за какво говоря... Споделят си какво са научилии какво не... Исках да подкрепя хората като мен където чакат за 1 елементарен въпрос толкова много време исках да кажа че се задълбочава 1 проблем, когато той си седи без решение
И не се заяждайте, иначе ТЕМАТА СЕ ОБЕЗМИСЛЯ НАПЪЛНО ТОВА Е...ЩОМ НИКОЙ НЕ ОТГОВОРЯТ И Broken HeartВСЕКИ СЕ ЗАЯЖДА ВЕЧЕ НЯМА НИКАКЪВ СМИСЪЛ

Последна редакция: пт, 26 май 2023, 19:16 от cheryyll

# 1 843
  • Мнения: 2 631
1 елементарен въпрос сериозно ли? 🤷‍♀️За вас може да елементарен въпрос, но знаете ли, че за това да ви хвърлят карти трябва време, енергия да си в кондиция. Момичето което го прави тук е съвсем на доброволни начала, без обмен на енергия. Тя гледа когато има възможност, моля ви не я нападайте по този начин.
Съжалявам, че влизам така рязко но.....
Отговор получават тези които следват правилата на темата.

# 1 844
  • Мнения: 355
Извинявайте, ама като ви се задълбочава проблема, направете нещо по въпроса, нали не очаквате картите Таро да го решат? Никой не се заяжда, вие го правите, като тропате с краче и капризничите. Нали разбирате, че нямате никакво право да изисквате от човек, който прави всичко на добра воля и напълно безплатно?! Пък това, дали ще си отговарят взаимно, дали си гледат един на друг, това не ви касае . Навсякъде обикаляте и хленчите относно гаджето си, ама било СПЕШНО!!! Какви трагедии се случват,ама на нея й било спешно! Извинете за тона, ама ми писна от нагли хора в тая тема!

Общи условия

Активация на акаунт