На пазар във Варна - тема 67

  • 35 122
  • 730
  •   1
Отговори
# 675
  • Варна
  • Мнения: 14 545
Тезата ми е, че румънската марка пилета е с антибиотици. Липсата на такива е упомената на всички етикети на производители.

# 676
  • Мнения: 2 069
Здравейте,

търся препоръка за маникюристка в Аспарухово, не е за мен и не съм от квартала.

# 677
  • Варна
  • Мнения: 162
Търся препоръка за рекламна агенция с офис в района на колх. пазар, зимно кино Тракия, Катедрала, да работи качествено и на нормални цени. За изработка на фирмено лого, печати, визитки и облепяне на витрини.

# 678
  • Мнения: 175
Момичета, къде в широк център мога да купя секси чорапи със силиконова лента? Не искам да се забутвам в моловете 😉

# 679
  • Мнения: 11 340
Момичета, къде в широк център мога да купя секси чорапи със силиконова лента? Не искам да се забутвам в моловете 😉
На Брегалница има един китайски магазин. На витрината винаги има изложено някакво нестандартно бельо.

Последна редакция: ср, 16 мар 2022, 09:15 от Реа

# 680
  • Мнения: 8 759
Za-Za, Bless ... под Винс-а.

# 681
  • Варна
  • Мнения: 5 206
До Елитиса на Колхозния в дясно има два големи магазина за бельо - първият е за женско.

# 682
  • Мнения: 15 356
Търся препоръка за рекламна агенция с офис в района на колх. пазар, зимно кино Тракия, Катедрала, да работи качествено и на нормални цени. За изработка на фирмено лого, печати, визитки и облепяне на витрини.
Срещу Гардън бар рекламната агенция препоръчвам .

# 683
  • Мнения: 1 998
Дами мнение за този тип почистване да имате ? Трябва ми фирма да изчисти стара къща https://www.facebook.com/EcoCleanHouseVarna/

# 684
  • Мнения: 1 876
Дами, утре ще ходя да търся на Чаталджа млекомата, къде точно се намира? Знаете ли актуалната цена и със собствени бутилки ли се ходи?

# 685
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 753
Търся изпитан човек по домашни ел ремонти. От известно време има проблем с осветлението  в хола. Натискам контактният ключ- не  светва. По някое време си светва само. Предполагам, се е появила утечка някъде си, но което не разбирам- не пипам.

# 686
  • Мнения: 10 704
Не е утечка, а най-вероятно контактите на ключа са нагоряли или медните кабели където контактуват с клените на клщча са се окислили и това пречи на добрия контакт. Просто смени ключа с нов. Simple Smile

# 687
  • Мнения: 1 928
Момичета, в Джъмбо дали ще има от онези пластмасови вази, които се слагат на гроба?
Или само в погребалните агенции има такива?

# 688
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Нона, в Джъмбо едва ли, но във всяка погребална агенция ще има.

# 689
  • София
  • Мнения: 3 167
Гледах някъде вазите, за които пита Нона, но не си спомням дали някъде по Колхозния, дали в Джъмбо или в магазина на Пирин. Цената беше по-ниска от в агенциите, но за 1-2лв действително едва ли си струва обикалянето.
ПП Търсит по сайтовате. В Джъмбо не излиза, но в Росини има. https://rosini.bg/gradina/saksii/vaza-61017

Последна редакция: ср, 16 мар 2022, 21:56 от vanian

Общи условия

Активация на акаунт