На пазар във Варна - тема 67

  • 35 125
  • 730
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 1 412
Дами, утре ще ходя да търся на Чаталджа млекомата, къде точно се намира? Знаете ли актуалната цена и със собствени бутилки ли се ходи?

Намира се точно след последните кебапчета, посока морето. Имат си бутилки, но цена незнам.

# 691
  • Мнения: 175
Търся изпитан човек по домашни ел ремонти. От известно време има проблем с осветлението  в хола. Натискам контактният ключ- не  светва. По някое време си светва само. Предполагам, се е появила утечка някъде си, но което не разбирам- не пипам.

Пишете ми на лични, ще ви дам координати на много добър еладжия Wink

# 692
  • Варна
  • Мнения: 36 607
Топси, и аз имам един, който ми оправи точно такива проблеми, но не знам дали още бачка. Ако не намериш от другите момичета, пиши ми, ще попитам.

# 693
  • Мнения: 732
Оф, един пишман шофьор съм... Къде да отида да си купя нови чистачки и на място да ми ги сложат, ама да са на нормални цени?

# 694
  • Варна
  • Мнения: 36 607
На Гарвана. Аз я правих тази врътка лятото.

# 695
  • Мнения: 11 340
Аз миналата седмица от ЛИДЛ си купих нови чистачки за 11.99лв. Намерих познат да ми ги сложи.
Преди години от Алати си купих чистачки и помолих продавача да ми ги сложи Simple Smile

# 696
  • Мнения: 1 359
Търся предложения за ресторант с детски кът, подходящ за 2-3 годишни дечица. На такава възраст разбира се трябва да има присъствие и на родител, но визирам игралната зала, да има нещо подходящо за такива мъници

# 697
  • Варна
  • Мнения: 223
Пицария Долче Амаро до спирка Хоризонт има хубав детски кът за малки деца.

# 698
  • Мнения: 384
Здравейте! Знаете ли, къде мога да намеря цял бут хамон? Благодаря Ви предварително! Simple Smile

# 699
  • Мнения: 1 147
Здравейте! Знаете ли, къде мога да намеря цял бут хамон? Благодаря Ви предварително! Simple Smile
Онзи ден в Паркмарт видях цели бутове, обаче гледах други неща и не обърнах внимание дали се продават цели или само режат от тях, защото имаше и доста вакуумирани опаковки.

# 700
  • Мнения: 732
Търся невролог, става въпрос за оросяване на главата, шум в уши, болки, замъглено виждане, врат, 40 годишен е човека. Препоръки?

# 701
  • Варна
  • Мнения: 854
За добър невролог,много трудна работа.Препоръчаха ми Кокарешкова,но часове записват на 31.03 за април.Ще искат да направите платен ЯМР.Без него,с тия симптоми,незнам как ще му поставят диагноза.Аз от януари чакам да ме вземат в болница за изследвания.

# 702
  • Мнения: 732
За добър невролог,много трудна работа.Препоръчаха ми Кокарешкова,но часове записват на 31.03 за април.Ще искат да направите платен ЯМР.Без него,с тия симптоми,незнам как ще му поставят диагноза.Аз от януари чакам да ме вземат в болница за изследвания.
Не се ли прави снимка на врат и глава? Много е това време, а има едни пробождания в главата, които са притвснителни

# 703
  • Мнения: 380
Доц. Дренска в ДКЦ 5. Ако няма часове на регистратура, може да се свържете по телефона и да обясните случая. Ще прояви разбиране.

# 704
  • Варна
  • Мнения: 854
На снимка едва ли ще покаже.На мен ми правиха скенер и пак нямам диагноза.Ако е спешно пробвайте в света Марина в спешния кабинет.Ако има увреждане на зрението,би трябвало да е спешно и да му направят всички изследвания.

Общи условия

Активация на акаунт