На пазар във Варна - тема 67

  • 35 126
  • 730
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 15 356
Някой знае ли къде мога да намеря плетени играчки?Май на Владислав съм виждала,но не се сещам 🤔

# 706
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 756
М.. едно магазинче, но сега като не се сещам от коя страна беше. По Баба Тонка. От Тракия съда към колхозния малко преди да се излезе на пазара . Опитай. Май преди беше от едната страна, а скоро го зазяпах, че са се преместили от другата до дългото магазинче за цигари и кафе.

Последна редакция: сб, 19 мар 2022, 16:09 от TopsyG

# 707
  • Мнения: 11 341
Ако изберете доц Дренска. Помолете я да бъде хоспитализиран човека. Така, ще му налравят вс по каса в болница, напромер УМБАЛ Св Марина. Тя вече не работи там в I Клиника по нервни болести, но предполагам, че все още има връзки.

# 708
  • Мнения: 15 356
За алкохол и цигари се сещам ,ще го намеря значи.Мерси!

# 709
  • Варна
  • Мнения: 1 752
Плетени играчки видях в магазина за играчки на Чаталджа, на реда на Киндерланд.
Също и на ул. "Ген. Колев", малко след светофара на Чаталджа, посока към аптека Санита, магазинът е за картини/вази, нещо такова, но има и играчки на витрината.

# 710
  • Мнения: 15 356
Сетих се за тоя на Чаталджа и за този с вазите.Ако и цени ми кажете ,че гледах из фейса,по 75 лв за 30 см.Сякаш множко ми се стори.

# 711
  • Варна
  • Мнения: 1 752
Нямам спомен колко струват. Разгледай и в олх, доста по-ниски са цените като гледам.

# 712
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 756
Знаеш ли, че сега се сетих за една бабка, дето има сергийка от пилетата към Тракия. Мернах я онзи ден в студа- наредила ги беше на кашон отгоре, а тя седеше на столче и плетеше. Мини, вземи от нея. Имаше интересни щуротии и няма да са скъпи, предполагам.

# 713
  • Мнения: 15 356
Ооо дада,тази бабка я знам ,ама сега ти ме подсети.Ее Топси,супер !Ще взема една плетена Маша на детето.

# 714
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Счупена сребърна обеца къде да дам за ремонт?
Иначе са купени от щанда за сребро, който се намира в сградата на Булмаг във Владиславово, може би първо там да питам? Thinking

# 715
  • Мнения: 15 356
Киса,злато съм давала на магазина на Чаталджа срещу светофара .
Скъпи ли са,с някой специален камък?Сребро не съм поправяла,обикновено струва колкото ново.Аз имам почти същите за около 15 лв от магазинчето на пазара на Владиславово.Те са ни познати собствениците,но и продават на ниски цени.Мисля ,че правят ремонт и те .

# 716
  • Мнения: 10 704
Киса, за ремонт на сребро попитай в магазина за сребърни изделия срещу църквата "Св. Никола" на центъра. Момчето обеснява много детайлно и предполагам ще ти помогне и ремонтира обецата.

# 717
  • Мнения: 3 877
На Генерал Киселов имаше един арменец бижутер, там съм давала за поправка, но си беше позволил да ми извърши и услуги, които не съм искала, но трябваше да платя за да си получа обеците обратно. 40 лв над цената на ремонта искаше за почистване .. Ако не ми бяха подарък от ММ можеше и да си ги продава

# 718
  • Мнения: 5 386
Е, то чистенето става и с фолио и сода, сол във вода, в дом.усл. Този е прекалил със самоинициатива и цена.

# 719
  • Мнения: 549
Киса, за ремонт на сребро попитай в магазина за сребърни изделия срещу църквата "Св. Никола" на центъра. Момчето обеснява много детайлно и предполагам ще ти помогне и ремонтира обецата.
Ако става въпрос за Арман, препоръчвам го с две ръце! Изключително коректен човек!

Общи условия

Активация на акаунт