На пазар във Варна - тема 67

  • 35 209
  • 730
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 3 884
Ние също бяхме фенове на месото на мвсарския на Синчец, но доста падна качеството на месото, а надениците, които купувахме миналата година тази не ставаха за ядене, добре че винаги взимам 3-4 парчета за проба. Да не говорим, че кебап с тяхното месо не става, а аз го правя е меден тиган само пържено месо, сол и червен пипер

# 661
  • Мнения: 10 906
Само от Джуро купувам месо.

А за риба, от Лидл принципно. Последните пъти взимахме ципура от Кауфланд и беше изненадващо добре. Щото месо от Кф абсурд да взема.

# 662
  • Мнения: 5 387
Търси се добър учител по френски, който подготвя за DELF B2 и за матура. Ако познавате, пишете ми лично съобщение.

# 663
  • Мнения: 439
Месо пазаря от Джеронимо до пожарната, или Монтимес

# 664
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 797
Пилешко вече вземам само на Fragedo(румънско е месото). Уникален бульон става, плътен и мазен. 😊 Самото месо също е много вкусно. Основно го продават в Метро, но и Кауфланд има много рядко.

# 665
  • Мнения: 24
Здравейте, попадали ли сте на термочаша, на която капачката не изпуска?
Търся си такава.

# 666
  • Мнения: 374
Месо купувам от Добротица, собствени ферми имат. В по- големите им обекти мелят на място. Доволна съм.

# 667
  • Варна
  • Мнения: 1 469
Пилешко вече вземам само на Fragedo(румънско е месото). Уникален бульон става, плътен и мазен. 😊 Самото месо също е много вкусно. Основно го продават в Метро, но и Кауфланд има много рядко.
И аз взимам само на Fragedo, без хормони е.

# 668
  • Мнения: 299
Месо купуваме от месарския магазин Боци 67/ на ул. Петко Тодоров 35/ и от Транжорна ТРАПЕЗИЦА.

# 669
  • Варна
  • Мнения: 1 753
За пилешкото ме заинтригувахте, как разбрахте, че е без хормони?
Аз също пазарувам от Трапезица, а риба - от Лидл.

# 670
  • Варна
  • Мнения: 1 469
За пилешкото ме заинтригувахте, как разбрахте, че е без хормони?
Аз също пазарувам от Трапезица, а риба - от Лидл.
Моя приятелка и капе косата на цели петна, бяха й забранили да яде пилешко месо, заради хормоните, с които инжектират пилетата. Само от това пиле, няма поражения.

# 671
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 797
За пилешкото ме заинтригувахте, как разбрахте, че е без хормони?
Аз също пазарувам от Трапезица, а риба - от Лидл.
Моя приятелка и капе косата на цели петна, бяха й забранили да яде пилешко месо, заради хормоните, с които инжектират пилетата. Само от това пиле, няма поражения.
Това не го вярвам, но всеки има право да си каже мнението. Просто вкуса на месото е много нежно. Факт е, че като ползвам пилешкия фенер за супа не ми мирише на АБ, както Лидълския, но пак няма как да съм убедена на 100 процента. Определено има разлика във вкуса на месото-филе и бут. 😊

# 672
  • Варна
  • Мнения: 1 469
За пилешкото ме заинтригувахте, как разбрахте, че е без хормони?
Аз също пазарувам от Трапезица, а риба - от Лидл.
Моя приятелка и капе косата на цели петна, бяха й забранили да яде пилешко месо, заради хормоните, с които инжектират пилетата. Само от това пиле, няма поражения.
Това не го вярвам, но всеки има право да си каже мнението. Просто вкуса на месото е много нежно. Факт е, че като ползвам пилешкия фенер за супа не ми мирише на АБ, както Лидълския, но пак няма как да съм убедена на 100 процента. Определено има разлика във вкуса на месото-филе и бут. 😊
Не сте и длъжна да вярвате, само не разбирам защо си правите труда да ме цитирате. А аз полза нямам да лъжа, нито работя в Метро, нито за Фрагедо.

# 673
  • Варна
  • Мнения: 14 548

Ето тази марка пилета е без АБ и ГМО. Вкусът е субективно понятие. Без конкретни данни от изследвания, не давайте обобщения. Подвеждащи са подобни съвети.
Причините за косопад са различни и индивидуални. На стресова основа няма да помогнат и щраусови яйца или стриди.

Последна редакция: вт, 15 мар 2022, 01:45 от Viviana91

# 674
  • Варна
  • Мнения: 1 469
Цитат на: Viviana91 Подвеждащи са подобни съвети.
Причините за косопад са различни и индивидуални. На стресова основа няма са помогнат и щраусови яйца или стриди.
[/quote
Това явно е към мен, но не ми се спори, защото не е просто косопад! Вие явно знаете повече от лекарите и изследванията, които са й направени!

Общи условия

Активация на акаунт