Майкъл Джексън- истината за живота на един гений!

  • 22 184
  • 160
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 133
Парис и Принс Джаксън на премиерата на MJ The Musical на Бродуей през февруари 2022.. Мюзикълът разказва живота на М.ДЖ и обхваща финалната репетиция за турнето Dangerous през 1992г. , представяйки 25 от най-големите му хитове.  


Парис и Бланкет


Логото на мюзикъла


Ролята на М.ДЖ се изпълнява от актьорът Myles Frost


Също така друга страхотна новина е, че ще се снима биографичен филм за Майкъл Джексън от продуцента Graham King, който създаде филма за Фреди Меркюри и Queen "Бохемска Рапсодия" и сценаристът на филма "Гладиатор" Джон Логан. Филмът ще разгледа в дълбочина животът и творчеството на М.ДЖ.
https://variety.com/2022/film/news/lionsgate-michael-jackson-bio … -king-1235174046/

И поздрав със страхотната песен на MJ- Who is it?

Последна редакция: чт, 17 фев 2022, 20:12 от daizy_g

# 106
  • Мнения: 1 995
Интересно кого ще изберат в главната роля...

# 107
  • Мнения: 4 133
Майкъл Джексън изпълнява Earth Song на History турнето. От 6.44та минута започва етюд свързан с войните и мира.  Както знаем М.ДЖ винаги е имал силни сицоаилни послания в песните си и в изпъненията си и винаги е бил против войната и насилието и за мира и свободата.



Иначе нямам идея кой ще изиграе М.ДЖ. Със сигурност ще са двама различни актьора- като дете и като възрастен. Както знаем М.ДЖ има много имитатори, някои от които го имитират доста успешно. Ще видим кого ще изберат.

# 108
  • Tenerife
  • Мнения: 140
Здравейте. Hug
Признавам, че влязох във форума най- вече заради това, че все още съществува тема за Майкъл Джаксън, който е любовта на живота ми. Sparkling Heart  Изчетох ви, но ще изчета и старите теми, за да знам за какво сте говорили и за какво не. Надявам се занапред да си пишем повече за хубавите неща около Майкъл, за музиката му най- вече, а не за скандалите и лъжливите обвинения! Има толкова любопитни неща за личността на Джаксън, толкова разкази на хора около него или фенове, които са имали честта да се срещнат с Краля, че да се занимаваме с глупости. Smirk
Обичам посланието в тази песен, много важно за днешните времена!:sparkling_heart:

# 109
  • Мнения: 4 133
Kim29, добре дошла. Simple SmileРадвам се, че още един запален фен се присъединява към групичката ни. Ще се радвам да си обсъждаме всякакви аспекти от живота на М.ДЖ, защото той наистина беше един уникален творец с уникален живот. Two Hearts

Earth song също е много силна песен! Blush

# 110
  • Tenerife
  • Мнения: 140
Daizy_g, добре заварила! Blush От старата генерация фенове съм. Blush Слушам и обичам Майкъл от 1988! Тоест, цял живот е с мен! Heart Имах щастието да присъствам на негови концерти, да го видя пред хотел и пред Президенството в Букурещ! Магията е неповторима! Може някой ден да разкажа приключенията си около концертите. Blush

Много обичам и предшественичките на We Are The World, Heal The World, Earth Song, Cry... Обичам посланията в песните на Майкъл, и не само от самостоятелните му албуми. Не знам защо са така пренебрегнати, но са не по- малко силни! Heart Само на ей тази, първата, се обръща повече внимание:





# 111
  • Мнения: 1 995
Почвай да разказваш, да се раздвижи темата...

# 112
  • Tenerife
  • Мнения: 140
А, зорлем да се хваля? Satisfied Innocent  Ще разкажа постепенно много Майкълски истории. Ще пусна и преведени материали, разни интервюта, книги, разкази на фенове, които са се срещнали с него и т.н...
За сега пускам видео на срещата на Майкъл с фенове и деца в Букурещ, където бяхме на първи ред с мои приятели. Sparkling Heart



P.S: Моля, някой да напише нещо в темата, за да мога да пусна снимки в ново мнение. Smile Благодаря!

Последна редакция: пн, 21 мар 2022, 10:58 от Kim29

# 113
  • Мнения: 4 133
Kim29, Много ще се радвам да разкажеш историите ти с М.ДЖ. Това ще е велико направо. Hug Ти 1996 ли си ходила на негов концерт?
Слагай повече инфо в един пост, че невинаги има кой да коментира. Не са много активните. Някои само слагат лайкове, но не пишат коментари.

# 114
  • Tenerife
  • Мнения: 140
Не ми се иска в един пост да пускам много различна информация, някак не ми се струва уместно смесването. Ще се чакаме, какво да правим. Smile

Велико изживяване си беше, да. Бях в Истанбул два пъти заради Майкъл- за отложеният концерт 1992 /когато с приятелка се появихме на първите страници по турските вестници/ и за проведеният през 1993, когато българка се качи на сцената при Майкъл! После имах шанса да видя Краля по време на HIStory Tour през 1996 в Будапеща и Букурещ. Sparkling Heart  Ще си събера малко мислите и ще разкажа. Обичам да си спомням за Майкъл. Sparkling Heart

Междувременно да се наслаждаваме на снимки от Steven Paul Whitsitt. Дано скоро се появят без тези огромни, водни знаци!

















# 115
  • Мнения: 453
Малко извъне темата, но като огромен фен на Майкъл се впечатлих от това момче. Гледах го в неделя и днес случайно го засякох по bTV:

https://www.btv.bg/shows/predi-obed/videos/adrian-egas-ot-balgar … n-na-scenata.html

Изглежда като да прави с много уважение и любов имитацията.

# 116
  • Tenerife
  • Мнения: 140
Не си падам по имитаторите, но Адриан наистина го прави с любов, при това много добре! Жената до него, Силвия,  също е фен и изобщо са хубави хора! Hug

А по темата, ето двата ми билета за концерт на Майкъл- Истанбул 1993 и Букурещ 1996! Sparkling Heart



# 117
  • Мнения: 1 995
Снимки имаш ли оттогава?

Последна редакция: сб, 09 апр 2022, 16:33 от bubanka

# 118
  • София/Перник
  • Мнения: 985
Kim29,  искрено завидях за това, че си ходила на концерти на MJ. Това си остана несбъднатата ми мечта. Точно когато реших, че ще се престраша да ида на концерт на MJ (имам фобия от много хора на едно място), и както седях и гледах цените на билетите за This is it в Арена О2... и после като видях - 50 дати!? Уоу... и ме стегна нещо и си казах - няма да е в тоз живот Sad. И така стана. Angry

Така че, разкажи и покажи снимки! Ще ми/ни бъде интересно!!!
Искрено се радвам, че децата ми искат да слушат MJ почти непрекъснато, ако може GrinningSunglasses

# 119
  • Tenerife
  • Мнения: 140
Въпросът със снимките, момичета, е много сложен. Някога във Варна ни обраха апартамента, в който бяхме на квартира, и сред откраднатите неща бяха снимките ми от бала и от Истанбул. Имам из архивите някакви от 1993, ще ги потърся. А от Букурещ 1996 ви пуснах в предишен коментар видео от срещата пред Президенството, макар да е сложно да се видим ние, защото снимките все още чакам едната фенка да ги сканира. Smile  Идея нямам защо не съм носила тогава апарат със себе си, но явно по- важно ми е било да запечатам моментите в паметта си. Добре, че имаше други фенове с мен, да не си мисля, че само съм сънувала концерти. Smile

А, ето в лаптопа намерих снимка на хотела на Майкъл в Истанбул 1993! Ще разкажа и за там, когато съм по- свободна през уикенда. Blush



А някой да има този вестник, от хубавите фенски времена? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт