Майкъл Джексън- истината за живота на един гений!

  • 22 983
  • 162
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 133
Дейзи, а ти била ли си в спалнята им?
Има двойки, които само стоейки един до друг езикът на тялото им говори за любов и връзка между тях. При Майкъл и Лиса и грам подобно нещо нямаше. Да не говорим за нескопосаната им целувка на сцената, когато той зорлем я награби пред целия свят, за да покаже колко е щастлив бракът им, който пък от своя страна доста бързо се разпадна.
А защо Лиса Мари е влязла в подобен цирк ли? Само една причина ще ти дам - за да се шуми около нея. Аз пък нея никога не съм я харесвала - просто дъщеря на баща си и нищо повече.
Яено настина гледаме различни неща. Може би си гледала само целувката им на МТВ наградите и от това си правиш изводи, че е било ПР. Има много клипове в нета с моменти между тях. Аз виждам много взаимност и любов в излъчването им и  интеракцията помежду им. И двамата изглеждаха най-добре и най-щастливи в този им период. Да не говорим, че изражението на Лиса определено е на влюбена жена.  Бракът им беше 2 години, може да е бил кратък(макар че бракът й на Лиса с Никалъс Кейдж беше по-кратък), но Лиса и М.ДЖ  години след това имаха връзка, която дори не са афиширали в медиите,. Около Лиса се е шумяло цял живот, не й трябва Майкъл да се шуми около нея. Тя от момента в който се е родила я преследват папараци и медиите пишат за нея.

Последна редакция: пт, 31 дек 2021, 16:42 от daizy_g

# 76
  • Мнения: 2 015
За мен Лиса просто беше обсебена от него, той също я харесваше, но като, че ли децата му бяха приоритет, все пак е мечтал за много деца, пък тя си имаше свои и там се разминаха и двамата.

# 77
  • Мнения: 32 500
Установихме, че никой тук не е бил в спалнята му.
Но аз си го обичам и съм 200% сигурна, че нито е педофил, нито гей.
И нищо от тези грозни твърдения не е доказано.
За мен Майкъл си е чиста душа, измъчена, но чиста.

# 78
  • Мнения: 4 133
Честита Нова 2022 година! Бъдете живи и здрави и много щастливи и вдъхновени. Blush

И една празнична снимка на Майкъл и семейството му.

Последна редакция: сб, 01 яну 2022, 01:15 от daizy_g

# 79
  • Мнения: 32 500
ЧНГ на всички, Бъдете здрави и щастливи.

За Майкъл само да кажа,че колкото и да го обичам ми е мъчно за всички тия операции дето си правеше и на нищо не приличаше накрая.
И въпреки тях, пак много го обичам.

# 80
  • Мнения: 4 133
Мисля, че ако отделите малко време да почетете за Лиса Мари ще добиете различна представа за брака им.

Лиса си пада по есцентрични мъже, Тя харесва мъже със странна визия, хора на изкуството, хора извън рамката. Майкъл е точно неийн тип и е съвсем разбираемо, че се е влюбила. Blush
Майкъл е единственият мъж, който е равнозначен на Елвис като ниво на известност и музикални постижения.
Освен това тя винаги е страдала от факта, че името й и богатството й засенчват мъжете до нея и това им създава комплекси и съответно проблеми във връзките й. Събирайки се с Майкъл Лиса е искала веднъж да се чувства в ролята на жена във връзката. И освен това той е единственият мъж, на който се възхищава колкото на баща си.
Те наистина имат много общо, израстнали са под светлините на прожекторите във супер звездни семейства, папараците и медиите ги преследват постоянно и това им създава една изолация, всички си мислят, че знаят всичко за тях, но реално не ги познават лично. И те просто си кликват помежду си, като характери и сходни преживявания.

В това видео общо взето е събрано почти всичко, което Лиса споделя за брака им с Майкъл и връзката им на едно място като се почне от началото на запознансвото, брака им, причините за развода им, връзката им след развода  и се стигне до смъртта му.



За мен е повече очевидно, че са се обичали.

Последна редакция: сб, 01 яну 2022, 19:26 от daizy_g

# 81
  • Sofia
  • Мнения: 9 782
А някой знае ли нещо за децата му към момента? Къде са, колко са големи? Остана ли някакво състояние за тях?

# 82
  • Мнения: 2 015
А някой знае ли нещо за децата му към момента? Къде са, колко са големи? Остана ли някакво състояние за тях?
Най-големия му син Принс и дъщеря му имат инстаграм, Принс от време на време се занимава с музикални проекти, но не е толкова в медиите, а Парис се занимава с актьорство, музика и е модел, по-активна е в профила и по-често се занимава да защитава Майкъл. Най-малкият Бланкет избягва публични изяви, последното, което разбрах е, че си е сменил името на Биги. Общо взето - добре са...

# 83
  • Мнения: 4 133
Майкъл за мен винаги ще си остане музикален и креативен гений. Освен невероятен глас и танцови умения той има и страхотно излъчване и харизма, които прозират във всичките му изпълнения. Освен това е бил много артистичен и креативен и  това се вижда от всичките му превъплъщения.   Музиката, която създава М.ДЖ е изкуство в най-чистият му вид! Heart

Нека си пропомним някои емблематични песни и изпълнения:

Billie Jean.



Beat it



Man in the mirror



Dirty Diana



Smooth Criminal



Remember the time



Танцът на Пантерата.



Кои са вашите любими песни и изпълнения на М.ДЖ?

Последна редакция: нд, 02 яну 2022, 23:21 от daizy_g

# 84
  • Мнения: 1 084
Аз обожавам всички песни на Краля, но може би най-много съм слушала тази
https://youtu.be/XAi3VTSdTxU

# 85
  • Мнения: 4 133
След смъртта на М.ДЖ. много хора, които са го познавали почнаха да дават интервюта и да разказват истории с него, а други пък написаха книги. Има един трети тип хора, които просто споделят историите си онлайн във форуми или под статии и клипове на М.ДЖ.

Случайно попаднах на един коментар, който не можах да подмина. Беше под песента на Лиса Мари "Weary", която е за М.ДЖ. и отдолу имаше дискусия дали тази песен е за него и , че тя се е опитала да му помогне, но не е успяла. И една жена, която от историята става ясно, че го е познавала и че  работи като терапевт се включи със следния коментар

"Песента е за М.ДЖ. Защо прожектираш собственото си мислене върху другите? Ти нямаш и на идея кой е познавал М.ДЖ. Аз познавам М.ДЖ отвътре. Знам каквото трябва да знам. Но историята не е за мен като терапевт, а за М.ДЖ.. за неговата зависимост, неговият PSTD (посттравматичен стрес синдром), неговото ADHD(Синдром на дефицит на вниманието и хиперактивност), неговата параноя, най-големите му страхове и тн. Това, което трябва да разберете, че никой не можеше да му помогне. Беше твърде късно...това е всичко. Трагедията на един човек. Познайте колко психолози и терапевти е имал през целият си живот? Не много...това е проблема ми. Той мислеше, че може да се излекува сам или приятелите му да го излекуват. Но жертвите на сексуално насилие не могат да се излекуват сами, дори и когато са пристрастени към лекарства. През 1993 когато той предозира с опиати и имаше нервна криза и опит за самоубийство беше транспортиран по спешност в психиатрия на частният самолет на Елтън Джон. Това, което искам да подчертая е, че за пръв път той получи истинска терапия и помощ, от която имаше нужда. И следвашият път когато помоли нас или мен да му помогнем вече беше твърде късно.Вината не е на Лиса, на М.ДЖ или на който и да е терапевт, че не са успели да го спасят. Джо Джаксън(баща му) и медиите го тормозиха физически и психически. Той се опита да каже своята история, но на никой не му пукаше...

Защо мисля, че тази жена казва истината. Защото наистина през 1993 имаше такива слухове, че след като избухна скандала с обвиненията М.ДЖ е започнал да злоупотребява с лекарства още повече и е предозирал и за малко не е умрял. Елизабет Тейлър самата каза, че много се е стреснала тогава, че е почнал пак да прекалява с лекарствата. През 1994 в интервюто с Даян Сойър той отрече да е правил опит за самоубийство, но призна, че е имал проблем със зависимост към лекарства и е влязъл в болница за лечение на зависимостта.
Това, което е по-важното в този коментар е фактът, че тази жена споделя, че той е бил жертва на сексуален тормоз. Нещо, което аз лично винаги съм подозирала. Не е много ясно от кого и тн, знаем, че баща му го е тормозил психически и физически. ЛаТоя каза, че тя и Джанет също са били сексуално малтретирани от баща им.  Всички зависимости на М.ДЖ са опит да се справи с травмите в детството му според мен. Просто не е избрал правилният тип помощ за справяне с проблемите си. М.ДЖ  е имал нужда от терапия и споделяне с терапевти, както казва и жената по-горе. Не става ясно какво има предвид тази жена като казва, че следвашият път когато е потърсил помощ е било твърде късно...

Ето всичко, което е написала. Другото което казва е, че по думите на Джанет "На човек, който се намира
в пустиня и отказва да пие вода не може да му се помогне и ще умре", т.е, че е отказвал помощтта им. А всички са се опитали да му помогнат.

Скрит текст:



Песента на Лиса, която обсъждат. "Weary"
https://www.youtube.com/watch?v=pYo456lZXm8

Последна редакция: пн, 03 яну 2022, 12:19 от daizy_g

# 86
  • Мнения: 2 015
Значи, както предпожих е имал психически проблеми, няма как да няма с такъв натиск от медиите и баща му и то от ранна детска възраст.

# 87
  • Мнения: 4 133
Има още 2 коментара от тази жена, я които говори за връзката им и брака им с Лиса, че я е обичал , но и двамата не са могли да правят компромиси във връзката си (нещо, което и Лиса каза при Опра).

"М.ДЖ беше зависим повече от 35 години и определено го знаеше. Той е бил много пъти в болница за лечение на зависимостта си , не само веднъж, Разбира се, че знаеше, че може да умре като Елвис и точно това се случи. Това което разказа в книгата си Moonwalker  е просто една приказка. И той беше легално женен за Лиса. Всъщност М.ДЖ наистина я обичаше, но както каза, той осъзна, че бракът като цяло не е за него. Той беше изтормозен мъж, жертва на сексуално насилие  с грешна представа за любящо семейство. Той имаше перманентно PTSD, ADHD, зависимост и страдаше от безсъние, витилиго и лупус . Мога да кажа, че колкото е постигнал в кариерата си, толкова е унищожил в личният си живот, Във всичките му връзки имаше елемент на саморазрушение и да, той имаше немалко връзки с жени."

 "За Майкъл цялата любов не беше достатъчна. Той беше изтормозена душа, жертва на своя баща. Той никога не е имал шанс да разбере какво е любов и как тя би сработила(между двама души). Травмираните хора често страдат от глад за любов. И М.ДЖ беше егоистичен, както и Лиса. Две деца с разбити сърца  без бащи. Може би наистина бяха сродни души. Но М.ДЖ срещна любовта на живота си преди Лиса( може би има предвид Даяна Рос). Тя си тръгна или по-точно трябваше да си тръгне и М.ДЖ не успя да го преодолее. Но всичко това вече е история. "


Общо взето потвърждава неща, които аз винаги съм си мислела. М.ДЖ просто е израстнал в дисфункционално семейство, супер чувствителен е бил и липсата на нежност и любов от баща му в детсвото му много му е повлияла. Освен това човек, който от 9 годишен е мега звезда и всички правят, каквото им каже цял живот е много трудно да може да прави компромиси, защото той е свикнал винаги да става неговото. Оттам и проблемите му с Лиса, а и с друго хора в обкръжението му, които са му давали ценни съвети, но той не се е вслушвал в тях. Той каза 2001 някъде, че е осъзнал, че бракът като цяло не е за него и не би се оженил отново. Според мен след брака им с Лиса той просто е имал афери с жени, но нищо прекалено сериозно,  Но за мен няма съмнение, че са се обичали с Лиса, всичко което съществува като информация говори точно з това. Просто не са успели да си напаснат характерите и да имат дълготрайна връзка. Макар, че 7 години също не са малко. Simple Smile

И поздрав с една песен, която М.ДЖ записа, но не я е издал и след това я издаде Glenn Lewis. Но на мен версията на М.ДЖ ми харесва повече. Във видеото пее М.ДЖ. Blush

Последна редакция: вт, 04 яну 2022, 13:37 от daizy_g

# 88
  • Мнения: 2 015
Благодаря за информацията.
Седем годни не са малко ако са се прибирали всяка вечер заедно, но предвид участията им, вероятно са имали големи отсъствия, но това не  е важно.
Последно бях търсила инфо за М.Дж. като излезе скандалното видео с Бахар, после след смъртта му, доста неща ги бях забравила, но сега си припомних.

# 89
  • Мнения: 4 133
Dania1, едва ли с техният начин на живот са били всяка вечер заедно , защото програмата им едва ли го е позволявала,  но не мисля, че това е най-важното. Лиса каза, че са прекарвали достатъчно време заедно. Те живееха заедно първо в Trump Tower, където М,ДЖ имаше апартамент и след това и в къщата на Лиса. Също така и в Невърленд. Освен това тя понякога пътуваше с него, когато имаше ангажименти извън страната.Децата на Лиса казаха, че са го чувствали като втори баща, той се е грижил за тях, взимал ги е от училище, когато е можел, водил ги е по почивки.  

Те се събират през 1993 г, женят се през 1994 и се развеждат 1996г. След това имат on/off връзка, до 2000  година, събират се, разделят се и общо взето се опитват да изгладят нещата помежду си.  Има клипове в нета от техни почивки заедно, папарашки видеа как влизат и излизат от хотели хванати за ръце. По това време М.ДЖ беше на световно HiStory турне и Лиса и децата й пътуваха с него.

Тези снимки са по време на връзката им след развода.






И така до 2000 г, когато окончателно се разделят. Лиса прие доста трудно раздялата им, а М.ДЖ е искал да останат приятели. След 2000 г той понякога й се обажда по телефона. Последните им разговори са 2005г, тя му дава съвети за делото срещу него. Последният им разговор е след делото, той й се обажда и й казва, че е била права за много от хората около него още докато са били заедно, но той не я е послушал да ги разкара от живота си и я пита дали още го обича, но тя му казва, че е безразлична, на него това не му харесва като отговор и започват да се обясняват помежду си. Но по това време тя вече има сериозна връзка  с Майкъл Локлууд, за когото се омъжва след това.

 Общо взето и двамата се нараняват един друг. М.ДЖ отказвайки да се ожени втори път за нея през 2000г и да създадат семейство,  слагайки край на връзката им, за което Лиса беше бясна и след това тя отхвърляйки го 2005г. И двамата казват, че са се обичали, но са имали различия в характерите си, голямо его, трудно са правили компромиси и не са можели да се напаснат и това е правело връзката им турбулентна.

Лиса потвърди всичко това през 2010 в интеррвюто й с Опра.



Освен това обяснява как са се разминали с М.ДЖ в песента I was wrong.

Последна редакция: вт, 04 яну 2022, 14:48 от daizy_g

Общи условия

Активация на акаунт