Пубертетът при момичетата - как да подготвим децата ? - 11

  • 40 140
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 6 457
Миналото лято беше със сандали, да. За това не знам още. За момента е с бели кожени найкове (масово тийновете тук носят един и същи бял найк модел Joy) и прости едноцветни кецове в ярки цветове.

# 721
  • Мнения: 8 942
За прекомерното изпотяване, за акнето и други такива външни проблеми, търсете вътрешен. Най-често хормонален. Едни изследвания и след тях добавки в най-добрия случай, правят чудеса!
Иначе и аз препоръчвам кристалът от ДМ.

Моята девойка е голяма кифла, носи и рокли, по тялото и сандали и маратонки и тесни дънки и широки дънки и скъсани такива и къси потници и широки худита, абе всичко. Добре, че вече не се налага да ходя с нея по магазините, защото за мен това е адски изморяващо.



# 722
  • София
  • Мнения: 2 045
Според моята щерка дори и маратонките са демоде. Ходи само с кецове, дори през голяма част от зимата в снега и дъжда. Rolling Eyes
Майтапя я, че значи ние сме адски демоде с нашите маратонки и ботуши. Simple Smile

# 723
  • Мнения: 21 280
Моята напоследък преоткри роклите / полите :
Скрит текст:

# 724
  • Мнения: 4 688
Инфантилно по-скоро, защото роклите за 10-12 години са все още тип детски, принцески, а телата са им някак по-женствени, и си представете тийнки в принцески роклички Simple Smile. Не знам, вече модата е на по-спортно облечените като че ли. А аз като сложа рокля и се чувствам леко като лелка, като съм била спортно облечена, са ми казвали, че съм им като сестра.
Може пък и в главата ми да е само така...

# 725
  • Мнения: 9 365
Дъщеря ми носи рокли при специални поводи. На 14 години е. Намират се такива рокли по магазините тук. Не са строго официални и не са прицески, много ясно, че няма да носи такива. Все пак е на 14 г. Аз нося рокли почти през цялото лято, предпочитам ги пред панталоните, а по къси гащи на работа не мога да ходя. Иначе носи сандали, особено като  се приберем в София. Тук в Германия при нас лятото средно е около 23-25 градуса при нас, носи тогава кецове. В България като отидем все е 28-35 градуса - сандали, потници, шорти.

# 726
  • София
  • Мнения: 23 098
Моята дъщеря върви мутант - 175 см и 60 кг и роклите й просто няма шанс да са тип "детски". Joy Нито пък ще заложа на тип "секси".
И аз като лисичка ще я изтипосам.
Скрит текст:





# 727
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 004
Има толкова хубави летни рокли и поли за тийнки, които могат да се съчетават с кецки и маратонки. Много еднообразно идва да ходят само по къси дънки примерно.
А аз да попитам дъщерите ви носят ли сандали лятото? Моята вече не иска - било демоде. Носи летни маратонки, а на мен лошо ми става.
И аз много се дразня от абсолютнота липса на фантазия при обличане на тийновете, а възможностите сега са много и разнообразни. В този смисъл роклята от снимката на щерка ти много ми хареса, та откъде могат да се намерят подобни модели.
Неносенето на санадали при 40 градуса ме подлудява, но съм толкова изтерзана да се боря с ботурите на сина ми целогодишно , че кецовете на дъщерята ми се струват направо елегантни и само си викам- стискай зъби - и това ще  мине. Аз освен консревативна /тип монахиня Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  /съм и дуднеща майка, та и на тях не им е лесно, но според мен добрият вкус се формира от сега и правилна преценка как изглеждаш и какво ти отива и няма кой друг да им го каже освен мен, така, че ще ме търпят Simple Smile Никога масата не ми е била критерий как да изглеждам и това, че те толкова се влияят от нея ме дразни, но се надявам да мине и да съумеят да формират собствен почерк и стил.

# 728
  • Мнения: 19 307
Моята щерка също има много разнообразен стил и носи много неща. Отделно постоянно преправя налични дрехи по клипове от Ютюб и понякога се получават много арт комбинации. Обеци също прави. Има поне 50-60 чифта.
Имаше един gothic период, но слава богу отмина. Дано не се връща повече, че откачах тогава.

# 729
  • Мнения: 173
Кажете за по-пухкавите девойки от къде пазарувате?
Трябва да подновим почти целия гардероб.

# 730
  • Мнения: 8 942
Синсей, Уайкики
Моята девойка не е пухкава, 175 е, слаба, ама аз съм и от там си намирам дънки  тениски, якета.

# 731
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 425
В Манго, Резервд и Зара има много хубави рокли от дамската колекция, които стават и за тийн девойки Simple Smile
Дъщеря ми носи рокли лятно време, предпочита ги пред дънките. За сандалите, носи рядко, предпочита летните модели на Конвърс/Ванс.

# 732
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 752
Дъщеря ми носи сандали, дори купих един чифт равни, черни и супер семпли от Мат стар, но също носи маратонки лятото. Рокли не иска и ме изненада, когато за вечерята в края на 7 кл пожела рокля ( тук е традиция децата в края на основното образование да се събират на заведение с учителите, нещо като бал, но не толкова официално). Купих две рокли от About you

# 733
  • Мнения: 4 717
Рокли и поли категорично отказа да носи преди 3 години, сега е на 14г. Лятото ходи с кецове, но понякога нахлузва и крокски, защото имаше проблем с нокътя на крака и й стана ясно, че краката й имат нужда от свободни обувки и проветряване.
При нас пък тинейджърите масово са с класически Vans или Nike - едни космически с футуристични подметки.

# 734
  • Мнения: 4 312
Моята носи и ефирни рокли и облекло в стил "скейтър".Хамелеон е и ми харесва,че не е категорична😊Рокли си купува от дамските колекции Най-малката номерация.

Общи условия

Активация на акаунт