Пубертетът при момичетата - как да подготвим децата ? - 11

  • 40 100
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Малката не е обличала рокля от поне 3-4 години. Напоследък слага скейт пола с дълги до коляното чорапи, все е нещо. Голямата е същата, има две рокли за по- формални случаи. Не ми пречи, период пореден.
Сандали обаче аз колкото обичам и нося, и двете ненавиждат и не носят. И ме дразнят с това си нежелание, ама нищо не мога да направя. Надявам се и за това да им дойде умът в главите скоро.

# 736
  • Мнения: 4 659
Моите пък досега носеха сандали. Живот и здраве, ще видим това лято как ще е. Но аз поръчвам от Амазон разни дамски модели на Софтинос, Кангаро, Джиокс и т.н. Имат и по-спортни модели.

# 737
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Спортни модели поръчвах и аз последно, страхотни Скечърс им бях взела, върнах ги безславно. Едната твърди, че й е неудобно със сандали, другата не си харесвала пръстите на краката, ти да видиш.

# 738
  • София
  • Мнения: 23 072
milmich, двете рокли и поличката ги поръчах от Алиекспрес, докато зяпах за плажна рокля за мен. Няма шанс иначе да я накарам да пробва рокли във физически магазин.

# 739
  • София
  • Мнения: 6 663
Носи рокли, даже ги предпочита лятото, но и зимата носи, при по официални случаи, сега няма търпение да дойде лятото заради това /е, не само/. Скоро си беше извадила летните рокли и се кипреше. Носи и сандали основно лятото - най-базовия модел на El Naturalista, черни, опита едни мои миналото лято и установи, че са ужасно удобни. Не е и разбрала, че не е модерно да се ходи с рокли и сандали. Grinning

# 740
  • Мнения: 21 270
И моята е по сандалите,залагаме на Ипанема , страшно удобни.

# 741
  • Мнения: 19 289
Моята има нужда от сандали. Разгледах двете марки в Амазон и мисля да поръчам. Отговарят ли си на номерата?
Подметките не са много твърди нали?

# 742
  • Мнения: 8 890
Next имат един класически модел, от който купувам две лета и дъщеря ми го носи.
https://www.next.co.uk/style/st625002/225808#225808

# 743
  • Мнения: 4 659
Аз гледам да са с лепки или ластици, за мен също. Много са удобни. Вече и маратонките, и кецовете с връзки ги избягвам. Разглезихме се доста Joy

# 744

Общи условия

Активация на акаунт