ОСМИ клас 2021/2022 - Тема 5

  • 35 957
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 1 355
_re_ge,
Намерих и аз комплекта с 4-те книги. "Комплект за оцеляване в гимназията". Не бях чувала нито заглавието, нито авторката...
В много книжарници ги дават изчерпани, но ги намерих в една борса...Поръчах.
Мерси за идеята. Наборът през януари има и РД, и ИД. На различни дати 😉 Та, мисля това да е единия подарък. Дано му хареса.
Снощи играхме Активити с гости с друг осмокласник. 3 отбора-два от дъртаци, един с тийнове. Тийновете ни отвяха. Но беше голям смях.
Благодаря ви за това, че споделяте 💗

# 76
  • България, София
  • Мнения: 1 770
И аз на третия ден от новата година се включвам 😊
Честита 2022 година! Нека донесе здраве, любов, късмет, успехи, радости, спокойствие и всичко онова, което изминалата година не сбъдна! Нека я изпратим доволни и щастливи и с надежда, че ще предстои още една добра година!

Започнахме годината много добре. С наборката на 01.01. си направихме разходка по тъмно, за да се насладим на празнично осветена София. Разходката ни започна с тържествения звън на камбаните на "Александър Невски". Без да искаме уцелихме точния момент. Бях много щастлива. Толкова вълнуващо, че чак ми се доплака. Девойката не се впечатли като мен, но остана доволна от разходката. Почерпихме се с bubble tea,така популярен сред тийновете, тя си похапна любимата ронена царевца, сдоби се с черна шапка от едно магазинче на Витошка, което работеше. Въобще всичко беше супер.

За жалост сестра й от вчера е с положителен бърз антигенен тест. Празнува НГ с компания и хоп, короняса се. Все си имах наум, че е рисковано, но си казвах, че не е задължително нещо да стане. Да, ама не.
Всички си оставаме в къщи. Наборката ще пропусне класното по математика. Ще трябва да го прави допълнително.

Последна редакция: вт, 04 яну 2022, 12:16 от velina_v

# 77
  • София
  • Мнения: 17 597

Честита Нова Година и от мен! Пожелавам на всички... хм, пожелавам на всички големи спокойна и скучна година.
Марти, моите съболезнования... никога не е правилен момент за това... Sad
В началото на следващата година ще правим бустери, чудя се за Врячо кога... а и къде.
Ха, уф. Не на следващата година, а на следващата седмица.

# 78
  • София
  • Мнения: 8 333
Velina, дано леко протече и да няма други заразени в семейството.Hug

# 79
  • София
  • Мнения: 284
Честита Нова година! Нека бъде здрава и спокойна, успешна и добра!
Изтекоха тези празници, почивните дни, а сякаш имах нужда от още. И на девойката не й стигнаха, в 22 часа писа домашно 🙄
Дали сте много идеи за книги, филми, игри, за което много благодаря! Аз мога да споделя за една нова настолна игра на Озон - “Горда България”. На историческа тематика е и се оказа много интересна - играхме я на Коледа, както очаквахме дядовците се представиха на ниво, но моята девойка скри шапките на всички 10 човека със знанията си ❤ Баща й щеше да се гордее с нея…

Велина, лека карантина желая и да няма други заразени. И моето момиче празнува Нова година с приятелки вследствие на което се прибра без глас.
Сега се чудя как ще се става утре за училище…

# 80
  • България, София
  • Мнения: 1 770
Desem, desita, благодаря!
Дано мине леко и никой друг да не се зарази.
И аз първо си помислих, че много са викали и пяли и затова я боли гърлото. Но един младеж от присъствалите сподели на 02.01., че е с положителен тест. Решихме и ние да я тестваме и се оказа положителна. За всеки случай отидохме и в лаборатория и там положителен. Та така.
Десита, пожелавам девойката бързо да си възвърне гласа.

# 81
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 755

Наборката ми пък имаше РД на 27.12, но не е Стефка. Sweat Smile Със съученици се почерпи в заведение. Доволни останаха децата. Това рядко се случва. Smiley
Родива, на патерици - да е здрава, да има щастливо тийнейджърство, да следва мечтите си и да бъде успешна!

katiABV, мисля, че за деца в България все още не е разешена бустерна доза. Съвсем наскоро (преди ден-два) я разрешиха в САЩ, а ние вървим доста след тях Simple Smile.

Благодаря за идеите за книги и филми!

И дописвам: бързо излекуване на болните, и без заразяване на останалите от домочадието!

Последна редакция: вт, 04 яну 2022, 14:22 от zaek

# 82
  • София
  • Мнения: 17 597
katiABV, мисля, че за деца в България все още не е разешена бустерна доза. Съвсем наскоро (преди ден-два) я разрешиха в САЩ, а ние вървим доста след тях Simple Smile.


Хах, мерси, че ми каза! Изобщо не си бях и задавала този въпрос, не съм следила това откак ги разрешиха за употреба за подрастващи... тъпоооо... Ясно, пак трябва да си променям плановете - ама поне не се завлякохме там. Ей, страшна сила е форумът! Wink

# 83
  • Варна
  • Мнения: 1 182
Честита Нова година, момичета! Нека 2022 бъде здрава, мирна и успешна за всички!
Кали, благодаря за празнично оформената тема!
Марти, приеми моите съболезнования!
Ние изкарахме празниците болни. Първо наборът се раьболя преди Коледа. Беше на легло 5 дни. След него мъжът ми, и той тежко го изкара. И накрая за НГ и малката. Слаба Богу вече всички са здрави. Но аз с такъв кеф днес тръгнах към офиса 😁. Плановете ни за празниците пропаднаха покрай боледуването и 2 седмици бяхме само четиримата и кучето Simple Smile
Днес и в двата класа на децата всички тестове са били негативни. Остават присъствено и дано е за по-дълго.

Лека да минава вирусът за тези, които сега са се сблъскали с него.

# 84
  • София
  • Мнения: 1 987
Уморена, но удовлетворена приключих с празниците.

velina_v, дано не се разболеете, бързо да минава карантината Kissing Heart

desita_q, девойката ти явно се е забавлявала, гласът бързо да се върне Kissing Heart

Rodiva, пропуснала съм - да ти е жива и здрава рожденичката, да покорява света със замах Kissing Heart

Мен ме очаква огромно количество пране, бързо се връщам в реалността Joy

# 85
  • България, София
  • Мнения: 1 770
Rodiva, и от мен на патерици ЧРД на девойката!
Да е жива и здрава, много обичана и щастлива, с лекота да постига целите си и да сбъдва мечтите си Hug

Бебчо, важното е, че сте се забавлявали и сте имали хубави празници Simple Smile

# 86
  • Мнения: 1 231
Бързо оздравяване на болните!
Аз не мога да се нарадвам. Моят има 6ца по немски. Казал си перфектно стихотворението, отговорил на поставените въпроси. Еех, май вярно стават чудеса. Чак г-жата ме каза "Християне, виждаш ли, че можеш" Много беше щастлив, аз два пъти повече. Абе трябва му побутване.

# 87
  • България, София
  • Мнения: 1 770
Страхотна новина. Значи има полза от уроците Simple Smile
Все така да продължава с добрите резултати Hug

# 88
  • Мнения: 3 017
Браво на момчето, Пиза, ето че има резултат.
При девойката днес ще има класно по БЕЛ, за което им казаха вчера. Както се сещате, подготовката е минимална. Нямаше ли някакво правило да се оповестяват значително по-рано датите за класни работи?

# 89
  • София
  • Мнения: 14 937
Браво на момчето, Пиза, ето че има резултат.
При девойката днес ще има класно по БЕЛ, за което им казаха вчера. Както се сещате, подготовката е минимална. Нямаше ли някакво правило да се оповестяват значително по-рано датите за класни работи?

Нашите са обявени още октомври. Може би при вас се е получило някакво изместване заради многото дни на ДО.

Общи условия

Активация на акаунт