Зимата навън настава, аз пък ще съм ЮЛСКА ма&

  • 12 255
  • 271
  •   1
Отговори
# 60
  • на пистата
  • Мнения: 5 847
сега с тази лентичка са така с предишната преди малко не бяха така а 238.а бе няма нищо просто ми стана интересно.

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 523
абе и аз преди малко видях , че беше с друга лентичка, ама ти си я сменила докато успея да ти пиша.
нещо явно е от изчисленията ....

# 62
  • на пистата
  • Мнения: 5 847
сигурно е от изчисленията.ти какво бебе искаш или нямаш притенции.моя син казва каквото и да е само да не е момиче Joyи аз искам пак момче,но и кукла да дойде няма да я върна.

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 523
ами все ми е едно какво ще е  Simple Smile

аз имам по-малки брат и сестра, и да ти кажа винаги е било по-забавно. не мога да си представя какво щеше да е без брат ми например - така че най-добре е да са и от двете Simple Smile

ние принципно искаме близнаци, ама това е малко вероятно.

# 64
  • Мнения: 616
Здравейте днес ми бише много натоварено и чак сега ви изчетох че на работа ни четоха цял ден лекции и после ни изпитваха.Това мое бебче от сега го луднах по курсове и изпити ,но инъче да не казвам голяма дума се чувствам добре и аз спрях цигарите е почти позволявам си само да си дръпна няколко пъти  за да отида  до някъде,но не и цяла цигара на ден .Аз се надявам да е госпожица ,но и момък да е няма да го върнем де Joy

# 65
  • Мнения: 448
Аз се уговорих с лекарката ми за другия понеделник.Честно казано нямам никакво търпение.Искам да разбера, че всичко си е нормално и ще се успокоя.Вие бяхте ли на преглед вече?За цигарите знам, че направо ще ме линчувате, пуша по 5 цигари на ден, но страааашно много ми се пуши, а и съм ги намалила доста-от 20 цигари дневно на 5.Ще се опитам да ги намаля още.Освен, че много ми се спи, лесно се уморявам и като ми замирише на нещо вкусно откачам, друго при мен няма за сега.Вие казахте ли на половинките си вече и как го направихте?Моя все още не може да се осъзнае, въпреки че това ще ни е второ.Тайничко се надявам да е момиче, но и момченце да е пак ще си го обичам безкрайно. Hug

# 66
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Здравейте , май аз съм най-ранобудна.Това е , защото все пиша от работа ( дано не ме хванат).И на мен много ми се гади , макар че още не съм повръщала , обаче не мога да измисля какво да ям , почти всяко ядене ми е неприятно.И страшно много ми се спи , освен това от кафето ми става лошо и не мога да пия - резултатът е , че по цял ден се прозявам.И нямам никакво желание за работа , изобщо не мога да се концентрирам , как ще я карам така не знам , дано по-скоро ми мине.Аз искам момиченце , а мъжа ми искал две момчета - как ще стане тая работа хич не ми е ясно newsm12!!!Ама каквото и да е , всичко да е наред и да се видим след има няма 8 месеца.Лек ден момичета и дано не ви е много лошо!

# 67
  • Мнения: 448
Май има доста желаещи за момиченца.Дано се изпълнят желанията ни, аз ще бъда безкрайно щастлива, ако имам момиченце!На мен все още не ми е лошо, напротив чувствам се мн добре, ям си нормално, не ми се гади, дано и занапред да е така.Съчувствам ви искрено, знам какво е, и дано скоро да мине.Единствения ми проблем за сега е, че се събуждам всяка сутрин в 6.00ч. като кукувица съм, не мога да заспя после.Иначе през деня мн ми се спи и следобяд си дремвам, вечер заспивам към 12ч. и сутрин в 6 съм будна.Много е гадно!
Хайде не бъдете срамежливи и пишете! Hug

# 68
  • София
  • Мнения: 932
Здравейте и от мен Simple Smile , айде дойде време и аз най - накрая да се запиша в отчетни  wavey .
 
И веднага да ви попитам- милички кога трябва да ида на лекар за да се види нещо Simple Smile. Последната ми менструация беше на 10.04.2006г. А положителния тест от преди 8 дена Simple Smile. Дали вече мога да ходя?  newsm78

Пожелавам на всички бъдещи мами, лека безпроблемна бременност и сладки здрави бебчета  smile3525

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 523
nellyani , аз отидох на 3ти ден закъснение. така че отивай Simple Smile
дори и да не се види нещо, ще имаш потвърждение на лекар

# 70
  • Мнения: 329
Здравей те и от мен.Относно пола на бебчо ама мнооооооооооого искам момиченце , не че ако е момче ще го върна ама искам момиче.Вчера доки потвърди имам бебче в корема , ама сме още много малки някъде 4 г.с. , а не както калкулатора изчисли 5 г.с. .Дали всичко е наред и може би съм забременяла в по късен етап ?Я юлските мамчета 2006 да се влюкат за консултация като по вещи.На мен ми е за втори път ама нещо съм позабравила нещата.

Румито на теб кога трябваше да ти дойде М за та си направя справка с моето М и дали горе долу сме в едни седмици?

Фраулика аз с първата бременност до 5 месец се скъсах от повръщане .Като започна от 5 г.с. та до 5 месец.Дано сега ми се размине иначе за болката по не при мен са контракции на матката които са опасни за бебо и при първата бременност и сега пия лекарства за задържане.
Много се отнесох ама последно въпрос че .От сутринта имам леко като бяло течение при вас имали нещо такова или е нещо нередно ?Аз съм на док пак в четвъртък за изследвания ама да ви питам при вас как е?

# 71
  • Мнения: 616
Преди седмица и аз имах такова течение ,но вече нямам и аз съм позабравила доста неща от първия път,но със сигорност тази бременост ми е много по различна от първата.

# 72
  • Мнения: 329
Значи няма да се притеснявам ама друго ме тормози .Все имам чувството  ,че всеки момент ще прокървя и ще изгубя бебо.Ви е има те ли токова чувство или нещо вече откачам.Имах много пробелми с първата бременност и сега ме е много страх в началото.

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 523
ами и аз имам бяло течение - и мисля да отида на лекар да се консултирам за какво точно става дума. иначе съм на преглед на 20ти, за да видим дали бебчо се развива както трябва - ембрионче, и т.н.
аз днес си говорих с таткото той какво иска - определено момче, ама и момиченце нямал нищо против.

# 74
  • Мнения: 329
Аркси  вие няма те право на избор нали е пърбо бебче , ама ние с второ няна и рекламация  на кой да направим Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт