Форумни липси № 9

  • 276 719
  • 2 438
  •   1
Отговори
# 1 890
  • Мнения: 3 040
Излиза, че заради една глупава в същността си тема/и аз съм в тоя гмеж, де/, се лишихме от качествен потребител.  

Толкова лично да приемеш някое мнение, едва ли не на живот и смърт, че да го докладваш... Странни критерии за нещата от живота. Готови заради бълха да изгорят юрган, но да е на тяхното.
пп. Говоря за Ергенът и Мари Мар.

# 1 891
  • Мнения: 5 599
Ще ме извинявате, но Мари доста пресоли манджата в Ергена. Не беше по темата, нещо за кучета и животни беше, но яко си изтърва нервите.

# 1 892
  • Мнения: 3 040
Всички пресоляваха. Даже спомен нямам про или анти е била за животните.

# 1 893
  • Мнения: 5 599
Не знам за всички, но точно тя ми направи много силно впечатление, защото дотогава винаги е била спокойна, умерена и добронамерена. Мненията ѝ бяха мнооого далеч от добрия тон, та дори и много далеч от форумния заядлив тон. Дори си мислех, че пише друг човек.

# 1 894
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 268
На Мари Мар мненията и бяха премерени, нямаше заяждане на дребно и жената не е влизала в грозни разпри в темите за Ергенът. Но, имаше една фанатизирана групичка фенки, които не приемаха, че има и хора с чуждо от тяхното мнение и нон стоп докладваха на поразия. Много им харесваше да се изявяват като последна инстанция и да се надъхват една друга как всичко докладвано от тях се трие. Естествено е, че доста потребителки се оттеглиха с горчивина.

# 1 895
  • Мнения: 3 040
Не зная как е било.
С моя регистър си отбелязвам някого като интелигентно перо, независимо от мнението /естествено ако не са пошло обидни репликите му/, уважавам начина му на дискусия и не ми пречи да е около мен.
Тогава май се намъкнаха в темата непознати, но нахъсани никове, които заради единия спор само участваха.

# 1 896
  • София
  • Мнения: 28 863
Не следя въпросните теми и нямам спомен за тази потребителка, но за мен е много детинско да се фръцваш заради триене.

# 1 897
  • София
  • Мнения: 14 023
Еми ако е тенденциозно, писва. Тя само да произведе директен линк изразходва доста време.
На мен ми бяха супер полезни, защото няма реклами, а и не гледам нищо в реално време.

# 1 898
  • София
  • Мнения: 23 123
Не следя въпросните теми и нямам спомен за тази потребителка, но за мен е много детинско да се фръцваш заради триене.
Детинско ли? А триенето е окей, така ли?
И мен в една тема постоянно ме триеха и се махнах от там. Извинявай, но не е нормално да пишеш нещо съвсем прилично, но поради неизвестни причини да те замитат. Аз да не съм някакъв дебил, че да не ми пука. Защо да си прави труда да пише човек при това положение.

# 1 899
  • София
  • Мнения: 28 863
Точно това написах – за мен е детинско.

# 1 900
  • Мнения: 69 163
Миналата година два пъти пробвах да пиша в темата за Ергена..ами не се получи, не ставаше... триеше се нон стоп. За това и се оттеглих...нямаше смисъл просто.

# 1 901
  • София
  • Мнения: 14 023
Не е детинство. Има граници на толерантност и когато те третират по този начин просто преценяваш дали да участваш в детско-градинските отношения. Модерацията е зле и не е тайна. Аз разбирам, че в повечето случаи не е нарочно, а е поради обема, но пък и всеки може да реши да не отделя от времето си, когато не вижда разумност насреща.

# 1 902
  • Варна
  • Мнения: 18 038
Не знам за всички, но точно тя ми направи много силно впечатление, защото дотогава винаги е била спокойна, умерена и добронамерена. Мненията ѝ бяха мнооого далеч от добрия тон, та дори и много далеч от форумния заядлив тон. Дори си мислех, че пише друг човек.
+1
Ужасни и бяха мненията, пълни с клетви и обиди, заслужаваха си триенето.

# 1 903
  • София
  • Мнения: 28 863
Не е детинство.
Скрит текст:
Има граници на толерантност и когато те третират по този начин просто преценяваш дали да участваш в детско-градинските отношения. Модерацията е зле и не е тайна. Аз разбирам, че в повечето случаи не е нарочно, а е поради обема, но пък и всеки може да реши да не отделя от времето си, когато не вижда разумност насреща.
За мен е. И ревът, който настава след това, е в същия стил.

# 1 904
  • София
  • Мнения: 14 023
Де да знам, аз мисля, че когато едно общуване стане неприятно, не е детинско да го прекратиш. Напротив, разумно е.

Общи условия

Активация на акаунт