Форумни липси № 9

  • 270 812
  • 2 419
  •   2
Отговори
# 795
  • Мнения: 7 690
А откъде знаете, че Лабрекс влиза от компютър?

# 796
  • София
  • Мнения: 2 411
На телефон, поне при мен, е същата работа. Поне по 1 прозорец отворен постоянно и ако съм почнала да наваксвам някоя тема, прозорците стават 2-3-4.

# 797
  • Мнения: 10 552
Аз мисля точно като Аиша, защото при мен по подразбиране е Гугъл, освен това ако е логнат акаунта и да се търси нещо като инфо и се стигне до бгмама пак ще отчете, че е влизано… Всеки път в някоя тема се говори, че няма анонимност, ето че има…

# 798
  • Мнения: 7 690
Лабрекс не е постоянно онлайн, така че няма как да й стои отворен форумът постоянно. Особено предвид, че тя очевидно не го ползва.

# 799
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Ставаше въпрос по-скоро за причините защо това, което форумът "показва" за последно посещение, не винаги отговаря на действителността и за вероятността форумът да е постоянно "отворен" в браузъра.

# 800
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 462
От темите за сериалите като сме коментирали,мисля че имаше нещо руско в произхода си Лабрекс, дано да е всичко ок при нея!

# 801
  • Мнения: 10 552
Аз я бях запомнила с много разнообразни руски рецепти, най-вече с едни пирожки, така че сигурно си права.

# 802
  • Мнения: 3 918
пеп-4o, Тайна или някой друг от кулинарната тема, дали няма да имат малко повече информация?! Чрез google намерих 5-6 блога с ястия по нейни рецепти. Никой пт блогърите ли не знае коя е, а тя дали не е коментирала?! Получавала съм съвети няколко пъти от нея на лични съобщения. Дано е  добре и просто временно е поизоставила форума!

Последна редакция: нд, 15 яну 2023, 23:17 от Ellinor*

# 803
  • Мнения: 11 818
Четеше руските кулинарни форуми, публикуваше руски рецепти, но не мисля, че е имала руска жилка..

# 804
  • Варна
  • Мнения: 36 690
Не започвайте сега форумно разследване, прикрито под добронамерена загриженост. Всеки решава дали да запази анонимност тук или да има връзка с хора и извън форума. Жената така е решила, така е направила. Ако е желаела, без съмнение би се свързала с някой. Щом не го е направила, очевидно иска/е искала да запази анонимност. Ако всичко е наред при нея, любопитството е неуместно, ако не е и се е случило нещо лошо, явно не желае да се знае. А ако, пази боже, се е случило най-лошото, и да се разбере тук, все тая, нищо няма да се промени.

От миналата тема се чепка това, взе да става не само нахално, но и очебийно любопитно. Като толкова сте били близки и фенове, защо за толкоз години не инициирахте по-близко познанство? Съжалявам, че звуча грубо, но някои от постовете са чист спам и темата е за форумни липси, а не за форумни разследвания.

# 805
  • Мнения: 12 180
Някой има ли инфо за Sarcasm? Голям пич! Имаше здравословни проблеми, дано да е добре! Blue Heart
Не успя.....
Cry
Подкрепям Хай, когато имаше конкретна причина (споделих другаде за това), да поискам забравяне, аз го направих.

Вече не се крия, но продължавам да автоцензурирам мненията си.

Освен да пратя виртуална прегръдка за Лабрекс, друго не мога да направя. Не случайно списвам тук, а не във ФБ.

Хубав уикенд на всички ви! Flowers Hibiscus

# 806
  • Мнения: 10 524
Също с Lilly_M има ли развитие? Помня, че получи бан, но беше един от най-полезните потребители в здравните теми.

LillyM не е ли Almondina
стил и начин на поднасяне на информация... 1:1

# 807
  • Мнения: 18 554
Не са един и същ потребител. И втората поддържа малко по-различна теза от първата (преди бана).

# 808
  • Мнения: 54 566
Алмондина отрича ползите от ваксините.

# 809
  • Мнения: 11 939
Юлия Спиридонова-Юлка, съфорумката ни Василиса Умница, е номинирана за наградата "Астрид Лингрен" -(информация от ФБ.) С още само двама българи, но художници.

Последна редакция: пн, 06 мар 2023, 21:51 от Светкавица

Общи условия

Активация на акаунт