Горди Ноемврийски мами гушкат бебчета засмяни

  • 11 508
  • 284
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 549
Честито бебче на Lussy!!!Голям да порасне юнака Peace

Бедствието - стискам палци и съм сигурна, че всичко ще мине наред  Peace
   Като чета  какви измервания ви правят-плаценти,таз.... ooooh! Моята консултация днес мина както всяка друга-слушаха тоновете на бебка,измериха ми кръвното,провериха урината.....и това беше ConfusedДокторът ми каза да отида след 2 седмици пак,ако междувременно не започне раждането CrazyНищо повече не знам Confused,нищо друго не ми казаха....
SOPHI, не се тревожи, не си единствена. И на мен на ЖК-то само ми мерят корема, кръвното, килограмите и слушат тоновете на бебчето. Нито си знам степента на зрялост на плацентата, нито нивото на околоплодните води, нито килограмите на бебето.....
Момичета, Ангелинка вече си е в къщи! Много е мъничка и е много красива! Скоро ще ви пиша повече
Velinova, много се радвам, че най-после ще си гушкаш бебка!!!
Деничка, Теодор е голям красавец!!! Не се тревожи излишно, сигурна съм, че постепенно ще си създадете режим и всичко ще си дойде на мястото!!! Hug
За срещичката утре - ще гледам и аз да дойда  Hug
Чакаме новинки от всички новообебели се майчета, които още не са се отчели, а на тези, които знаят кога ще се срещнат със своите съкровища леко раждане!!! Praynig

# 61
  • София
  • Мнения: 2 439
Сега видях снимките на бебе Теодор на мама Деничка. Ама и той голям сладур пу-пу-пу.

Честно казано благородно ви завиждам, че вече си гушкате малките! Аз преди си мислих, че ще родя чак на 1 дек. (не че нещо се е променило и пак може да родя тогава), но ми се иска вече да си видя синчето (ами ако е мацка представяте ли си  newsm78. Не че ще я върна де ама вече съм се настроила за мъж).

Цвети чакаме снимки от днешната разходка.

Тали май сме доста от Дианабад - аз, ти, Горис, Дачи, Дари. Ще разхождаме заедно бебоци.

Хайде лека вечер на всички мами и бебенца и до утре с някои от вас.  Hug

# 62
  • Мнения: 302
Здравейте приятели!

Момичета, благодаря отново за подкрепата!    bouquet

Bedstvieto, явно утре ние сме наред! Ще ти стискам палци!  Praynig

Сега да минавам към най-приятната част - ЯКАТА ДОЗА СЕКСluvbed Току-виж, Александра решила да излезе самичка - без системи, без излишна химия ...  Grinning

Ще докладвам утре!

# 63
  • Мнения: 592
Здравейте всички настоящи и бъдещи Ноемврийски мами, аз дезертирах от Ноемврийки-2005. Надничам просто да се порадвам с вас и да си припомня това вече минало за мен време. Като чета емоцията ме залива с нова сила и си припомням най-красивия миг в живота си. От опит мога да споделя с Вас, че раждането е хубаво, но всеки ден след това става все по-хубав и по-хубав. Аз вече една година съм с моята бебка /тя вече даже не е бебе, а малко мимиченце/ и все още немога да се наситя на това най-велико усещане - ДА СИ МАЙКА! Пожелавам на всички леко раждане, и щастлив среща с  newsm32. И да ви зарадвам с новината, че след една година ще бъдете многократно по-щастливи. Прегръщам ви и ви пожелавам още веднъж безпроблемно раждане Hug Hug Hug.

# 64
  • Мнения: 815
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=75253

ето тук има снимки- качих ги, за да може и родата да ги гледа Simple Smile ще пусна няколко и в нашия албум- като гледам прогнозата за времето- утре пак ще ходим на разходка, че после не се знае кога- завиждам благородно за срещата на ноемврийки утре- аз ще я пропусна разбира се Simple Smile а дианабадската дружина предизвиква истинска завист у мен - много сте, бееееееееееееееееее- на мен май са ми най- близо ивиче и жени- ще правим срещи в южния парк май - ама трябва на пролет да се събираме и на по - големи групи 

# 65
  • Мнения: 574
Честит празник на всички именници  newsm51 и честито на всички обебели се мами newsm51
 baloniда са им живи и здрави бебоците и много да ги радват baloni

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 69
Добро утре,мамчета и татковци!
И днешния ден се очертава да е сльнчев sun
Дано днес ни се родят много сльнчеви бебенца!!!
Цвети права си,такова топло време не трябва да се изпуска!
По-кьсно пак ще сьм на линия и ще очаквам хубави новини  bouquet

# 67
  • София
  • Мнения: 2 439
Добро утро и от мен в този слънчев ден!

Дано ни донесе повечко бебенца! Стискам палци на Бедствието и на мама Мими на д-р Джед:pray:
Тази нощ съм ставала само 2 пъти до WC-то и след това веднага съм заспивала и съм много доволна. Това не ми се беше случвало от много време.


Цвети
децата ти са много сладки, а и племенничката. Само радост да ти носят. А по повод дианабадската дружина недей да завиждаш, защото проблема при нас е, че май няма къде да си разхождаме децата в този кнартал, така че лично аз напролет ще се присъединявам към групата в Южния парк.

Отивам да си направя едно кафе и после пак ще надникна. Не разбрах днес кои ще дойдат на срещичката newsm78

# 68
  • София
  • Мнения: 38
Здравейте момичета! Аз да се включа на бързо. Днес съм по-добре - за сега температура няма - снощи се наблъсках с някакъв прополис и осцилококцинум. Ей, снощи направо нямах сили за нищо - дори да седя! Ужасно състояние на безпомощност, а и като го примеся и с притеснението ... та рев, рев - сигурно и от него допълнително вдигнах t. Както и да е - днес ще пазя къщата - както казва мъжо - ти все изчакваш хубавото време та да се разболееш.
Важното е до тук да е било!  Praynig
Дано днес да има бебешорски новини! Чакам с нетърпение! Heart Eyes
Ей, Дианабадските мами - ми то сте си за завиждане! Wink
Тук в района на Заимовата градинка за сега сме само аз и Софи. Ако има още някой - да свирка!
Желая на всички един много хубав ден!   bouquet  bouquet  bouquet

# 69
  • Мнения: 1 064
Здравейте, ноемврийски мами!  bouquetНамерих няколко минути време да ви разкажа как премина всичко при мен:
На 30.10. като ходих при доки на редовния преглед се оказа, че главичката на бебо изобщо не може да слезе надолу и да тръгне по родовия канал. Доки каза, че не иска да ме мъчи да тръгна да раждам нормално, а след това да се наложи спешно секцио. Мислих, мислих и на 31.10 му се обадих, че не искам да мъча бебо и себе си и че ще правим секцио.
И така на 01.11. в 07.30 с багажа отидох в АГ-то, приеха ме и в 08.00 бях в операционната. Спестиха ми клизмата (предния ден хапвах само мляко и бисквити до 20.00ч.), а за катетър въобще не стана и дума. Като легнах на масата ме разпнаха като Христос – на едната ръка абокат, на другата апарат за кръвно. И докато си говорихме с анестезиолога, а доки ми мажеше корема с йод съм заспала (в Стара Загора секциото се прави само с пълна упойка). В 08.30 се роди големия Теодор, а в 09.10 аз си бях вече в стаята. От упойката излязох много бързо, а на 6-я час станах. Когато доки дойде да ме види ми каза, че съм имала и “бонус” увита пъпна връв и че решението за секциото не е било напразно.
Това е в общи линии...сега се боря с разранените зърна, че докато ми слезе кърмата изкарах две кошмарни вечери...Да  е жива и здрава мама, че е покрай мен!
Теодор за момента е спокоен (пу пу пу), спи и папка. Педиатърката вчера дойде за първия преглед и каза, че има вече малко колики. Та това най- вероятно ще е следващото нещо, с което трябва да се преборим...

Въпреки всички болки и всичкия рев, усещането да си майка е страхотно...малко още немога да възприема, че всичко това ми се е случило, но съм много много щастлива...

Цвети, да те помоля за една корекция...Теодор се роди 54см., не 53...Вчера като преглеждах епикризата разбрах, че съм се заблудила...явно още съм била под действие на упойката... Mr. Green

Хубав и слънчев ден ви пожелавам!  Nature Sunny

Надявам се по-често да имам възможност да ви чета и да пиша...сега просто не ми стига времето...но предполагам, че ще е така просто докато свикна с новия режим...  Kissing Heart

# 70
  • София
  • Мнения: 38
Деничка, много се радвам, че всичко е минало така благополучно и сравнително бързо. А най-важното е, че бебечо е добре, благодарение на правилното решение което си взела. Браво! Peace

# 71
  • София
  • Мнения: 2 439
Браво Деничка. Мъдро решение си взела.

Мацки днес е дипломната защита на мъжа ми за вторатамагистратура в УНСС. Стискайте палци да се дипломира, защото и аз и бебо участвахме в писането на дипломната работа.

Мерелин   защо не си на лекция? И как си?

# 72
  • Мнения: 2 249


Мерелин   защо не си на лекция? И как си?
ей,голям си дететкив Mr. Green-ми не съм щото от 11 съм на изследвания заради секциото-поради тази причина няма да успея да дойда и на срещата а толкова ми се иска Cry-после ще ходя да търся педиатърка ,че време не остана
иначе съм добре-а ти? Heart Eyes-липсвате ми Hug  bouquet

# 73
  • София
  • Мнения: 2 439


Мерелин   защо не си на лекция? И как си?
ей,голям си дететкив Mr. Green-ми не съм щото от 11 съм на изследвания заради секциото-поради тази причина няма да успея да дойда и на срещата а толкова ми се иска Cry-после ще ходя да търся педиатърка ,че време не остана
иначе съм добре-а ти? Heart Eyes-липсвате ми Hug  bouquet

Е защо не каза по-рано. Щяхме да се съобразим с теб. Въобще ли няма да имаш възможност? Ние ще сме някъде в района, а с Клюки си говорихме да се разходим към НДК

# 74
  • Мнения: 553
Здравейте!
Ох, от сутринта малкия ми е на гърдите! С коликите постоянно иска да е там и да суче. И цяла нощ - през час мърмори и аз му давам да папка на сладкиша. Дано поне  в петък като ни мерят пак да е имало смисъл от това постоянно висене на гърдите ми  Crazy
И ми се спиии  Tired
Мони, супер че сме толкова мами в квартала. Аз тук никой не познавам и ще ми е много скучно самичка. Но щом и вие сте наблизо ще бутаме количките дружно. Наистина обаче няма мегдан за разходки тук - вчера като излязох от нас само по улиците се разхождахме и поседяхме малко в една градинка...
Цвети, когато можете идвайте да вземемте капачките  Grinning
Хубав ден от мен. Ако малкия е по добре после /няма истерични колики/ като се събуди палиме "джипката" и пак ще се разхождаме  Hug

Общи условия

Активация на акаунт