Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през януари

  • 121 777
  • 4 271
  •   1
Отговори
# 1 815
  • Пловдив
  • Мнения: 40 778
Мискинки...следобедно се разпищолихте...м? Smile

# 1 816
  • Мнения: 7 197
Как сте, момичета! Hug
Аз съм затрупана с работа.
Честити лични празници на всички, видях, че доста рожденици е имало. Много здраве и една по-спокойна и щастлива година пожелавам! Tada

Адриана, че какво му е на 35г да раждаш? Една прекрасна възраст за майчинство. Хич не им се връзвай на тези приказки. Това са остарели разбирания, според мен. Ех, де да бях сега на 35г..... Grinning

13, красавица е дъщеря ти, направо грабва погледа!

Оплаквам се, че искам сняг! Липсва ми да вали, да натрупа, да е беличко, да вървя по сняг... Искам някъде на планина, в някоя уютна и топла хижа, през деня да се разхождам из снежните гори, а после да се прибера на топличко и да гледам през прозореца зимната идилия Heart Eyes

# 1 817
  • Мнения: 12 012
Уиш, знам душо аз. Нали следколедно ви се оплаках от 30 кила телешко. Редовно наобикалям бабите по селата.

# 1 818
  • Мнения: 2 259
Карамелка, тук съм, ма не на кеф.
11ти ден удържам, ама неочакван проблем се появи с непушенето, та малко ми усложнява живота.

# 1 819
  • Мнения: 6 297
В неделя,в десет часа предиобед, заповядайте пред нас 😂.Карат краве мляко с една баничарка 😁.Но свекъра не взима от тези хора,тук избор има,а и не на всеки стоката е читава.Не обичам домашно кисело мляко,чисто психологически е при мен.Но обичам да си взимам "домашни" млечни продукти,от една мини кравеферма,пътувайки към селото ми.За съжаление вече рядко пътувам на там.
Ваичка,наред ли е всичко?

# 1 820
  • Мнения: 12 012
Ренко, коя е кравефермата?
Я да питам дамите от Пловдив и околия, чули ли сте да има ферма за патици?

# 1 821
  • Мнения: 6 297
Нещо с патици и Брезово ми се върти в главата.Но там май ги разфасоваха 🤔
Стряма, кравеферма Ваневи.Карат с бусче и на няколко места в Пловдив.Кашкавала и киселото мляко си ги правеха на място, сиренето даваха някъде на ишлеме май(някоя от "хубавите" мандри беше,но пусто,не помня).

# 1 822
  • Мнения: 7 242
Ваичка, стой тук да си говорим за манджи и ...за шпакловчици Simple Smile Ако ти се говори, тук сме Hug

И аз като Ренко не обичам домашно кисело мляко.
Едно време бабите в къщи купуваха прясно от някакъв човек от близко село. Минаваше в определени дни, носеше пълни бутилки, те му оставяха празни.

За ферма за патици не знам, другите другарки да споделят.

# 1 823
  • Мнения: 2 170
Ваи, дано не е нещо сериозно! Hug
Уиш, Сирос, благодаря ви за насоките! НО! Искаше ми се да е по-лесно, а не да впрягам, част от психодиспансера да обикаля села и паланки, за био улов, а другата единица да готви... Ще го мисля някак, с подръчни материали, явно е отминало времето, когато бях слаба( без да се напъвам), а сега е настъпил периода, в който да съм красива Joy
Фил и Сис ме попиляха, палавници ниедни Stuck Out Tongue Winking Eye Мозъкът ми е заврял от ремонти, та първосигнално приех шпакловката буквално и адмирирах! Grinning
Никога не си завирам големия нос в чужди животи! Ако някой ме попита обаче, в каква възраст да ражда, ще кажа, да вземе предвид  увеличаващата се  тенденция за ранна менопауза. При мен проблемите започнаха на 35 - тука има- тука нема... Казваха ми, мноого си слаба, от това ти идва проблема, но аз винаги съм била солета, без диети. На 36 започнах прием на ел тироксин и дереджето се скофти още,  казаха, от хаповете е...макар че имам приятелка наборка, също на ел тироксин без проблеми с цикъла. На 37 официално бях в менопауза, Та, всеки сам си преценЯ.

# 1 824
  • Мнения: 12 012
Ренко, мерси!

Карамелооооо Joy Опасна работа си. Пращай смело психодиспансера, хич да не ти пука. Но без готвене някакво, няма да стане.

# 1 825
  • France
  • Мнения: 12 570
Тц, тц, как от нищо ще ми излезе име Joy а аз просто не се сетих моментно, че шпакловката има 2 значения.

# 1 826
  • Мнения: 14 790
Тъй,ще извеждам аз дребната малко на снега,преди да се е стопил. Почваме подготовка-изравям шал,щот ние таквоз не носим,намерих и вързах. Боцкал я. 🙄 Искаш ли на снега? Искам! Ми търпи тогава. Слагаме ръкавиците,като мушкам и ръкава вътре,че да не й влиза сняг чак подмишниците. 😁 Загащвам потника,щото винаги е с гол кръст и корем. Обуваме апреските,слагаме шапка и яке. Тръгвам да се обличам и аз и чувам:Пишка ми се. 👀🤭😂 Аййй дорева ми се. Хайде все пак успяхме да излезем. Ми той снега един пръхкав,никАкъв... Снежен човек не стана. Тя ме направи цялата в сняг,понамръзнахме и се прибрахме.

Последна редакция: вт, 11 яну 2022, 18:45 от Anyyyone

# 1 827
  • Somewhere in the World
  • Мнения: 1 335
Разкооошна Синеочка Heart Eyes

# 1 828
  • Пловдив
  • Мнения: 40 778
Да и изям шапката Revolving Hearts

Момичета, дайте акъл...де да изровя достатъчно материал из нета да даден стр.материал - напр. цимент, бетон за да се сътвори нещо като доклад?

# 1 829
  • Мнения: 7 242
Ой, ой, разкошно Синеоче Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт