Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през януари

  • 122 002
  • 4 271
  •   1
Отговори
# 3 240
  • Мнения: 167
Ще готвя спагети, ако на някой това му помага.
Не ми помага. Съсипва добрите ми кето намерения. Милост!
Ей я и Мистикова с пицата! Ааааааааааа!!!
Добри, спагетите стават на другия ден, ако разбиеш яйца с кашкавал, залееш и запечеш. Рециклираш, демек.
Уиш, пробвай тези от чия и киноа, или елда и царевица на ла гароне. С броколи, спанак, пилешко, фета сирене или сметана.

# 3 241
  • Пловдив
  • Мнения: 40 890
Мистик,не сме.В страната на Виктор Юго сме.Тук  е доста страшно положението с Ковид.Вече почти 4000 заразени на 100 000 и се надявам да не е това.Играе си,не мрънка..но..А утре сме и на работа и не можем да се вредим за лекар преди вторник.
А за диеттата- гледам максимално да си намирам заместители,иначе няма да издържа.Броя и калории и генерлано променям начина на хранене,за да мога да продължа така и след като сваля бременните килограми.А това няма да стане,ако ям неприятни за мен храни..
2 французойки ли имаме веч? Simple Smile

# 3 242
  • Мнения: 5 763
Благодаря ви, дами!
Кроте, гуш Heartpulse
Панди,аз никога не слагам кисело мляко на застройката на супата! Лимон с жълтък е ок!

# 3 243
  • Мнения: 14 822
Аз снощии заспах след 3 някъде. Даже спрях да гледам часовника,че се изнервих. 😖 Не знам що така. Уж легнах към 1,спеше ми се и не и не. Стисках очите,броих Овце,нЕма файда. От 9 до 10 пак придремвах и станах.
Бъръльо,вземи с моп. Аз вчера вдигнах пътечките от коридора и кухнята,пуснах го и той се въртя доста време,но изми добре. В спалнята е голям килим и няма смисъл да го пускам за една педя ламинат,но за кухнята и коридора ми е супер. Само пред вратата мия с другия моп,че все следи от кални обуща има.
Баница ще правя сега. Няма да ви я снимам. 😆
Да се оправят болните малчовци и големчовци. 🤗

# 3 244
  • Мнения: 18 624
Проблемът на вкусните въглехидрати, поне при мен е, че или трябва да ги отрежа за постоянно, или да си ги позволявам редовно. Ако замествам с нещо в изкушенията, нямам грешка.

# 3 245
  • София
  • Мнения: 9 692
Ени, съчувствам за неспането, ама ме напъва един въпрос. Как ги броиш тез овце? Винаги съм се чудела как се броят неналични овце. 😆 Може би ми липсва въображение и затова не успявам да си ги представя толкова нагледно, че чак да ги преброя. 🐑

# 3 246
  • Мнения: 14 822
😂 Панде,то реално и аз не броя,ама така е думата. Просто почвам да си мечтая... за къщи,за морета,ей такива неща,които ме успокояват и заспивам. Пускам си HGTV и зяпам,унася ме,но снощи нищо не помогна. Явно нервите ми дойдоха в повече.

# 3 247
  • Мнения: 2 830
Клюмам над кофа с кафе, а трябва да подхващам ОИ.
Не спах,  дремнах до 12,30 и туй-то. Към седем сутринта съм се унесла за половин час. Пълнолунието мина, а мен чак сега ме хвана пълнолудието.
Очертава се проблем, стигнете палци да ми се размине.
Уми не се психясвай! Не помага, само вреди.

# 3 248
  • Пловдив
  • Мнения: 40 890
Ени, аз такива работи си мисля кат ме бутнат на ЯМР Confused  имам няква клаустрофобия и е страшно.

Уинд, стискам! А гостите дойдоха ли? Има ли сняг отвъд балкана?

Студ ми е...надух климатика и се завих. Духа кат лудо... ММ отиде до кофата.

# 3 249
  • Мнения: 10 920
Крем супа от тиква си спретнах аз, сама ще си я ям, ама поне си осигурих я закуска я обяд за през седмицата. И седмичният бульон е готов, един заместителен сос на доматения още ще направя днес и детето реши, че иска суши за вечеря, та това ще е.

Още планове имах да направя заготовки за седмицата, ама да видим ще го бъде ли.

Панди, моята баба застройваше само с яйце, без нищо друго.

# 3 250
  • Пловдив
  • Мнения: 40 890
Просто съм в период дет нищо не ми е вкусно...

# 3 251
  • Наблизо
  • Мнения: 6 223
Мистик,да хаха.С Фил сме комбина,че и децата ни са горе долу на една и съща възраст (с нейното второ).
Някой да знае бабин илач за температуресто бебе? Яде сега,изпи два плодови пауча,не кога да се оплача.Направих чай с лимон и захар,но не ще ..

# 3 252
  • Мнения: 14 822
Мисте,там не съм стигала,дано не ми се налага. 😓
И аз не ям по цял ден,обядвам в 15-16 часа. Преди това само кафе и цигари. Явно съм свалила,щото халката ми изпада. Свалих я снощи.
Бюти,аз знам за чай от малинови листа. По лъжичка-две през 5-10 мин. Но ако не иска и чай... 🥺 Не знам. Чорапки ще търпи ли? С вода и оцет,разреден.

# 3 253
  • Пловдив
  • Мнения: 40 890
Дано, Ени.
Няма как да съм вкъщи цял ден и да не ям Rolling Eyes

# 3 254
  • Мнения: 15 356
За мазане на крачетата с мед или белтък съм чувала.

Общи условия

Активация на акаунт