Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през януари

  • 121 899
  • 4 271
  •   1
Отговори
# 3 255
  • Мнения: 10 910
БютифулМ, ако му се спи остави го да спи, сънят лекува. Ако дивее пак може да го оставиш. Ако виждаш, че го мъчи тогава може душ или вана с близка по температура вода.

# 3 256
  • София
  • Мнения: 13 881
Яде ми се мазен тутмъник.

# 3 257
  • Варна
  • Мнения: 10 633
Днес направих мързелива баница, подобно е на тутманик, ама става много бързо.

# 3 258
  • Мнения: 14 811
Ре,ако искаш мазна баничка,идвай. Тамън я извадих от фурната. 🤪

# 3 259
  • София
  • Мнения: 13 881
Ено, далече си ми, иначе веднага.
Аз съм сама от няколко месеца и ще е така поне още два и хич не ми се занимава.

# 3 260
  • Мнения: 14 811
Айде бее,някоя добра душа да дойде. Имам сняг! И пастърма домашна. ВоТка. Баница. МръФки. Синеочка за мачкане. Лакове за маникюр. Свещи ще ви направя. Мнооо сте гадни,никоя не ще да дойде да ме изслуша,да ме напие,да ме набие. 😂 Кротева мина на 50 метра и не се обади. Лоши жени! 😁

# 3 261
  • Мнения: 3 860
Ени, аз с удоволствие бих дошла ама и на мен си ми далече Sad

# 3 262
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 055
Не съм ви чела много назад... Но честит рожден ден на празнуващите, мернах назад два водолея, поне.

 Добриня, как си? Главоболие, бъбреци?

Болните дечица да оздравяват 💙

Скарах се снощи с ММ. Емиии, то бива, то може, ама да излезеш в един следобед, и да се прибереш малко преди десет... И то не е инцидентно. Миличкия хобито си практикувал. Оказа се, че моето хоби е да си гледам детето, да го мъкна по доктори, и да домакинствам. Найс, а?
 Но пиша за нещо друго... Подреждах играчките на детето. Една настолна игра, с която даже не сме играли, я няма. Беше адски тъпа, подарък на детето за негов празник. Имам усещането, че майката на детето гостенче просто е влязла в магазин за детски играчки и е търсила нещо евтино.😆 Все тая. Но я няма. Дали не съм я изхвърлила се чудя. И ако съм, кога?  И моята не е лесна..

# 3 263
  • Мнения: 14 811
Абе кво им става на тия недовършените?! От вчера поне три измрънкахме от убавците. Май ще трябва да събираме пак бригадата с чувалите и лопатите. 🤯👿

# 3 264
  • France
  • Мнения: 12 935
Ени, идвам. Хващам бутилката с бордо под мишница, Монстърчо за компания на Синеоче и давай да куфеем.

# 3 265
  • София
  • Мнения: 13 881
Ено, зла жена си 🤣. Искам всичко, сега огладнях.
Моят недоклатен поне още два месеца няма да го видя, ако въобще го видя.

# 3 266
  • Мнения: 14 811
Айде,Фил! Ако не ти се говори,като вчера,само ще ме слушаш и ще кимаш одобрително. 😂🤗
Е Ре,точно ся ти е момента да се разтъпчеш. По работа ли е ТУ? Много дълго. 🥺

# 3 267
  • France
  • Мнения: 12 935
Много обичам да слушам и кимам Joy А след някоя и друга чаша може и мисълта ми да текне Joy

# 3 268
  • София
  • Мнения: 13 881
Абе уж по работа, но по-скоро почивка, че си набръчкахме тенекиите предколедно. В Англия е говедото и преди март май няма да се връща, а аз до тогава трябва да реша искам ли го въобще.

# 3 269
  • Мнения: 14 811
Ее искаш го,разбира се. Самия факт,че чакаш март и броиш месеците си е показателен. 🤗 От това,което си споделяла тук,мисля,че се обичате и имате още "хляб" заедно. Къде в добро,къде в лошо,но сте извървяли доста път и се надявам да преодолеете и това. Гушки! Ти оздравя ли вече?
Фил,виж как ще ни се получат нещата. 😁 А до като оклюкаме всички от форума,недовършени,дечурлига,ковиди,работи ехеее...
Ади не я знам къде беше,ама щом Фил от Фр ще се прежали да дойде,начи километрите не са фактор. Сериозно,приемам гости.

Общи условия

Активация на акаунт