Да се оплачем... 2022

  • 1 872 890
  • 32 033
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 14 672
Много сте хубави всички, с голямо удоволствие ви "срещнах". 🥂 Честита Нова година и честит имен ден 🎉
Няма да се снимам да се показвам, ама якото ни гостенче не мога да не покажа. Горкият, разнасяхме го от стая в стая, в зависимост от коя страна гърмят.
Скрит текст:

# 46
  • ново
  • Мнения: 5 961
Мойта котка започна да киха. Надявам се да е от димът на пиратките и фоерверките, защото днес нищо ѝ нямаше.

# 47
  • София
  • Мнения: 10 326
Честита Нова Година! Здрава и щастлива да е за всички ни! Радвам се, че ви има.

# 48
  • Мнения: 35 110
Моите малките удържаха стоически до полунощ. Повреме на зарята малкото само се гушна в мен и почна да се унася. Уж не им се спеше ама като помирисаха възглавниците и край Wink

# 49
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
За много години! Пожелавам си(ви) оплакванията да са тип "загоря ми манджата"
Не съм писала отдавна, но ви следя.
Нямаше заря, но пък Ганьо компенсира отвсякъде. Добре, че кучето ни не е нормалните и крещеше на прозореца и дебнеше масата в стаята да остане безпризорна. Това с гърмежите е като с ваксините - ти ли ше ми каеш.
Във форума съм от 2005-та, търсех инфо покрай поредната ангина на голямата.

# 50
  • Мнения: 11 545
Да си покажа и аз котето и първата му Коледа.



Скрит текст:





Посрещнах Новата година и по тукашното време и вече мога да си лягам. Точно в 00.00 си пожелах нещо. Дано да се сбъдне. Hands Pray Flowers Four Leaf Clover

# 51
  • Мнения: 15 356
Зверчето заспа в осем.Пет минути преди полунощ се събуди както винаги за мляко.Мъжът ми отиде да я храни и аз влязох една минута преди новата година,за да съм с тях.Гушнахме се тримата и я изчакахме да заспи.
Аз намерих прекрасни хора тук.С Якото бабче бяхме уговорили всичко да ми прати лекарството на мъжа ми .И щеше,но му го смениха.Когато влезе в болница първия път и бях в пълен шок ,тук намерих хора които ми писаха и продължават.Когато разбрахме,че има тромб в сърцето също.
Ваичка,Утро,Сигме ,Мид ,Бабри,Биляна69 ,благодаря ви ❤️Дано не пропусна някой!Много информация,морална подкрепа и сила ми дадохте !
Прешъс,ще се !От личен опит ,всичките ми желания пожелани тогава се сбъднаха.Даже заспаха вече .

Последна редакция: сб, 01 яну 2022, 02:27 от Bobchita

# 52
  • Мнения: 8 527
Честита Нова година! Да бъде добра за всички нас! Да бъдем здрави и благословени! Да бъде!

# 53
  • Германия
  • Мнения: 1 026
Кло, благодаря ти за темата

Бобчита Kissing Heart

Хареса ми пожеланието на Гита Ог, да станем всички загори тенджери и само това да ни е оплакването.

Посрещнах 2022 два пъти, по българско време и по немско. Страхотно беше, само тук много прекалиха с пуцането, повече от 20 мин. без прекъсване, поне не бяха пиратки а заря. Уж цял ден по тв-то повтарят че е забранено и ще има големи глоби. Но в едно българско, балканско градче гледах зарята по месинджъра и беше хубава, но кратка.
Не предполагах, че мога да се чувствам толкова близо до моите момчета и да изкараме прекрасна Нова година заедно, при положение, че ни делят 1700 км. Живота ни вече е само онлайн.


Първото ми влизане във форума беше септември 2006 по много тъжен повод. Много дълго време само четях, после започнах да пиша. След време зарязах този форум. Но миналата 2021 година пак тъжен повод ме доведе отново тук. Въпреки че много неща ме дразнят, тук се чувствам като у дома си.

# 54
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 061
ЧНГ на всички! Cocktail Оплаквам се, че не успях да си изям десерта, но компенсирах с повече шампанско 😂

Поздравявам ви със зарята от Сев.Корея и Дубай Nature Sparkles Tada

# 55
  • Мнения: 3 844
Честита Нова Година, момичета! Аз пожелавам преди всичко здраве през 2022, повече спокойствие и нормалност! Но здрави ли сме, другото ще се нареди по един или друг начин.
Аз лично за себе си, си пожелавам и повече позитивизъм, защото не съм от тези, винаги гледащи с усмивка на живота и това не е много добре.

Изчаках да стане 00ч и тук и мислех да лягам ама се загледах в един филм. Усилие ми е да седя вече, търкалям се наляво-надясно. То не че като легна е по-добре ама стискам зъби.

# 56
  • тук и там
  • Мнения: 11 529
Честита Нова Година! Да сте здрави и щастливи! Heart

Последна редакция: сб, 01 яну 2022, 03:24 от Kaisia

# 57
  • Мнения: 11 545
Кайсия, много сте хубави и двамата с предястието! Simple Smile

# 58
  • Мнения: 3 769
Честита нова година, момичета. Здраве пожелавам най-вече! Здраве като има всичко друго се нарежда.

Аз открих форума като си търсех фризьорски салон с опитен колорист във Варна. Вече забравих салона и името на колориста, обаче онези кичури бяха най-хубавите, които ми бяха правили някога. На сватба се гласях да ходя. Не на моята..

Видях и няколко съфорумки - Уиш, вещице, точно така си те представях! Антигона съм я виждала и преди, а Мамзел и Кайсия ме изненадаха приятно. За ордьовъра на Кайсия мъж убивам и го излежавам!

И да се оплача, че още съм в старата година и допреди малко бях на работа. Кучи студ е навън, сняг, лед, дърветата заснежени, като в приказка е. От страшните!

И последно, много се радвам че ви има, момичета. Няма да споменавам поименно да не пропусна някой, но много подкрепа съм намирала тук в някои от най-гадните ми моменти. Благодаря ви от сърце!

# 59
  • Мнения: 4 239
Flowers Four Leaf CloverНека всеки да намери  четирилистна детелинка! Да бъде здрава, мирна, плодородна и честита Новата 2022 Година!

    Благодаря на Clo за новата тема! Сладурка! 00.10 ч.!!! Champagne

Момичета, видях някои от вас, други не, обаче всички сте много хубави!

За темата Heart

Общи условия

Активация на акаунт