?Въпроси всякакви за СО? 2022

  • 311 212
  • 8 905
  •   2
Отговори
# 8 880
  • Варна
  • Мнения: 36 766
Тя няма да го изгони.
Ще влиза да помрънква тук, пък ще попрочете из форума как другите изневеряват, удрят,пият, теглят бързи кредити... и ще ѝ мине.

И аз така мисля.

# 8 881
  • Мнения: 9 830
Продължавам да си мисля, че "младежът'' съвсем не е наясно с цените, щом са ''го взели'' от директно от производителя. Това, разбира се, не е оправдание за безхаберното му отношение, но е възможна причина да си мисли, че авторката го цака и заделя настрана по някой лев от уж общите. Могат да отидат няколко пъти да пазаруват заедно и да платят сметките. Да му се изясни картинката с цените в края на 2022 или началото на 2023.

# 8 882
  • Мнения: X
Стига да си запази касовите бележки и да му ги покаже, ако той не вярва, че бюджетът е изчерпан и няма пари за храна.

# 8 883
  • Мнения: 6 810
Тук малко на "Хамлет" почна да избива - да имаш или да нямаш мъж...

# 8 884
  • Мнения: 1 256
Скрит текст:
А какво значение има Нарциса, че тя евентуално харчи повече отколкото изкарва?

Значение ще има, ако ти, Пюрче, трябва да покриваш това, което харчи повече. Нали не ти бърка в джоба... не пречи!
Да де,ама ако 100, 200, 300 лв пречат на един мъж, за какво ми е???
Искате да пляскам на 34 годишен мъж , който му се свидят няколко стотачки за любимата??? На ресторанти май не ходеха, почивката деляха като че ли ..ама иначе нашия си купил айфон за поне 2700 и гордо го размята пред гаджето! 🙄🤪ма иначе за пазар за храна не вдига лимита, щото не е влизал скоро в магазина...
Защо на мен да ми бърка в дохода д-р Коктейл ? Нея я правят на 🐞. Дано прогледне момичето.

А, не. В никакъв случай. Форумът би трябвало да помни, че аз съм на мнението, ако мъж няма пари за капризи - свои и на жена си, има нужда от втора допълнителна работа, не от любовни заигравки. Темата е тук е друга - Какво премълчава авторката.

# 8 885
  • Мнения: 7 521
Любоф,  Любоф, ама като немотията навлиза през вратата, любовта си отива през прозореца.
В тая криза, хората, все по- трудно ще се намират , ще имат баланс и единомислие, когато  са изправени пред такива битовизми.
За съжаление.....

# 8 886
  • Мнения: 1 256
Бе какъв годеник, те нямат бюджет за сватба. Не могат да се оправят с месечните сметки, кви парфюми? Явно някой трябва да контролира харчовете много сериозно. Подозирам също, че доста неща от историята се спестяват на публиката.

И аз тва исках да питам - какво значи годеж за тях? Това че живеят заедно ли? На нас ни е ясно, че 100лв за сребро пръстен не е извадил.

Стига да си запази касовите бележки и да му ги покаже, ако той не вярва, че бюджетът е изчерпан и няма пари за храна.

А защо трябва да му показва какво и да е било? Да му бутне 600 кинта януари и да му каже - оправяй се ти със сметките и пазара, тези пари стигат, даже ще ти останат, да заделиш настрани за айпад.  То айфон без айпад е цирк голям.

# 8 887
  • Мнения: 685
До колкото разбрах тя се е опитала. Отсреща и е обяснено, че не е негова работа. Сега сигурно спестява за еърподс, и са му дошли нанагорно +70 лв за коледен подарък.

# 8 888
  • Мнения: 3 841
Мъж или жена, без значение, ако правят такива дребнави сметки, не ми ги хвалете! Направо ми става тягостно докато чета…

# 8 889
  • Мнения: X
Не съм го изгонила, водим тук някакви разговори, не особено продуктивни.
От чисто любопитство, но какви са ви плановете за Нова година? Ще посрещнете двамата, или с родители, с компания? Вкъщи или някъде специално? Като трябва да организирате нещо такова, той как реагира?
В една моя братовчедка ще сме. Него, ако го питаш предпочита да стоим вкъщи, но всички излизания, събирания, разходки ги организирам и измислям аз. Тук вече не става въпрос за стиснатост поне според мен, защото той и при майка му не обича да стои, иска да си ходим все. Твърд домошар, което колкото и е хубаво от една страна, защото съм имала гаджета, дето от събирания и излизания по мъжки не можеш да го свъртиш у вас, толкова понякога е и досадно, аз също не съм много по излизания, но пак ми се иска от време на време, на него хич.

# 8 890
  • Мнения: 1 256
Ама още ли ще го обсъждаме тоя? Или го търпи, или го гони. Май той не е проблемът, ами ти е скучно и искаш да си център на вниманието. Не стига че пари не дава, ами и кефът не ти прави. Оффффффффф.

# 8 891
  • Мнения: 18 369
Домошар и пестелив - човекът е зодия Рак, нали? Flushed
Впрочем не беше ли той някакъв мърляв или бъркам историята? Rolling Eyes

# 8 892
  • Мнения: X
Да, рак е.

# 8 893
  • Мнения: 18 369
А, тогава пестенето идва от несигурност в бъдещето, казва астрологията. Не го приемай лично.

# 8 894
  • Варна
  • Мнения: 36 766
Ама ти още се надяваш на добър завършек и правиш планове за общо бъдеще?!?!

Общи условия

Активация на акаунт