Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (118) - януари 2022

  • 155 156
  • 2 321
  •   1
Отговори
# 2 295
  • Мнения: 675
Печеля чаша от Активия , нея исках и само за нея участвах .
1 участие за това теглене и 1 за предното имах. 🤞🏻🍀

# 2 296
  • Мнения: 596
Днес теглят и Милка. Този път там съм с едно участие, защото така или иначе не ме обичат  Grinning

# 2 297
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Сикрет, супер много ти се кефя на разните и разнообразни награди 😊 Не се сещам за по-печелещ човек от теб, който да играе само от свое име, а не със сто профила. И пак ти се получават нещата. Което си е твое, си е за теб! Това за мен е късметът и тръпката, а не ползването на схеми тип "на всяка цена".
Късмет, момиче, и все така да си позитивна!

# 2 298
  • Мнения: 4 872
Използващите Tesserum- имате ли достъп до приложението? От два дни ме е изхвърлило и не мога да се впиша.

# 2 299
  • София
  • Мнения: 770
И аз не мога от 2 дни!
Използващите Tesserum- имате ли достъп до приложението? От два дни ме е изхвърлило и не мога да се впиша.

# 2 300
  • Мнения: 1 889
+1 за Сикрет. Blush

Писах им на Tesserum, имали проблем и щели да ни уведомят, когато го оправят. Дано е скоро... Ще чакаме. Утре би трябвало да теглят месечната награда от 200 лв.

# 2 301
  • Русе
  • Мнения: 248
Днес ходих да си взем ваучера за 5 лв от Била. Редяха стока и не ми обърнаха внимание, казаха ми да обиколя да напазарувам и ще видят дали е дошъл. Напазарувах още редяха стока и не ми обърнаха внимание. Пак ще ходя през седмицата да проверя дали е дошъл, когато пазарувам.

# 2 302
  • Мнения: 397
Като видях някой да подарява бульон Маги се сетих, че имам 7 бележки, т.е. всичките ми Simple Smile да регистрирам в играта им в Кауфланд. А то се оказа, че тя била до вчера Simple Smile
Все отлагах, че ми беше по-сложно регистрирането на Маги, защото продуктите, които купувах не са изписани с името Маги и трябваше да ги снимам  заедно с бележката, а не мързеше ....  Поне няма да чакам да обявят печелившите Wink

# 2 303
  • Сливен
  • Мнения: 4 238
Много Ви благодаря Relaxed . Наистина е така-имам само 1 профил-тук,във фейса и инстаграма.От време на време регистрирам и половинката,но само в игри,които той си е харесал.Grin Иначе,когато "тайно" го бях регистрирала за СофияМел и спечели картата със 100лв,изкефихме се и двамата.После ми казва-"в ей такива игри,може да ме регистрираш,колкото искаш" Laughing Laughing

Сега като видя,какви са наградите на Каменица,каза-"Минавам на Каменица".Laughing Laughing Laughing

# 2 304
  • Мнения: 397
Като малко утешение за нерегистрираните бележки на Маги съм спечелила ваучер за Озон на стойност 50 лв от Блу Пойнт анкета. Няма ме в Куинс и Активия

# 2 305
  • Мнения: 1 047
Късметлийска седмица на всички!
Една игра Нивеа&Кауфланд

17лв???Тия се побъркаха!

# 2 306
  • Мнения: 2 960
Един гел за бръснене гони 8 лв - 2 гела и готово....

# 2 307
  • Мнения: 3 136
Един гел за бръснене гони 8 лв - 2 гела и готово....
Тук не съм съгласна.Този гел да не се използва за 1 седмица.Вярно е,че всичко се вдига,но прекаляват вече.Да,наградите са скъпи,но са само 5.При постоянното нарастване на цените,всеки(от лични наблюдения констатирам) се стреми да свие разходите си,а минималната сума за участие в повечето игри расте.Днес и аз получих бирата от Хайнекен.

# 2 308
  • sofia
  • Мнения: 1 945
Кока кола са ми изпратили код за ваучер като отговор на писмото, което им изпратих. Реагираха бързо!
. На този ли мейл писахте coca-cola.app@locals.bg?

# 2 309
  • Мнения: 1 200
Кока кола са ми изпратили код за ваучер като отговор на писмото, което им изпратих. Реагираха бързо!
. На този ли мейл писахте coca-cola.app@locals.bg?
Да!

Общи условия

Активация на акаунт