Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (118) - януари 2022

  • 155 039
  • 2 321
  •   2
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 4 009
За Великден имат игри, но мисля,че предни години и през Януари имаха също.

# 46
  • Мнения: 635
ЧНГ! 🎉✨ Успях да се включа и аз в queens вчера с фактура от метро, дано ми признаят, в София мел не успях да се включа, една точка не ми достигна и ми отхвърлиха две рецепти. Чакам от някъде нещо... 🙂 VISA чакам...

# 47
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
Успешна 2022-ра желая! Повече късмет, щастливи дни и никакви здравословни проблеми!
Като цяло съм доволна от спечеленото, но винаги може още Wink
Нека има разнообразие в наградите и по-читави организатори, които спазват собствените си
правила при теглене и  обявяване.

# 48
  • Мнения: 355
За много години! Nature Fireworks Здраве и късмет ви желая Nature Sparkler ! Да получите най-желаните и полезни награди!!! Flowers Four Leaf Clover Ще се включа в милката, но държа само на ваучера. То пък я той няма да ми се падне. Успех на всички!

# 49
  • Мнения: 2 950
Успешна и късметлийска 2022 година! Чакам още от миналата година  чаши от Мотто  и награда от уискито с  гъските  - от началото на декември са и двете. Зор да ги спечелиш, зор и да ги получиш.

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
Честита Нова година Simple Smile, много здраве и късмет на всички

# 51
  • Мнения: 782
За много години! Здрава и късметлийска година ви пожелавам!
Включвам се и аз с питане кога идват подаръчните карти от Милка? Някой получил ли е? По телефона ми казаха май 30 работни дни като срок.

# 52
  • Сливен
  • Мнения: 4 221
Да ви питам-наскоро ЕМАГ,имаха ли безплатна доставка?Понякога като поръчва човек през приложението,доставката е Безплатна. Питам,защото ми се падна от Вайбър играта им,20те кинта ваучер.

# 53
  • Мнения: 1 162
Честито за ваучера от Милка. В правилата не пишеше ли, че на 4-5 ще ги теглят? А и май трябва да са повече на брой, но съм от телефона и не съм сигурна, че виждам всичко 😂😉🍀
Честита Нова Година, да е здрава, щастлива и късметлийска! Нека има хубави награди и всеки да си спечели желаната 🍀🤞🍀

# 54
  • Русе
  • Мнения: 2 605
Честита нова година!
Аз пък защо съм решила, че Куинс са до 4 ти, та забравих да кача последните 2 бележки🤔🤔

# 55
  • Мнения: 1 867
За много години, група! Късметлийска и здрава нова година ви желая! Hug Nature Dizzy

Цвете, и аз така си мислих. Снощи в последния момент се усетих, че участието е до 31.12. и сколасах да регистрирам последните ми 2 бележки. С 4 участия съм за хладилника. Чакам и Престиж.

# 56
  • Мнения: 9 433
Честита нова година!
Записвам се с нито една кутия от Кока Кола. От сричките ми се паднаха поне 10 КО и още толкова ДА. Голяма каръщина.

# 57
  • София
  • Мнения: 12 387
За много години! Да сте живи и здрави!
Дано тази година има повече интересни игри с големи награди.
Участвам с доста бележки във Виза и Ана  . Дано ми се усмихне късмета.

# 58
  • Мнения: 36 447
Аз пък събрах кутиите, но сега на НГ ми се падна едно "да" и се чудя дали някъде не раздават още. Иначе имам много "ко" и "ле", не съм ги броила, но ги събирам в един плик.

# 59
  • Мнения: 14 067
Събрах си точно за трите кутии. Благодарение на вашите съвети, насочвайки капачката към светлината, си вземах бутилка със сричката, която ми трябва. Даже и на колежката открих две "да". ММ много се притесни първия път, после просто минаваше настрани и се правеше, че не е с мен. Joy
Честита 2022 година! Дано имаме повече късмет в игрите, на мен поне ми е необходим.

Общи условия

Активация на акаунт