? Въпроси всякакви ? (2022 г.)

  • 489 480
  • 14 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 54 489
Някой има ли електронно идентифициране във Виваком и в какво се състои?
Че имах запитване по друг повод, отговорили са ми, че нямам такова и явно не могат да ми дадат отговор.

# 46
  • Мнения: 1 281
Някой знае ли от къде да купя такива бонбони, но да не са МиМ, тъй като ми трябват много, а те ще ми излязат доста солено. Друга марка или конкретен магазин?

Skitties, обаче не мога да помогна с цена.

# 47
  • Сф
  • Мнения: 4 767
Едно време имаше Bonibon, ама не знам цена.

# 48
  • Мнения: 4 532
Някой има ли електронно идентифициране във Виваком и в какво се състои?
Че имах запитване по друг повод, отговорили са ми, че нямам такова и явно не могат да ми дадат отговор.
https://www.vivacom.bg/bg/digital-id
Прочетох по диагонал, изглежда лесно да се активира. Обаче ще трябва да си снимаш личната карта.

# 49
  • Мнения: 68 747
За какво се ползва ?
Ненужно ми изглежда на мен

# 50
  • Мнения: 54 489
Да, видях, че се снима ЛК.
Не знам, Тет, питах нещо съвсем обикновено, не е секретна информация. Отговориха ми, че нямам такова идентифициране. Нищо конкретно на въпроса ми.

# 51
  • Мнения: 4 532
Като кликнеш на линка е описано за какво се ползва. Явно не отговарят на въпроси, ако нямаш активирано такова животно. Това с оглед на казаното от DeVa

# 52
  • Мнения: 4 350
Някой знае ли от къде да купя такива бонбони, но да не са МиМ, тъй като ми трябват много, а те ще ми излязат доста солено. Друга марка или конкретен магазин?
Има едни пакетчета около 2.30 в Лидъл. Вътре са около поне 30 бройки. По спомен от лятото говоря, виждала съм ги в постоянният асортимент. Седят при шоколадите, имат различен цвят, на вкус са чудесни. Май има и бели в пакетчета, не само цветни.

# 53
  • Мнения: 10 387
Такива бонбони имаше турски. Предполагам, че могат да се намерят в турски или арабски магазини.

# 54
  • София
  • Мнения: 16 067
Да, видях, че се снима ЛК.

 
А какъв е проблема да се снима ЛК?
Нали при подписване на договор или купуване на предплатена карта я даваш, те я сканират и вече си в базата данни.

# 55
  • Мнения: 68 747
Само за да ме обримчат с нов договор ли ? Аз така разбрах от линка...ми мерси съм. Както казах..безполезно ми се струва. И не заради ЛК, а защото няма да сключа договор с тях онлайн.

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 13 503
Музеят в Дорково има ли актуален сайт /че аз не намирам/, а искам да разбера утре дали ще работи.

# 57
  • Мнения: 14 894
Според гугъл ще отвори в понеделник в 10.

Инсталирах Глово с цел поръчки от Кауфланд, обаче нещо не мога да се оправя. Излиза ми само Фантастико. Опитвам да напиша в полето за търсене Кауфланд или Kaufland, но нищо не намира. Някакви идеи какво да правя?

Последна редакция: нд, 02 яну 2022, 21:00 от Нарцùса

# 58
  • Мнения: 18 574
Ще чакам отзиви за поръчките от Кауфланд.

# 59
  • Мнения: 4 532
Някои хора се притесняват да си снимат и качват личните карти в интернет пространството, за това го споменах. Иначе от това, което пишеше, останах с впечатлението, че е за сключване на нов договор, преподписване на съществуващ, прекратяване на договор. Явно обаче и за други онлайн идентифицирания се иска, щом на DeVa са й отказали да отговорят на въпроса. Teta, всеки за себе си преценява нужно ли му е нещо или не. Нито те убеждавам да го активираш, нито нещо друго. Някои хора се страхуват да ходят по офиси, в тези смутни времена. Други предпочитат всичко да става онлайн и да не губят време с ходене по офиси. За всеки потребител си има възможност да избере как да се случват нещата - електронно или физически.

Общи условия

Активация на акаунт