Кога запалихте цигара?

  • 2 337
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 790
Не се пуши вкъщи, пуша на балкона.
А всъщност не съм спирала да пуша, не можах да ги откажа.  Embarassed

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Не съм запалила още Crazy Когато видях двете черти на теста просто оставих цигарите и през бременността не съм пушила....сега моя хубусник е пасивно кърмаче /т.е цедя и дама кърма, че не иска да засуче/

# 17
  • София
  • Мнения: 39 773
У нас се пуши в холА, но мисля скоро да налагам вето.

# 18
  • Мнения: 2 849
Вкъщи не се пуши ,само на балкона .

# 19
  • Мнения: 4 621
В началото се пушеше само навън, вече пушим и в къщи вечер, но  винаги се проветрява добре.
Първата цигара я запалих два дни след раждането в кафето на болницата Embarassed

# 20
  • Мнения: 3 334
Вкъщи не се пуши ,само на балкона .
и в къщи е така.Само аз пуша,но въпреки това не обичам да ми мирише къщата на цигари и затова гоня всички вън Mr. GreenПред детето пуша само на открито Wink

# 21
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Александър е на 2г.2м., но още не съм пушила в закрито помещение пред него.Излизам в градината, когато дойдат гости също пушат там.Може да съм пушачка, но съм против пушенето в домовете!

# 22
  • Мнения: 1 186
През цялата бременност не запалих цигара(преди това пушех 1 кутия за 2 дни),като се роди бебка успях да я кърмя само 2 месеца Cry и като ми спря кърмата-запалих.Сега пак пуша по малко Rolling EyesПред нея май само на вън,защото вкъщи не се пуши Naughty

Ей, ама и при мен е точно така.Поздрави smile3525
Благодаря MadGirl-ако знаеш колко ми е приятно да чувам майки които не са пушели по време на бременноста и кърменето-голяма защитничка съм на това Peace
Малко ме е яд, че пак запалих- ама ПУСТИ ЦИГАРИ-аз ги оставих,а те мен НЕ Peace

ПОЗДРАВИ  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 059
вкъщи се пуши само в кухнята а дребния не стой там

# 24
  • Мнения: 2 897
Гласувах с последната опция Peace
Отказах цигарите,когато разбрах,че съм бременна(преди това пушех по кутия-кутия и половина на ден).Като не-пушачка се чувствам превъзходно и нямам намерение пак да пропушвам.У нас не се пуши,мъжът ми излиза на терасата.Надявам се тази практика да остане,за доброто на детето ни.Ще отбележа още,че баща ми е пушил 10 години без ние с брат ми да разберем,а бяхме достатъчно големи.Благодарна съм му за жертвата,която е направил,защото знам колко е неприятно да се ограничаваш с цигарите,особено когато ти се иска да си изпиеш сутрешното кафе в удобния фотьойл пред телевизора Wink

# 25
  • Мнения: 35 971
няма да запаля!

# 26
  • Мнения: 338
В къщи не се пуши от както забременях.И 7г. по късно пак е така-пушим по терасите.

# 27
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 354
Вкъщи пуша само аз- на терасата  Crazy
След като стана на 6 месеца дребната, се е случвало да попадне на място с цигарен дим- например в заведение, или когато ние сме на гости.
Запалих цигара, когато бебето беше на 3 месеца. През бременността не пушех, но докато кърмех- да, макар и по малко  Confused

# 28
  • Мнения: 5 362
http://www.tialoto.bg/article.php?cat=31&id=3458
Който иска да види какво пише тук

# 29
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Само навън. В къщи се пуши само в кухнята.

Общи условия

Активация на акаунт