Остави ме навънка

  • 4 586
  • 78
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 198
И двете истории прочетох със зор, и двете момичета са млади и нещастни. Първото момиче вече знае какво да направи, дано си послуша интуицията.
Второто - с детето и в чужбина пак. И не помисляй да се връщаш на село.

Никога няма се върна, просто веднъж в годината отиваме там за 2-3 седмици.

# 61
  • Мнения: 198
Авторка, в момента искаш да го зарежеш и той да страда, да го боли и да съжалява, че е изпуснал такъв човек като теб.
Няма да стане. Не му пука за теб и не си му важна. Само това е достатъчно, за да си тръгнеш, а спането в колата да те отрезви.
На 25 си, какво да чакаш? Да си пропилееш младостта.

На твое място не бих му се обяснявала, писала смс-и, нищо. Просто спирам да му се обаждам, ако той се обади или пише не вдигам и толкова. Това е единствения начин да го накарам да се почувства като парцал, както третира той теб.

Да, обичала си го. Имали сте си своите моменти, но вероятно са те използвали. Ще чуеш много неща зад гърба си. Въобще отгърни тази страница и си мисли как започваш на ново. Как тепърва ще градиш живота си и ще търсиш правилните хора в него, помнейки грешката си до момента.

Не давай шанс, не се умилявай връщайки се назад, не си мисли че нещо някога в тази връзка ще бъде различно. Тук никога нямада си обичана, ценена, харесване.

Newmomy, според мен си от преиграващите майки, които като родят и смятат, че са снесли златното яйце и целият свят ще се върти около бибката на принца. Само претенции видях от теб, че Нейно величество е благоволило да иде на гости на село, където е получило внимание, дарове и грици по възможния за тях начин.
Момиче, ако продължаваш да си това, което показваш няма да нимаш нивгаш семейство - и мъжа си ще загубиш и детето ще прогониш. Въобще имаш проблем с изграждането на отношенията с хората, защото постоянно искаш нещо и не виждаш човека отсреща.

Какво съм искала постоянно?
Просто исках един чист дом без косми, нормален сън за детето, защото ако го събуди някой става мн.нервно и не спира да плаче.
Това пък ако са претенции! 🤣

# 62
  • Мнения: 198
Първият казус е ясен, сама знаеш, че трябва да приключиш тази връзка и то най-добре без много приказки и обяснения. Даже случката с колата не е най-лошото, а това, че те обижда, не ти позволява да имаш приятели и те подтиска по всякакъв начин. Според мен и ти е посягал, ама не казваш.

За втората, още съм в потрес. Не мога да застана безрезервно на страната на младата майка, защото е знаела къде отива и описанието на държанието и там не ми харесва особено.

Разбира се че знаех къде отивам.
И го оставих да се грижат за него, въпреки че майка му ми каза, че съм ревнувала детето.
Еми хем казва никой не ми бил длъжен да ми гледа детето, хем ми вика ,че съмго ревнувала.

# 63
  • Мнения: 198
Лелееее, останах без думи от втората история, то изказ, то чудо. Надявам се да не е истина, но за първи път съм на страната на свекървата. Дано не срещам хора като Newmomy, пък камо ли да трябва да живея с тях. А пък някой посегне ли ми на котката, го оставям сакат без да се замисля.

Ех кви котки, кво нещо.
Не им казах да я убият, а просто да седи в друга стая. Един чист и спокоен дом съм искала. Явно е много. 😁
Никой не е длъжен да отглежда дете с животни. Голям праз, че ще го преместят в друга стая за 2-3 седмици, да би да не се депресира?!
После ако щат на главите си да я носят!

# 64
  • Мнения: 15 064
От цялата работа не разбрах как точно човек, който се намира на пичка си лелина, трябва да види нещо, което се случва тук. Само ей туй не ми стана ясно. Иначе тъпотата, наглостта, авантаджийството, агресията и интригантството са ми ясни.

# 65
  • Мнения: 198
От цялата работа не разбрах как точно човек, който се намира на пичка си лелина, трябва да види нещо, което се случва тук. Само ей туй не ми стана ясно. Иначе тъпотата, наглостта, авантаджийството, агресията и интригантството са ми ясни.

Кое не разбрахте?

# 66
  • Мнения: 5 300
Newmomy , по-добре спри, доста си обсебваща, успя да обсебиш темата на потребителката, правя си сметка и в живота каква си... Светът не се върти около теб и детето ти. Като искаш да си на чисто, изчисти, котката е преди бебето ти там, защо да трябва тя да се мести. Обикновено гостът се адаптира, а не обратното, ако си беше стояла на квартира, нямаше да има косми, падания до печката и т.н.

# 67
  • Мнения: 21 649
А не разбрах, например как си хванала бълхата и защо си я снимала да я пращаш на мъжа ти, той едва ли бълхи не е виждал. И какво да направи, даже евдруга страна. Според мен копнееш да правиш скандали.

Иначе не мисля, че трябва тук да обсъждаме твоя казус, темата е на друга явторка.

# 68
  • Мнения: 15 064
нарочно го оставих да го гледат, за да види синът им за какво става въпрос
Ей това. Синът им е бил в чужбина.
Ако смяташ да продължаваш да си семейство с мъжа си, пий някакви успокоителни, барем да ограничиш поне истериите си. Не се учудвам, че с екземпляр като теб мъжът ти защитава родителите и сестра си. Впрочем и зълвата правилно ти е казала, че у тях не е хотел. Като не ти харесва, писаха ти - хващаш си багажа и се махаш. Ама ха, наглярка такава, в чужда къща ще крещи на домакините. За каква се мислиш?

# 69
  • Мнения: 198
Newmomy , по-добре спри, доста си обсебваща, успя да обсебиш темата на потребителката, правя си сметка и в живота каква си... Светът не се върти около теб и детето ти. Като искаш да си на чисто, изчисти, котката е преди бебето ти там, защо да трябва тя да се мести. Обикновено гостът се адаптира, а не обратното, ако си беше стояла на квартира, нямаше да има косми, падания до печката и т.н.

Права сте, че темата се отклони, повече няма да досаждам.А за котката, не може ли да седи в друга стая? Да и аз исках да си седя в квартирата, но отидох там за да го видят и да са с него.

# 70
  • Мнения: 32 275
Пусни си твоя тема.

# 71
  • Мнения: 21 649
Може би не си лош човек, нарече котката котчица, което е  сладко Simple Smile, обаче много си груба, псуваш, караш се с хората на които си на гости, не хубаво така.

# 72
  • Мнения: 833
Те са искали да го видят и са го направили. Това, че не са го третирали както на теб ти е щукнало, си е твой проблем и като такъв си го решаваш сама. В къщата на тези хора се живее така, хубаво лошо, това е положението. Не се и различавате много, затова и предполагам не ти се връзват на капризите, колкото и да се опитваш да се пласираш за важна клечка.

# 73
  • Мнения: 5 300
Скрит текст:
Newmomy , по-добре спри, доста си обсебваща, успя да обсебиш темата на потребителката, правя си сметка и в живота каква си... Светът не се върти около теб и детето ти. Като искаш да си на чисто, изчисти, котката е преди бебето ти там, защо да трябва тя да се мести. Обикновено гостът се адаптира, а не обратното, ако си беше стояла на квартира, нямаше да има косми, падания до печката и т.н.

Права сте, че темата се отклони, повече няма да досаждам.А за котката, не може ли да седи в друга стая? Да и аз исках да си седя в квартирата, но отидох там за да го видят и да са с него.
Може и да не може, има животни, които не могат да стоят в една стая и започват да мяукат достатъчно силно, че да не можеш да я изтърпиш да ти увива като на умряло, тогава сигурно пък щеше да ти е друг проблемът, че котката не те оставя да почиваш(спиш). Както има една приказка: "Няма проблем, който да не мога да създам". Та така...

# 74
  • Мнения: 771
Съгласна съм с едно мнение преди мен. И аз няма да изхвърля котката си, за да се съобразявам с гости. Плюс това, никой не е длъжен да гледа чуждо дете. От началото на разказа става ясно как за Вас свекърва Ви е проста, невъзпитана селянка и т.н. След като я мразите толкова, защо сте и в дома? И защо очаквате тя да Ви харесва? Най-малко пък отговорна за детето Ви е сестрата на мъжа Ви. Въобще не знам защо сте там. След като са прости, след като е мръсно… А ако детето ви падне до печката и Вие сте в помещението, никой не Ви е виновен!

Всъщност, не можахте ли да пуснете друга тема? Дамата искаше съвети тук по друг въпрос. И честно казано онзи сценарий ми е по-интересен.

Общи условия

Активация на акаунт