Отговори
# 105
  • Пловдив
  • Мнения: 1 576
Много харесвам Калоян. Помня го от предишното му участие, а аз даже победителите не помня. Дано този път продължи до финала!

# 106
  • Мнения: 4 532
Тази вечер повечето дуети се получиха хубаво! Фаворитки ми бяха Виктория и Надежда! Много ме докоснаха и с "Лале ли си, зюмбюл ли си", но втори сезон с победител с народно пеене не вярвам да има. И на мен ми поомръзна. Много талантливи певци има на сцената, но за мен една досега се открои много ярко - Надежда! Страхотен тембър, техника, глас, сценично присъствие, върха е! И въпреки че Любо малко ме дразни като треньор искам тя да е гласът!

# 107
  • София
  • Мнения: 5 054
Дотук сезонът вървеше вяло. Днес обаче епизодът беше много добър.

# 108
  • София
  • Мнения: 4 429


Гласът на България - сезон 9, епизод 9 (30.10.2022)

# 109
  • Мнения: 48 103
Соня на мен ми е фаворит, много не докосна още от началото
Всички останали в този епизод също бяха невероятни! Изобщо тази година сезона е силен, а предаването остава малко на заден план. Не знам защо така. Страхотни изпълнители!

# 110
  • Мнения: 2 666
Имам чувството, че са много добри, само когато пеят известни и доказани песни. След формата обаче, на повечето не им потръгва соловата кариера, дори на победителите.

# 111
  • София
  • Мнения: 7 972
Според мен Донко снощи се представи много по-добре от Соня и нищо чудно Дара да спечели с него, ако го запази. Донко сто процента може да пее и в друг жанр.

# 112
  • Пловдив
  • Мнения: 1 576
Аз харесах много и Соня и Донко. Не само заради хубавата песен, а заради прекрасните им чисти гласове. Наистина Донко е по-уверен, макар че е по-малък. Но това не значи, че Соня няма да се справи, ако работят добре с нея.

# 113
  • Мнения: 2 081
И на мен ми хареса изпълнението на Соня и Донко, както и на Борис с Павел.

# 114
  • София
  • Мнения: 15 281
Донко има прекрасен, топъл, плътен глас. И си каза, че може да пее и в други стилове, така че - надявам се да му дадат възможност да го покаже и да се представи добре и следващия път.
Соня също много ми харесва, но - да, вече имаше победител като нея в миналия сезон. Ще търсят различен победител този път.

# 115
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Никола и Мария Магдалена бяха уникални!! И аз бих избрала Никола. Браво на двамата !

# 116
  • Мнения: 4 591
Имам чувството, че ще добутат новия вокалист на Д2 до победа този сезон

Последна редакция: нд, 06 ное 2022, 21:23 от me_for_president

# 117
  • Мнения: 1 462
Имам чувството, че ще добутат новият вокалист на Д2 до победа този сезон
И аз имам такова чувство. Колко по- добри певци си тръгнаха. Според мен Лечев няма да открадне никой и ще го остави.

# 118
  • Мнения: 4 532
Нали все пак зрителите решават по-натам. Не мисля, че ще е той. Аз виждам много други таланти. Ама ще видим. Радвам се, че Любо спаси Ванеса. За мен Даниела нямаше място по-натам и все пак ми стана жал как в последния момент си изгуби мястото.

# 119
  • София
  • Мнения: 4 429




Гласът на България - сезон 9, епизод 10 (06.11.2022)

Общи условия

Активация на акаунт