Отговори
# 90
  • Мнения: 1 616
Този Ангел пее фантастично, страхотен глас.

# 91
  • София
  • Мнения: 62 595
Така е, и на мен ми се видя слаб дуетът с Даниела, не ме впечатлиха изобщо. Песента се обезличи, дори в един момент ми се прииска да звучи ресторантски, но поне да звучи някак.
Младежите с траша ми харесаха, поне са различни. Двамата с Аишата също не ме впечатлиха. Слабичко до момента върви.

# 92
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Накрая какво се случва с откраднатите? Засега е ясно, че всеки следващ откраднат от даден треньор измества предишния откраднат от същия треньор. След приключване на вокалните двубои директно в кръга със столовете ли отиват?

# 93
  • Мнения: 4 519
Засега ми харесват отборите на Дара и Галена. И като цяло още от предния сезон мисля, че те се справят по-добре като треньори.
Любо много го харесвам и като певец и като човек, но на моменти подхожда доста странно, да не кажа несериозно, както първия му дует, който беше всичко друго, но не и пеене, а накрая избра жената, понеже все пак можела и да пее...
Лечев също ми е странен. Откъде тази любов извади към циганина с маанетата, който по всичко личи, че може само кръчмарски да си пее.
Кражбите на Даниела и момчето при Галена бяха несполучливи и очаквам да ги заменят другата неделя. Само ми стана кофти за момичето на Дара, което Лечев беше откраднал, че отпадна.

# 94
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Бе Радостин спокойно можеха да го оставят неоткраднат. Дори най-малко заради това, че вече си има място за изява, и то съвсем не маловажно. Според мен Любо точно това избра за аргумент, но го каза по друг начин - така, че да звучи в полза на Калоян.

# 95
  • Мнения: 27 634
Така е можеше да не крадът Радостин.
Според мен Галена сгреши като не избра двойника на Галин.
При Любо има силни гласове и при Дара.
Дара умее да нахъсва и добре се справя като треньор. Победителя тази година  ще е от отбор Дара или Любо. Време е да сменят Лечев като треньор.

# 96
  • Мнения: 7 167
Според мен Галена сгреши като не избра двойника на Галин.
Това беше най-голямата изненада за вечерта, не че Лети не пя добре.

# 97
  • Мнения: 27 634
Ако го беше избрала щяха да кажат уреди се с дует с Галена това му е мечтата. Затова го избра в полза на другите.
Тя трябва да се ръководи от гласа. Другия младеж не ми хареса ,но избра него. Не помня името  жената беше открадната.
Тя пя  добре и е много емоционална. Любо я открадна. Каза, че харесва това в нея.

# 98
  • Мнения: 7 167
Ако го беше избрала щяха да кажат уреди се с дует с Галена това му е мечтата.
Е, тя открадна момчето, което пееше метъл или както там се казваше стилът, и той иска дует с нея. Не че има значение...

# 99
  • Мнения: 27 634
Така ли ?  Значи е избрала ще прави дует с метъла. Що не искат дует с някой от другите треньори.

# 100
  • Мнения: 2 081
“Двойникът” на Галин изобщо не ми хареса. Ангел също, не знам защо и продължи.
Мое лично мнение, единственото, което ми хареса, беше последното изпълнение. Мисля, че Любо направи правилния избор  с Калоян.
Направи ми впечатление отношението на  участниците, седящи на спасените столове, с изключение на Вики ( а тя отпадна).

# 101
  • София
  • Мнения: 4 429


Гласът на България
 сезон 9 епизод 8 (23.10.2022)

# 102
  • София
  • Мнения: 62 595
Пред Калоян Радостин направо се губеше. Всичко вече наполовина е пиарска история за Радостин. Трябва отново да се даде тласък на него като нов вокалист и на групата в допълнение..

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
На мен Радостин не ми хареса. Смятам, че човек, който пее в наложена група, е нагло да участва в такъв формат. Ясно е,че им е казано да го бутат до следващото стъпало, където вече зависи от зрителите уж. ПРска работа, нечестна.
Отделно самото момче ми е заспало и без харизма . Изобщо не знам как са го избрали,  не е за рок банда . Ама ,какво е честно в този живот. На Галена избора на Неви ме шокира, на може би щяха да й станат много момчетата . А и сякаш й беше неудобно да я махне.Траш момчето смятам ,че няма да изкара следващите кражби. Много ми е симпатичен иначе . Обе тази година според мен сезона е силен ,да видим обаче натам.

# 104
  • Мнения: X
За мен последното изпълнение беше едно от най-добрите за вечерта. Калоян беше по-добрият, но и Радостин според мен заслужаваше да бъде откраднат. Признавам си, че при появата му на предния етап не ми хареса, но сега изпълнението му беше добро, да различно от Калоян, но и някак си двамата са различни. Има потенциал и в Радостин, но има нужда да се развие, мисля че и бандата му го осъзнава това, но виждат и потенциала. Едно трябва да се признае на Д2 - всеки път си избират страшно различни вокалисти, но всички са добри - и Дичо, и Дидо, и Радостин сега. Имат нюх.

Общи условия

Активация на акаунт