Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 3 611
Пробутването на Д2 е смешно. Момчето показа много слабо изпълнение на хубава песен.

# 76
  • София
  • Мнения: 62 595
Да, тръгнахме на имиджово-рекламно позициониране. Идеята е да се промоутва младежа ли? Доста тъпо.
И онова с учителката не беше особено добре - предупредили са ги. Значи се знае по сценарий какво се случва. Продължавам да мисля, че журито има предварителна представа кой кой е и им шепнат в слушалката.

# 77
  • Мнения: 11 479
Младежът не може и на малкия пръст да му стъпи на Дичо. През цялото време в главата ми звучеше неговия глас, това е истинското звучене на тяхната музика. А този левент - да, пее вярно, но до болка скучно, банално, незапомнящо се.
И много изкуствено ни направиха представлението.

# 78
  • София
  • Мнения: 4 429


Гласът на България - сезон 9, епизод 6 (09.10.2022)


# 79
  • София
  • Мнения: 62 595
Някой гледа ли тази вечер?
Дуетът беше добър, но малката беше притеснена и дистанцирана, рядко гледаше другата, сякаш пееше за себе си. Не мога да повярвам, че пее в група. Трябва да е свикнала.

# 80
  • Мнения: 797
Ама Мишето! Най силният глас в България била! Боже!

# 81
  • Мнения: 5 782
Ама Мишето! Най силният глас в България била! Боже!
Коя е тя? За пръв път чувам за тази жена и аз се учудих на това, което каза Дара.

Вики ми хареса повече в тази песен.

# 82
  • Мнения: 797
Ама Мишето! Най силният глас в България била! Боже!
Коя е тя? За пръв път чувам за тази жена и аз се учудих на това, което каза Дара.

Вики ми хареса повече в тази песен.
Една певица,не пее лошо,но вечно лансирана във всякакви формати.И в никакъв случай не е ,,най големият глас в България..

# 83
  • Мнения: 4 459
Чудя се аз ли съм крайно некомпетентна или това беше супер слаб дует. Не харесах нито един от двамата

# 84
  • Мнения: 358
Срамно слаб дует беше този на Даниела и Александър, какви бяха тези суперлативи от страна на журито, не ми е ясно...

# 85
  • София
  • Мнения: 2 061
На колко кражби имат право този сезон? Миналата година не беше ли само по веднъж?

# 86
  • Мнения: 3 611
Мисля, че този сезон победителят ще е от отбора на Любо.

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Като слушах Любо и стана ясно, че имат право да крадат, после да сменят откраднатия, така че е ясно защо откраднаха всички първи. После вече ще са внимателни дали и кой да сменят.
Тези последните двама от на Любо отбора са уникални !

# 88
  • Мнения: 4 459
Обичам метал, но това е някаква гавра със жанра...

# 89
  • София
  • Мнения: 2 061
Мисля, че този сезон победителят ще е от отбора на Любо.
Стига да не е един от тия двамата 😂

Общи условия

Активация на акаунт