Как преодоляхте разочарованието?

  • 3 744
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 751
Благодариш мислено и искрено на момчето, че ти е дало уроци и опит.

Благодариш на съдбата, кармата живота, Бог или в каквото там вярваш, че опитът и урокът е бил ценен но кратък и бързо си осъзнала ситуацията.
И продължаваш напред!
С малки крачки.
Всеки ден ще си по-добре от вчерашния.

# 31
  • Мнения: 3 591
Плюеш си три пъти в пазвата, че не си забременяла от него и не ти е опропастил живота. Сега си свободна да намериш по-добър.
Поне това на мен ми помогна до някъде.

# 32
  • Мнения: 6
Едно време се бях научила да го преодулявам в училище, по детски(любов,оценки,загуби и т.н.) и сега тази детска сила я прехвърлих в живота ми на възрастна жена!

# 33
  • София
  • Мнения: 152
Едно време се бях научила да го преодулявам в училище, по детски(любов,оценки,загуби и т.н.) и сега тази детска сила я прехвърлих в живота ми на възрастна жена!
Е, и преУдоля ли го? Joy

# 34
  • France
  • Мнения: 13 401
Смятам, че би ти било по-полезно да се запиташ защо една такава "връзка" (ти слагаш кавичките, не аз) те е довела до такова състояние. Защо позволяваш на нещо толкова банално да те изкара от строя? В какво точно си се влюбила? Защото си мисля, че 7-8-9 платонични срещи не са достатъчни да опознаеш отсрещната страна.

# 35
  • Мнения: X
Смятам, че би ти било по-полезно да се запиташ защо една такава "връзка" (ти слагаш кавичките, не аз) те е довела до такова състояние. Защо позволяваш на нещо толкова банално да те изкара от строя? В какво точно си се влюбила? Защото си мисля, че 7-8-9 платонични срещи не са достатъчни да опознаеш отсрещната страна.

Явно в голяма степен съм проявила наивност и съм повярвала,че така ще стане,както го казва той.Не очаквах, докато ми казва,че едва ли не един ден ще сме семейство, в същото време да ме остави ей така без да му мигне окото и да ме забрави за някакви си дни.
Не са,да.

# 36
  • INFJ
  • Мнения: 9 733
Е, нали сте правили и секс като сте се виждали, това не са платонични отношения? Ако едно момиче прави секс, е много лесно да се влюби и загуби по партньора си...

# 37
  • София
  • Мнения: 152
Зависи от момичето. Има го и обратния вариант - след секса партньорът-мъж да се влюби повече. Но в случая на Елфичка това май не е така.
Елфичке, този човек не е бил привлечен достатъчно към теб. Може да си е такъв - "прехвърчащ от цвят на цвят", а може и ти с нещо да си го отблъснала (нещо в характера ти, външността, навиците). По принцип, не е добре жената в любовната връзка да се "вдава" чак толкова, да полага неимоверни усилия да спечели мъжа, да спасява връзката и пр. Това много често (да не кажа - винаги) отблъсква мъжете, защото те я усещат като "отчаяна". А това, последното, мъжете го "надушват" безпогрешно. Инстинкт им е.

# 38
  • France
  • Мнения: 13 401
Явно в голяма степен съм проявила наивност и съм повярвала,че така ще стане,както го казва той.Не очаквах, докато ми казва,че едва ли не един ден ще сме семейство, в същото време да ме остави ей така без да му мигне окото и да ме забрави за някакви си дни.
Не са,да.
Върху това трябва да поработиш, според мен. Утре ще ти пише някой американски ветеран, който си търси сродната душа и ще вземеш да се вържеш.

# 39
  • Мнения: 8 049
направо от такива, които в началото ти говорят за семейство, бягай бързо и на мига.. Joy

# 40
  • Мнения: X
направо от такива, които в началото ти говорят за семейство, бягай бързо и на мига.. Joy

Така ще правя вече😃

# 41
  • София
  • Мнения: 13 142
Ами зависи. Зависи на колко години сте, зависи дали говори, че иска попринцип семейство, или на ден първи обявява, че вижда сватба и деца с теб конкретно... и пак има хора, които един вид "знаят", че ти си жената, но тези неща се тестват във времето и с действията, а не се вярват сляпо.

# 42
  • Мнения: 415
Има хора който в момента в който се закачиш на въдичката, им защото явно нямат акъл или не го използват и почват да говорят колко си мила,колко си добра, искам да си майка на децата ми Sweat SmileSweat Smile това са много силни думи трябва да ти идва отвътре да ги кажеш! Не да замажеш очите и после тихо мълком да спреш всякакъв комуникация с този човек.

Бившият ми приятел на 1 вия месец готов брак да ми предлага ,насрочваше дата на която ще ми предложи аз стоях и се чудех от къде да скоча Sweat SmileSweat Smile защото бяхме от 1 месец заедно знам че времето лети ама чак толкова бързо не исках да се пускам в такава отговорност. В крайна сметка предложението за брак не се състоя Sweat SmileSweat Smile  разочарованието или ще те направи по-силна или ще се сринеш.

# 43
  • Мнения: X
Има хора който в момента в който се закачиш на въдичката, им защото явно нямат акъл или не го използват и почват да говорят колко си мила,колко си добра, искам да си майка на децата ми Sweat SmileSweat Smile това са много силни думи трябва да ти идва отвътре да ги кажеш! Не да замажеш очите и после тихо мълком да спреш всякакъв комуникация с този човек.

Бившият ми приятел на 1 вия месец готов брак да ми предлага ,насрочваше дата на която ще ми предложи аз стоях и се чудех от къде да скоча Sweat SmileSweat Smile защото бяхме от 1 месец заедно знам че времето лети ама чак толкова бързо не исках да се пускам в такава отговорност. В крайна сметка предложението за брак не се състоя Sweat SmileSweat Smile  разочарованието или ще те направи по-силна или ще се сринеш.

Точно, че са много силни думи, а той не веднъж ми ги е казвал, помислих,че има такива намерения за нас, но уви…

# 44
  • Мнения: 3 591
Оф душицо, тия дето много се силят са най-вече въздух под налягане.
И моя бивш ми обещаваше веднага да се оженим - накрая ме разкара и се ожени за първата срещната. Гледай действията, а не празните думи. Вече всеки втори мъж се научи да лъже красиво.

Общи условия

Активация на акаунт