Как преодоляхте разочарованието?

  • 3 743
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Оф душицо, тия дето много се силят са най-вече въздух под налягане.
И моя бивш ми обещаваше веднага да се оженим - накрая ме разкара и се ожени за първата срещната. Гледай действията, а не празните думи. Вече всеки втори мъж се научи да лъже красиво.

Да… знаят как да спечелят една жена и какво иска да чуе…
Знам, че тези,които много приказват, накрая нищо не правят.но…

# 46
  • INFJ
  • Мнения: 9 733
Просто гледай думите да са придружени и с действия. На думи лесно се обича.

# 47
  • Мнения: 7 558
Гледайте реални  действия, когато ги няма виждате , че хубавите думи олекват и всъщност нищо не означават. Лошото е ,че ние жените обичаме и с ушите си, а това се използва като слабост от много мъже.

# 48
  • Мнения: 128
Здравейте!
Преди 2-3 седмици бях пуснала тема с едно огромно разочарование… доста ми тежи от това,което се случи.
Накратко за тези,които не знаят за какво става въпрос- имах “връзка” грубо половин година  с момче от разстояние,виждали сме се броени пъти,но за това време той успя да ме “оплете в мрежите си” и накрая последва адски голямо разочарование. Планове,думи-големи,действия никакви…  скарахме се,опитах да оправя нещата,а през това време той си е лягал с други.
Та,въпроса ми към Вас е- как успяхте да преодолеете разочарованието?
Не ми се случва за първи път,просто този път не мислех,че така ще стане и ми е много тежко.
Благодаря за съветите Ви!

Имам теория, че когато един мъж сменя партньорки често, той е незрял и не знае какво иска или го прави целенасочено, защото е женкар. Тоест не става Simple Smile

Преодоляване...от 3 до 6м. Повече време не си заслужава да се губи.

# 49
  • Мнения: 2 995
Е, има и други мъже огледа се...

# 50
  • Варна
  • Мнения: 5 421
Вместо да черпиш, че си се отървала толкова бързо и без последици от този курвар, ти си седнала да тъжиш... Опитай се да мислиш от тази гледна точка.

Явно в голяма степен съм проявила наивност и съм повярвала,че така ще стане,както го казва той.Не очаквах, докато ми казва,че едва ли не един ден ще сме семейство, в същото време да ме остави ей така без да му мигне окото и да ме забрави за някакви си дни.
Не са,да.
Следващия път когато някое гадже ти каже подобно нещо на трета - пета среща, вече ще знаеш какво следва и няма да си губиш времето с такива хахота.
Ето ти още една причина да си благодарна - кофти връзките ни дават безценни уроци.

Общи условия

Активация на акаунт