Диетата на Рене Зелуегър - 1 част

  • 25 158
  • 274
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 63
А да,забравих -ама тая вода хич не ми влиза,надвечер доста ожаднявам,ама през деня newsm78
Хайде до после Peace

И на мен отначало трудно ми влизаше,ама се да ти кажа така се плъзгаа,направо ще се удавя във вода wflag Много е важна водата,така че пие ти се,не ти се пие,трябва да се наливаш и ще видиш ,че ще свикнеш newsm10

Такааа,кафето изпихме вече,витамина изпих и на обяд ще хапвам риба тон и една краставичка пак,а за вечеря кюфтенца с някаква салата. eat
SISOLITA, bobo стегнете се малко  smile3512 smile3533 , не е толкова сложно!

Това е от мен засега bye

Успешен ден!

# 61
  • Мнения: 910
Здравейте,момичета!  bouquet
Аз мислех от понеделник да започна,но нещо не съм добре и ще се наложи да отложа диетата за известно време,докато разбера каква е причината.
Виждам че добре се справяте!
Желая ви успех и ще се включвам от време на време! Peace

# 62
  • Мнения: 2 495
Хора, хееееелп гладна съм smile3511Ядох преди един час, ама тая мисъл направо ме побърква tantrum

# 63
  • Мнения: 3 372
Яж пак Hug И не мисли за яденето Naughty Намери си някво занимание, пии повече вода, от нея се убива апетита Peace

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
И аз мисля да се присаединя.Надявам се диетата да не навреди на бебеправенето.

# 65
  • Мнения: 63
Добро утро Ренетки Simple Smile
 welcome MEGI  Simple Smile Спокойно може да спазваш режима,в никакъв случай не пречи на бебеправенето newsm10

Ох днес си взех моркови да хрупам,ама като погледнах те имат 8% въглехидрати на 100 гр. Shocked milenna21 я ти като ветеранка кажи пречи ли нещо да ги ям днес тези моркови?

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Аз започнах от снощи и да докладвам.Изядахполовин пилишко бутче(печено)и 2 кисели красавички.Днес съм на консерва с риба за обед и варени яйца за вечер.Само от любимото 3 в 1 не се отказвам-немога без него.Дано да издържа
Пожелавам ви лек и ползотворен ден Hug

# 67
  • Мнения: 3 372
_MEGI_, добре дошла при нас welcome Не вярвам този режим да пречи на бебеправенето, защото фактически ти не стоиш гладна ами си ядеш колкото искаш, но от позволените храни smile3521
Reola, хрупкай си морковите и не се притеснявай, нали са зеленчук Peace А и то не може съвсем без въглехидрати, те все пак са нужни на организма smile3513
Аз снощи хапнях ат любимото ми кисело зеле със свинско Animal Pig Сега пия кафенце morning, после чайче и се почва с водата  sport027 За обяд незнам какво ще е, не умея да си правя планове, ям каквото си харесам Crazy
Да се похваля, сутринта кантара показа 66 кг goodscale newsm44

# 68
  • Мнения: 63
MEGI,по принцип не трябва да се пие,щото вътре има и захар,или ако толкова си свикнала с него,поне опитай да не го пиеш всеки ден,като може да редуваш един ден горчиво кафе,а на другия 3 в 1 Wink Иначе другото ,което си хапвала си е по режима newsm10,само че сякъш е малко количеството.Прибваи към консервата някакъв зеленчук,а вечерта към яйцата някаква салатка примерно yes
milenna21 браво на теб бе  smile3501,много се радвам за теб newsm44 .
Нека всички да се хвалят ей тъй като тебе,само със свалени килца  yes И аз ще се отчета в събота как стоят нещата с цифрата goodscale

# 69
  • Мнения: 2 495
Привет и от мен  bouquet
_MEGI_, Добре дошла Simple SmileНатрупваме се все повече мацки, диетуващи по този режим newsm44
Така...да се отчета и аз-снощи, въпреки неустоимото желание за храна, успях някакси да издържа.Ядох за вечера пържени яйца със салатка зеле и моркови.После бях на кръчма а там си поръчах шопска без сирене WinkИ разбира се-мнооооого вода LaughingНе съм се теглила откакто започнах този режим, обаче усещам как коремчето ми мъничко се е поприбрало smile3503Трябва да взема да се притегля ThinkingПия и калций с витамин С.Сега си хапвам кюфтенца, а на обед май ще си взема една консерва риба тон, а за вечеря все още незнам.ще ходя и на фитнес с мъжо Winkама май няма да е тая седмица, ще видим.
Радвам се че и при вас всичко е наред HugПоздрави и целувки newsm51 smile3525

# 70
  • Мнения: 3 372
Ето една рецепта за палачинки:
Палачинки от трици

Смесвате 2 с.л. овесени трици със същото количество пшеничени трици. Прибавяте 1
яйце или един белтък,в зависимост от това колко сте гладни и 1 с.л. извара с 0% масленост. Посолявате или подсладявате на вкус. Разбивате добре и изпичате-по 1 мин от всяка страна в тефлонов тиган, в който сте капнали 2 капки олио.Триците, заедно с яйцето и изварата ,произвеждат мощен засищащ ефект,който в комбинация със способността им да "крадат" калории, ги превръща в истинска храна за отслабване.



Браво Белла, като гледам добре се справяш, по правило, за да се отслабва здравословно трябва да се яде, не да се гладува Peace
Меги, сега видях за кафето......не можеш ли да го замениш с обикновено кафенце, ако не можеш да го пиеш горчиво си купи изкуствен подсладител Peace

# 71
  • Мнения: 2 495
Момичета вижте какво статия намерих
http://www.tialoto.bg/article.php?cat=1&id=3882
Как ви се струва на вас Rolling Eyes

Миленка, от тази рецепта, която си побликувала колко палачинки излизат?

# 72
  • Мнения: 3 372
Мисля, че има истина в тази статия. С този вид диета също така се намаляват повече сантиметри отколкото килограми, което никак не е зле. Все пак е по-важно как изглеждаш Peace

А рецептата незнам да ти кажа, аз по принцип не готвя по рецепти, всичко слагам на око Whistling

# 73
  • Мнения: 43
Здравейте, отслабващи момичета!
От няколко дена ви чета , а от неделя съм и аз първа пушка диетуваща, но... вече ме е ужасно срам от себе си, не съм свалила нито грамче за тия 4 дена.  Нямам никакви прегрешения- хапвам единствено от разрешените храни, но може би попрекалявам с количеството Blush щом няма резултат. Моля, споделете по колко ядете и кога започнахте да забелязвате първите резултати. Ако кантарът продължи така да упорства току виж съм си изгубила мотивацията. Мислите ли , че причината да не свалям  е че имам  само около 2 килограма, които според мен са ми излишни?
Приятен ден на всички отслабващи Simple Smile, оп..при вас е май по-скоро късен следобед. Та, приятен : следобед и лека вечер Grinning

# 74
  • Мнения: 3 372
Добре дошла при нас Joy  bouquet
По мое скромно мнение не отслабваш, защото са ти малко килограмите за сваляне.....но не се отчайвай, ще отслабнеш, но доста по-бавно  bouquet Peace

Общи условия

Активация на акаунт