Диетата на Рене Зелуегър - 1 част

  • 25 230
  • 274
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 211
и аз се включвам момичета изпринтирала съм си диетата и си я слагам в чантата та ако ям на други места да знам какво не трябва да ям:)но ми е странно защо са забранени плодовете примерно ябълките те нали са доста диетични?и овесени ядки може ли да се приемат?

# 76
  • Мнения: 63
 welcome lofeto  smile3525
Плодове са забранени,защото съдържат повече въглехидрати,а овесените ядки са направо забранени-те съдържат много въглехидрати също smile3528 А режима се опира на ниско-въглехидратно хранене.
Такааа,аз си пийвам кафенцето сутринта за закуска kaffeetrmker_2 и преглеждам форума. За обяд ще хапвам 100гр бекон и салатка от зеле с моркови eat За вечеря-яйчица и някаква салатка пак.
Утре ще дам отчет на килограмите и ще видя накъде се движа,ако въобще се движа smile3507

lofeto ти колко имаш да сваляш?

Успешен ден момичета и да не забравяте водичкатааа  sport027 ppp

# 77
  • София
  • Мнения: 211
еми аз не се меря, че само се ядосвам но напоследък много ям и искам да се огранича и си мисля, че тази диета ще ми помогне ,имам доста целулит а съм на 22 само:(имам и коремче доста голямо та се включвам и аз:)чай вече пия без захар и мед така че едно хубаво нещо:)само да свикна да не ям картофи и плодове и всичко ще е ОК:)

# 78
  • Мнения: 3 372
lofeto, добре дошла при нас  bouquet
Хлодовете са забранени и поради това, че съдържат фруктоза, която не бива да приемаме. Ние тук ядем доста калорични неща, целта е да не се ядът повече от 20-30 гр въглехидрати на ден Peace
Успех  bouquet

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Здравеите и от мен да се отчета-замених 3 в 1 с 2 в 1 горчиво ено щв свикна.Иначе сега излапах 2-3 парченца шунка.
Много ми харесва че има с кои да споделям и пред кои да се отчитам-това ме мотивира.
Иначе незнам колко кг съм точно  някъде към 62 а си искам старата формичка 54.
И да попиам например довечеара свеки ще готви яхния(лук с пиле)-Има ли проблем като е на манджа?

# 80
  • Мнения: 3 334
Здравейте момичета,
нека се присъединя и аз към вас.От вчера съм на тази диета и засега се чувствам добре,но лошото е,че в къщи имам много дразнители Mr. GreenМоят мъж доста си угажда с плодове,шоколади,сладкиши и направо ще го убия. #Cussing out
За сега държа фронта и се чудя от къде такава воля от мен Laughing
Междудругото една позната преди месец ми разказа как отслабнала с тази диета.Слабеенето при нея започнало от 2-рата седмица.Първата седмица кантара не помръдвал и тя била доста отчаяна,но от втората седмица започнала да слабее с близо килограм на ден Shocked.Искам да ви каже,че не ме е излъгала с намаляването на килограмите.Изглеждаше перфектно,въпреки,че не повярвах,че ако ядеш пържено /яйца,кюфтета и пр./ ще отслабнеш.
Късмет на всички ни и дано да има резултат поне от втората седмица,че ще полудея от яд! Twisted Evil

# 81
  • Мнения: 3 334
И да попиам например довечеара свеки ще готви яхния(лук с пиле)-Има ли проблем като е на манджа?
аз мисля,че не Rolling Eyes,все пак е месо със зеленчуци

# 82
  • Мнения: 2 495
Добър ден и от мен Simple Smile
Меги, хубаво е че си заменила 3 в 1 със горчиво кафе HugВ началото трудно се свиква, но пък аз да ти кажа че така се усеща инстинския вкус и аромат на кафето WinkГледам и твоите килограми са като моите, така че ще заедно ще сваляме PartyАз искам 55-54 да стана, така както си бях преди 3 години.
Няма проблем да ядеш манджи, стига да не съдържат забранените храни, така че тази яхнийка може преспокойно да си я хапнеш довечера Sunglasses
Аз днес мисля да отскоча до някой диетичен магазин за да си купя продуктите, необходими за направата на палачинки ThinkingАко е истина че засищат доста, няма какво да му мисля Crazy
Ето ви и една рецепта за десерти, подходящи за ниско-въглехидратния режим
Лек ден ви пожелавам и приятно диетуване  bouquet

# 83
  • Мнения: 63
Добре дошли момичета  bouquet
MEGI спокойно може да си ядеш яхнийката,стига да няма брашно в нея,ама айде чак толкова,може и да не пречи newsm78
Anni и моя постоянно си хапва шоколади,плодове,пасти,тортички и т.н.,ама вече даже не ми прави впечатление newsm10 Като ми се дояде сладко си купувам диетичен шоколад без мляко и захар ,хапвам си го и готово newsm73 А доколкото до резултата,при мен имаше резултат още първата седмица,явно зависи от килограмите,които имаш за сваляне и от организма newsm78

Успех  Hands Thumbsup

# 84
  • Мнения: 3 372
Белла, ама в тези десерти има захар Shocked

# 85
  • Мнения: 2 495
Белла, ама в тези десерти има захар Shocked
Има, да, но забележи че продуктите са за 5 порции, а ти трябва да си хапнеш само една, като за една порция има 17, 10 и 2гр.въглехидрати.Не мисля че може да е толкова фрапиращо newsm78

# 86
  • Мнения: 3 372
това за 2-та грама не го бях видяла Embarassed Става Peace Но както пише, не за честа употреба

# 87
  • Мнения: 3 334
Anni  Като ми се дояде сладко си купувам диетичен шоколад
Успех  Hands Thumbsup
Благодаря за инфото.Сега ходих и си купих някакъв диетичен ....Елегант се казва обаче има 2гр. въглехидрати.Проблем ли е?Инаече на вкус не е лош,може би защото съм освирепяла за сладко Mr. Green

# 88
  • Мнения: 63
Благодаря за инфото.Сега ходих и си купих някакъв диетичен ....Елегант се казва обаче има 2гр. въглехидрати.Проблем ли е?Инаече на вкус не е лош,може би защото съм освирепяла за сладко Mr. Green
[/quote]

Точно за него ти говоря и аз newsm10 Хапвай от него ,като ти се дояде сладко,и не е толкова лош,малко като марципан,ама все пак няма мляко в него yes

# 89
  • Мнения: 3 372
И аз такъв шоколад ще хрупам днес Embarassed Много ми се яде сладко, просто не издържам Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт