На море в Китен - 2022/2023 г.

  • 58 984
  • 722
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 238
Здравейте.Някой почивал ли е в ХОТЕЛ БАЛКАНИКА-Китен?Интерисувам се от мнения за базата, храната,плажа?

# 16
  • Мнения: 1 819
И аз резервирах 3 нощувки в Куин Нели в началото на сезона. Този хотел пише, че е нов и може би затова няма реални снимки или аз поне не намерих. Цената ми се видя ниска с намаление през Съни Турс, а и разчитам, че повече ще се стараят като е нов хотела...

# 17
  • Мнения: 13
Здравейте, някой има ли скорошен отзив за хотел Грийн Парк в Китен? Предлагат го за детски лагер от училище, но от отзивите в сайтове за резервация ми се изправиха косите. Счупени мивки, запушени канали в бани и пр. Ако някой е бил там лично и може да каже как е ситуацията, ще съм благодарна!

# 18
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Не се занимавайте с този хотел. От поне 15 години знам, че се дава за детски лагери.а хотел, който е детски лагер предимно е с повреден инвентар и обзавеждане.

# 19
  • Мнения: 13
То вариантът е да не ходи детето - компанията ще е от училище, но ако мястото е дупка откъм елементарна хигиена, няма смисъл. Та затова попитах - верни ли са отзивите в букинг, ако някой има скорошен поглед. Детето драпа да ходи заради класа, ама не искам да го прибирам с някоя чревна инфекция.

# 20
  • Мнения: 1 910
Здравейте, не съм била никога в Китен, но тази година решихме да бъдем там... Бихтежли ми помогнали с избор на хотел? Ще бъдем 2 възрастни, аз и мъжът ми. Препоръчаха ни Бодуров. Хубавото е че предлага и храна-закуска, обяд, вечеря и че хотела е на плажа. Някой бил ли е там да каже какво е? Не знам хотел с храна ли да взема или да съм на свободна консумация. Какви са цените, има ли заведения... Също ме интересувацкакви са цените зажчадъри и шезлонг... Изобщо, всичконще ми бъде полезно като информация 🙃❤️

# 21
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Ако харесвате ол инклузив препоръчвам хотел Панорама. Не сме били там, но има чудесни отзиви за него.

# 22
  • Мнения: 1 910
Ме съм била никога на ол инклузив. Притеснява ме следното:ние сядаме на вечеря и пием вино и мезета, вечеряме и така 3 часа.
. Ще ме търпят ли на ол инклузив така? Щото ако трябва да си намяткам храната в устата и да освободя място-няма как да стане

# 23
  • Сф
  • Мнения: 10 658
Ме съм била никога на ол инклузив. Притеснява ме следното:ние сядаме на вечеря и пием вино и мезета, вечеряме и така 3 часа.
. Ще ме търпят ли на ол инклузив така? Щото ако трябва да си намяткам храната в устата и да освободя място-няма как да стане
И ние сме така. До Мин година не са ни давали зор в Панорама, не е имало смени или подобно. Имаше и цели компании. Двора е голям,  всичко беше точно.

# 24
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Е, чак 3 часа, но час сме стояли.
На разходки не ходите ли? Grinning

# 25
  • Мнения: 412
Здравейте, не съм била никога в Китен, но тази година решихме да бъдем там... Бихтежли ми помогнали с избор на хотел? Ще бъдем 2 възрастни, аз и мъжът ми. Препоръчаха ни Бодуров. Хубавото е че предлага и храна-закуска, обяд, вечеря и че хотела е на плажа. Някой бил ли е там да каже какво е? Не знам хотел с храна ли да взема или да съм на свободна консумация. Какви са цените, има ли заведения... Също ме интересувацкакви са цените зажчадъри и шезлонг... Изобщо, всичконще ми бъде полезно като информация 🙃❤️
Били сме 2 години подред,всичко е много хубаво-на плажа,гледката,храната и големината на стайте,но до тук,основните минуси са:-много шумно и практически няма как да заспите до 00-1-2 часа през ноща,няма асансьор и постоянното качване може да ви дотегне и не на последно място овехтялото оборудване и особено климатиците(изпочупени клапи и въздуховоди),а сетих се и друго мноооооого трудно може да се резервира,обикновенно става от предната година лятото за другото лято Sad

# 26
  • Мнения: 1 069
И ние сме така, сядамe и си пийваме бавно, лафим си, децата са големи, сядат с нас, хапват и изчезват. По някое време се връщат за десерт Grinning

В хотел с изхранване на смени, един път и за последен път отидохме -  Каменец, Китен.

Последна редакция: вт, 05 апр 2022, 14:30 от aiwabg

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
.....

В хотел с изхранване на смени, един път и за последен път отидохме -  Каменец, Китен.

Ха, благодаря много. Моят мъж си хареса Каменец, пък ние с детето не. Ето, че ми даваш още една причина, да не искам, да почивам в тази соц. станция. И тази година ще почиваме в Китен палас. Скъпичко идва, ама не се храним на смени. Това винаги ме е дразнело „върви, да ядем, че ще свърши храната“. В Китен палас, вадят храна, докато са часовете за хранене. Вечер можеш да си вземеш салатка и алкохол и да си седиш, пийваш и мезиш до 10 часа.

# 28
  • Мнения: 1 910
mitko_dvd, за хотел "Бодуров" ли говорите?

# 29
  • Мнения: 412
mitko_dvd, за хотел "Бодуров" ли говорите?
Да

Общи условия

Активация на акаунт