Телефонът ми набира сам контакти от Messеnger

  • 706
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 980
Здравейте, вече няколко пъти се случва телефонът ми да звъни на месинджъра на мъжа ми, без да съм го набирала. Даже веднъж пред очите ми стана. На неговия мобилен се изписва името ми, а на моя, изобщо не излиза, че звъня. Впоследствие и позвъняването никъде не се отразява като пропуснато- нито в месинджъра на мъжа ми, нито в моя.
Някой има ли идея каква би могла да е причината и как да се оправи този проблем?

Последна редакция: пт, 07 яну 2022, 21:47 от Forest rain

# 1
  • Мнения: 31 676
Да не е някакъв вирус?

# 2
  • Мнения: 434
Здравейте, вече няколко пъти се случва телефонът ми да звъни на месинджъра на мъжа ми, без да съм го набирала. Даже веднъж пред очите ми стана. На неговия мобилен се изписва името ми, а на моя, изобщо не излиза, че звъня. Впоследствие и позвъняването никъде не се отразява като пропуснато- нито в месинджъра на мъжа ми, нито в моя.
Някой има ли идея каква би могла да е причината и как да се оправи този проблем?

Причината може да е, че не сте само Вие с това име ..

# 3
  • Мнения: 5 273
На мен ми се е случвало 1-2 пъти. Звъняла съм на дъщеря ни, тя играе игри в комшии или е била без интернет връзка между двете къщи, и когато се прибира вкъщи (време около 3-4 мин) телефонът, връзвайки се към нашата интернет мрежа, започва да звъни, а аз не й звъня в момента, звъняла съм преди 3-4 мин. Моят телефон е в ръката ми, а нейният в нея и аз чувам, че звъни. Бъг на messenger е според мен (поне при нас).

# 4
  • Мнения: 4 347
Телефонът ми е с последната версия на Андроид. Не е някоя смахната марка, нямам проблем с приложенията, но.... Всеки път когато инсталирам Месинджър, след седмица започва да блокирва апарата! Някакъв ужас е, нямам думи.  Звъненето също се случва, но в моят случай е на хора, които не са толкова близки.
В момента в който махна приложението и рестартирам телефона, проблемът изчезва.

# 5
  • Мнения: 5 273
Според мен е бъг. Ако отидете на рекламация, ще ресетнат до заводски настройки. Може да пробвате, но първо направете backup.  Ако не, рекламация.

Общи условия

Активация на акаунт