"Влад” - новият румънски сериал по бТВ - тема 2

  • 33 079
  • 647
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 159
Най-после и на Влад да му светне за Матей !
Надявам се това да го мотивира да е по-безкомпромисен към онзи червей Щефан .
Не виждам как ще стане  завръзката между Юла и Лео . Той трябва доста да е поомекнал и да се е очовечил след катастрофата , защото преди това си беше психопат-инквизитор .

# 46
  • Мнения: 5 726
Тука кой знае какво са измислили...... като гледам колко психо са я направили майка й. То след такава травмираща катастрофа не трябва ли повече да откачиш, а не да се очовечиш.
Пак сравнявам с оригинала, но не мога... там любовта му с Роксана беше само мечта,  след като тя умря той ''откачи'', но отмъсти за нея, а тук той е причината. Много са брутални тези румънци ей

Любимата ми двойка бяха той и Юлия, това беше истинската любов и реалността, а не мечтата. А там Юлия беше зряла, макар и с много заряд, именно тя го очовечи.

# 47
  • Мнения: 109
Сюжетът наистина "куца". Надявам се да не гледаме дълга съдебна сага за попечителството над Матей. Но е ясно, че сюжетните линии са в посока Инженера - Йордаке, Щефан-Елиза, Лео-Юлия-Разван. И май Влад остана на заден план. Не че няма да е вътре и в така очертаните посоки. Но не е център на сюжета. Въпреки това филмът си заслужава заради играта на актьорите. Истинско удоволствие е да ги гледам.

# 48
  • Мнения: 4 437
Все ми се струва, че Щефан е твърде тъп, за да е дясна ръка на мафиот като Йордаке. Може и да е безкрайно злобен и подъл, ама пък е и страхлив. Изобщо, издиша отвсякъде. Интересно докъде ще го докара.

# 49
  • Мнения: 129
И все пак всичко е като на филм....надявам се румънците да не развалят изградените вече образи а да ги обогатят и да не се потвърди първото изречение.

# 50
  • Мнения: 14 770
Мики и Тиби са много сладки. 🥰
Юлия е голяма скица. 😁 Не се дава.
Разван и той ме дразни с неговото мрънкане.
Влад с това безспирно тичане след Елиза ме нерви,но се изкефих как спря Щефан. 🤪 Този последния е още по-отвратителен. 😖

# 51
  • София
  • Мнения: 4 429
Влад - сезон 3, епизод 8  И  епизод 9


   епизод 8



   епизод 9

# 52
  • Мнения: 474
Сериите ги има качени за седмица напред с бг превод, ако проявявате интерес мога да пусна линк.

# 53
  • Мнения: 4 437
И мен ме дразни Разван на моменти, но повече го съжалявам. Родителите му цял живот жалят за Адриан и той е някак неглижиран. Отделно, че и той страда за брат си, а никой го няма за нищо и крият всичко от него. Уж за негово добро, понеже е невъздържан, но той е отчасти такъв точно понеже всеки мълчи и крие.

# 54
  • Мнения: 474
Добавям линк за по нетърпеливите. Линка е от 10 серия, която ще е тази вечер. До 14 серия са качени, като 14 ще се отключи за гледане в 22:30. За да откриете по-лесно качените серии може да ги филтрирате със следната ключова дума във филтъра: Влад - Сезон 3

Последна редакция: ср, 19 яну 2022, 17:56 от DevmasterY

# 55
  • Мнения: 4 437
И за Юлия ми дожаля. То наистина не е живот нейното.
Понеже никога не мога да изтърпя се спойлнах за финала на сериала в Ютюб. Прилагам видеото в скрит текст. Сезон 4 ще е финалът, но като гледам с какво темпо вървим и колко риалитита има да излъчват февруари, май ще има да почакаме.
Скрит текст:

# 56
  • Мнения: 5 726
И за Юлия ми дожаля. То наистина не е живот нейното.
Понеже никога не мога да изтърпя се спойлнах за финала на сериала в Ютюб. Прилагам видеото в скрит текст. Сезон 4 ще е финалът, но като гледам с какво темпо вървим и колко риалитита има да излъчват февруари, май ще има да почакаме.
Скрит текст:

Спойлер!!!

Скрит текст:
а за Юлия и Лео? Нищо не мога да намеря какво са им подготвили тук... в ютуб ги няма пълните серии...В оригинала те двамата оставаха да отглеждат сина на Адриан и Елиза, защото и двамата умират. Тук може би Адриан остава жив?

# 57
  • Мнения: 4 437
И за Юлия ми дожаля. То наистина не е живот нейното.
Понеже никога не мога да изтърпя се спойлнах за финала на сериала в Ютюб. Прилагам видеото в скрит текст. Сезон 4 ще е финалът, но като гледам с какво темпо вървим и колко риалитита има да излъчват февруари, май ще има да почакаме.
Скрит текст:

Спойлер!!!

Скрит текст:
а за Юлия и Лео? Нищо не мога да намеря какво са им подготвили тук... в ютуб ги няма пълните серии...В оригинала те двамата оставаха да отглеждат сина на Адриан и Елиза, защото и двамата умират. Тук може би Адриан остава жив?
Скрит текст:
Нямам идея. Но предвид, че Лео има да лежи за две убийства(охранителя и Щефан) надали ще са заедно. А и бях гледала откъси с нея и Разван в леглото. Не знам какво става. Но Адриан остава жив, да. Както и майка му и Разван. И май Делия ще убие Йордаке.

# 58
  • Мнения: 14 770
Изгледах и другите 4 епизода. 😃 Благодаря за линка! 🤗
Няма да коментирам,че да не развалям гледането по тв.

# 59
  • Мнения: 27 412
Здравейте.
От първи сезон гледам Влад и ми харесат актьорите. Най вече заради тях гледам. Румънците имат и добри актьори. Не бях гледала досега.  Сценарият им куца. Оригиналът е ненадминат.

Мислех че сезон 3 е последен ,оказа се че са снимали и четвърти.
Някой спомена че в живота на Влад се появява друга жена или съм се объркала ?
Ако е така коя е тя и в кой сезон е това.
Който е гледал да разкаже в спойлер.
Как се разбира истината за Адриан ?
Това търчене след Елиза след толкова тайни и злини....
Не беше права да крие от родителите му за сина му и сега заради попечителството да се разбере. Ако не беше това още щеше да крие.
Лео се лута между доброто и злото.

Общи условия

Активация на акаунт