"Влад” - новият румънски сериал по бТВ - тема 2

  • 34 045
  • 647
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 1 480
Супер новина, въпреки разпокъсването ще го видим до край!

Промяна в програмата на bTV: На 17 февруари (петък) bTV ще покаже последните два епизода на "Кланът" - първият от 22:00 до 23:00 ч. и вторият след bTV Новините - от 23:30 до 00:30 ч.

# 601
  • Мнения: 5 933
Ох наистина е супер, обаче никакво уважение към хората отново - сменят си програмата, както си искат! На другия ден някой може да е на работа или да пътува, в крайна сметка това е промяна на часа на излъчване... ако не успея ще го гледам после онлайн, но поне ще го видим с превод до край! Добре че каза, защото сигурно щях да спра тв веднага в 11 и дори да не разбера...

# 602
  • Мнения: 5 933
О, милата Вера, колко е гнусен касапинът.
Тази Иринка коя е??? Поне три пъти Тудор й е казвал, че я обича и чак е плакал, а тя му е точно никаква!!! И от къде накъде му държи сметка за Вера, тя не знае нищо за нея. Радвам се, че майка му защити Тудор!!! ❤

# 603
  • Мнения: 1 480
И аз се зарадвах, че накрая и затвориха устата на тази мърморана! Налиии, много е дразнещо, и тя е можела да има същия живот, но няма, и не знае какво е преживяла Вера, а я съди! Много ми се ще да има сцена, в която Давид да покаже обичта си към Вера, и Илинка да умре от яд!😂

# 604
  • Мнения: 5 933
Да, точно така и аз искам такава сцена. Не знам защо харесвам отношенията между Вера и Давид, искам да се обичат като брат и сестра, и да са си много близки и го намирам за нормално. Но не виждам нищо естествено в обичта на Тудор към Иринка, като втората ме дразни, че се прави на морален стожер. Айде злата мащеха сега ще тормози пак Вера. Но на мен ми харесва как Бебе се държи с жена си... тоест не ми харесва, но се радвам, че показват как един мафиот трябва да се държи- грубо, безпардонно, вулгарно, а не да романтизират как той може да е свиня с всички останали, а нея да я носи на ръце. И да сваля този кръст, че ме вбесява, не е за нея! ... как може мафиоти да носят кръстове?? Или това е нещо като " Само Господ може да ме съди " 😆

# 605
  • Мнения: 1 480
Аз съм сигурна, че дори след като истината се разбере, че Тудор и Давид са братя, отношенията между Вера и Давид ще си останат специални, харесват ми определено! Касапина ясно показа, че ако Магда върви срещу Вера, ще я убие. Оф, нямам търпение за сезон 2🙂

# 606
  • Мнения: 4 630
Опитвам се да открия пак официалната фейсбук страница на Кланът, за да следя какво се случва във втори сезон. Бях я разглеждала, а сега не я намирам.

# 607
  • Мнения: 1 480
Опитвам се да открия пак официалната фейсбук страница на Кланът, за да следя какво се случва във втори сезон. Бях я разглеждала, а сега не я намирам.
https://www.facebook.com/clanulserial/
Това е официалната май Simple Smile

# 608
  • Мнения: 4 630
Много благодаря, точно тази търсих сума ти време.
В турския вариант излъчен в България филма има ли край?Всички сезони ли са купени?
Аз съм на трети сезон на Влад, вече ми идва много разтегнато, а за Кланът направо лошо ми стана като видях, че няма да има развръзка, ами ще се чака пак нов сезон.

# 609
  • Мнения: 4 554
Има край. 39 турски епизода са. В момента румънците са някъде около 9-10 турски епизод. Мисля, че се очертават 4 сезона като при Влад.

# 610
  • Мнения: 1 480
Много благодаря, точно тази търсих сума ти време.
В турския вариант излъчен в България филма има ли край?Всички сезони ли са купени?
Аз съм на трети сезон на Влад, вече ми идва много разтегнато, а за Кланът направо лошо ми стана като видях, че няма да има развръзка, ами ще се чака пак нов сезон.
Мисля, че го даваха до край, то той имаше само един сезон. Ако питаш мен изгледай си 3.сезон и финала на 4.сезон, защото аз 4-ти не го харесах! За Кланът мога да кажа, че за да стигне до финала на турската има още много, така че поне за сега не е разтегнат. И мен това чакане ме изнервя!

# 611
  • Мнения: 4 630
Аз тръгнах да търся да гледам турската версия, че не мога да дочакам втори сезон, но в бтв плюс и във voyo го няма филма.

# 612
  • Мнения: 5 933
Не е проблем, че се водят 4 сезона, на практика епизодите не са ли колкото турските? Просто хората снимат по-бавно и качествено, както трябва да се снима 1 сезон с около 6-12 епизода на година, а не 40 по час и половина...
Проблемът отново са бтв, които купуват и най-вече излъчват без никакъв ред. Ето сега защо не сложиха сериите от 9 до 11 направо две, и без друго първоначалният час беше от 9?? Това не знам само с румънските сериали ли го правят, но така го виждам.

# 613
  • Мнения: 27 932
Аз тръгнах да търся да гледам турската версия, че не мога да дочакам втори сезон, но в бтв плюс и във voyo го няма филма.
По принцип трябва да стои на войо. 
Явно румънците снимат бавно и ще разтягат със сезони, като при Влад.
Предпочитам да снимат цял сезон докрай.

Последна редакция: пт, 17 фев 2023, 22:53 от femmi2

# 614
  • Мнения: 1 480
Все повече се отвръщавам от този Косматко🤢 Многооо ми допада, че Вера винаги защитава Давид пред Бебето! А и тази Илинка продължава с глупостите!

Последна редакция: пт, 17 фев 2023, 22:57 от ThankYou

Общи условия

Активация на акаунт